Search results

+
  1. A

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Licznik fps pojawił się u mnie po wciśnięciu ctrl+shift+tab. Na ultra bez RT klatki skaczą od 80 do 144.
  2. A

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Okazało się, że zawinił RayTracing. Włączenie zabijało fps lub wywalało mnie na pulpit. Może jeszcze to naprawią.
  3. A

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Może ktoś podpowie mi, jak dobrze zoptymalizować grafikę? Mam rtx 3070 i wygląda na to, że gra ma problem z utrzymaniem 60 fps, nawet na niskich ustawieniach przy 1080p. Próbowałem zoptymalizować używając geforce experience (który to program twierdzi, że spokojnie mogę grać na ultra), ale chyba...
  4. A

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Hej! Mam pytanie odnośnie do Ge'elsa. Co się dzieje z kartami, jeżeli nie wybierzemy żadnej i zakończymy wybór? Ostatnio spasowałem w pierwszej rundzie i przeciwnik zagrał właśnie Ge'elsa, a karty tylko wyskoczyły i wróciły do talii. Wygląda to jak marnowanie dobrego złota, chyba że jest jakiś...
  5. A

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Cześć! Zastanawia mnie interakcja Dragonów Vrihedd i Wyroczni. Sytuacje z trzech gier: 1. Mając pierwszy ruch zagrałem Dragonów poprzedzających Wyrocznię. Nie wzmacniała się. 2. Zagrałem Dragonów mając drugi ruch - Wyrocznia się wzmacniała. 3. Pierwszy ruch, Dragoni, Wyrocznia, Dragoni w trzech...
  6. A

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Zdarza się wam, że przeciwnik zagrywa zbyt wiele kart w jednej turze? Zdarzyło mi się to dwa razy. Za drugim po użyciu Nowicjusza z Vicovaro przeciwnik użył dwóch kart alchemii (Jaskółek bodajże) i do tego wyłożył Wiedźmina Szkoły Żmii. Nie mówiąc o tym, że zniszczyłem mu przynajmniej jednego z...
  7. A

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Czy istnieje mechanika, o której nie wiem? Dodałem do talii Przerazę i rozegrałem kilkanaście meczy. Jedynie w 2-3 dobrała mi coś innego niż Mróz. Co więcej, w niektórych grach wymieniałem go z ręki w rundzie, w której zagrałem Przerazę. Zdarza się, że wymienię Mróz w pierwszej rundzie i...
  8. A

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Np. karta Szepczące Wzgórza tworzy kartę Organiczną, czyli po prostu kartę z tej kategorii? Sądziłem, że mają jakieś specjalne właściwości.
  9. A

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Wiecie jak działają karty "organiczne"? Nie mogę znaleźć nigdzie opisu, a jedyne, co przychodzi mi do głowy to "żywa" lub "istota biologiczna". W tym drugim sensie upiory też się łapią...
  10. A

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Jakie są warunki użycia załogi/obsadzenia? Najpierw idzie załogant, a potem machina? Ciągle tracę premie za kombinację.
Top Bottom