Search results

+
  1. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Marat87 Tak btw, swego czasu Król Żebraków był w mecie, gdyż ghul go mógł zjadać za 15 jednak dostał nerfa, teraz pożerka wyewoluowała i 15 punktów z cmentarza w srebrze to po prostu marnowanie slota ;d
  2. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ogólnie to jego zmiana przeszła bez echa, bo nigdy nie był częścią top talii, główne talie w których grał to te z rębaczami z crinfrid ;d
  3. A

    Twój pomysł na kartę.

    Podobny pomysł, tylko że mój to insektoid, a Twoje bestia ;d Ta Twoja legenda za to jest słaba jak dla mnie, bez sensu chyba że z nekkerami, ale do nich są lepsze goldy ;c
  4. A

    Twój pomysł na kartę.

    roberw szkoda że niekiedy nie wprowadzanie żadnych zmian doprowadza do dysbalansu w grze na kilka sezonów... Nie żebym kogoś krytykował, czy coś... Tak tylko wspomniałem :D
  5. A

    Twój pomysł na kartę.

    roberw To tylko rady jakby co :D
  6. A

    Twój pomysł na kartę.

    roberw 1. Mhm, dalej uważam że jest zbyt mocna... Dodaj jej klan heymaey ;d 2.Ah, sorka, ten tag Płonącej róży mnie zmylił, co jednak tę kartę czyni jeszcze lepszym, must have djikstra w każdej talii szpiegów i bardzo mocny silver w każdym innym nilfgardzie... 4.Popraw opis ;d 5.Foltest i tak w...
  7. A

    Twój pomysł na kartę.

    Wikli też uważam że byłby to złoty środek dla weteranów, problem w tym że szybko przerodziłby się w krasnoludy 2.0 xD roberw ta, wszystko też obraca się wokół nekkerów, sam aktualnie nienawidzę tych brązów, jeszcze mocniej niż nilfgardu, dlatego w ogóle o nich nie wspominam :D Policzmy jednak...
  8. A

    Twój pomysł na kartę.

    roberw wiesz, chodzi mi o to że królowa kikimor koniec końców jeśli nie zje przeciwników to wchodzi za mało punktów ;d Patrz np. widłogona, jeśli zje np. geralta (15) i wilkołaka alfa (10), wyskakuje za 33 punkty, ale odejmij straty swoich jednostek 33 - 15 - 10 = 8, czyli siła widłogona xD Z...
  9. A

    Twój pomysł na kartę.

    roberw 1. Bloedzuiger- karta mało grywalna, ciężko by było użyć jej sensownie, czy to z naszymi kartami (bo niewiele kart z zemstą ma 4 lub mniej siły, no może krówka ma :D) lub przeciwnik ma niewiele, skellige pod treserów i kapłanki, ale tyle trudu do zdjęcia kilku 1? No niby z cyklopem jakaś...
  10. A

    Twój pomysł na kartę.

    Ta, fajne opowiadanie :D Ale karta mało grywalna, lepiej dać jej efekt: Wybierz jedno: Zmień siłę przeciwnego drakonida na 1 (symbolizuje zatrucie zielonej smoczycy owcą), lub Przywołaj 3 parobków (3 siły, ten tłum co szedł z nim dobić smoczyce).... Wtedy mogła by być grywalna :D Edit: Gomol...
  11. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Edit: Zmienili krasnale na elfy, lecz te irytujące karty Ithlina, Hattori i tutorzy, tyle że elfów są, zaduma na normalnego iorvetha, brouver z swoim szpiegiem zawsze pod ręką i jesteśmy w punkcie wyjścia ;/ Ostatnio grałem na ten nilfgard, pocisnąłem go 2:0 ;o Umbra na Yrden wlazła za 80...
  12. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Redzi mogli by wreszcie ogarnąć tego Brouvera by mógł grać TYLKO kur..... jednostki lojalne, bo o ile szpiedzy dostali "nerfa", to Scoia'teal dalej gra bo w gruncie rzeczy niewiele w nich zmienili...
  13. A

    Moneta + Punkty

    Mhm... Duża część społeczeństwa Gwinta mówi/pisze/dowodzi/rozwodzi się nad problemem CF, a tu wychodzi że w sumie go nie ma xD Te statystyki i w ogóle są zapewne sfałszowane, jednak uważasz "można zaczynać i wygrywać..." otóż można, statystyki nie wynoszą 100% winów dla wygranego CF przecież...
  14. A

    Moneta + Punkty

    "i tak"... Jak dla mnie lepiej niech rozwiążą problem CF jakoś, niż wymyślać coś takiego co tylko utrudni grę połowie graczy, by drugiej tę grę praktycznie ułatwić do free utrzymania rankingu w top'ce xD Edit: To tylko subiektywna opinia...
  15. A

    Moneta + Punkty

    Czyli chcesz jeszcze utrudnić wbijanie rangi tym niższym którzy zawsze w grze z lepszymi graczami (prawdopodobnie top taliami), zawsze zaczynali by z przegranym coin flipem? To ja już bym wolał grać cały czas pojedynek, niż przewalać coin flipa na krasnale za każdym razem gdy wbijam na ranking xD
  16. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Każdy ma swoje podejście, ja uważam że należy zawsze szukać złotego środka, problem z równaniem do najlepszych to fakt że nie zawsze da się to zrobić gdyż mechaniki niektórych talii na to nie pozwalają... Im bardziej talia jest silna, tym bardziej talia ją techująca którą buffują Redzi będzie ją...
  17. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Jam_Lasica jak dla mnie bardziej upierdliwe są talie pod światło księżyca, bo o ile pod mróz masz ten dmg od mrozu, to przeciwnik może go unikać nie wstawiając kart w te rzędy (nie liczę utopców), natomiast buffy od światła to ty wykorzystujesz przez co masz praktycznie zawsze stały przyrost...
  18. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Wikli zapomniałeś o archetypie: -Insektoidów -Ogroidów -Zemsty Choć w sumie insektoidy już są dla mnie bardzo grywalne, talia pod królową krabopająków, ale bez nekkerów nie jest taka zła ;d
  19. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Dlatego wnoszę o buff tej karty ;d Aktualnie nie ma mechanik ani kart współgrających z Saskią, więc zaproponowany przeze mnie buff to tylko propozycja zmian karty która ma ją wzmocnić, gdyby np. ta karta zamiast wygnać, odrzucała karty, to skellige pod odrzucanie miało by must have golda z...
  20. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Zauważyłem że karta Saskia: Smoczy ogień jest aktualnie mało grywalna, dlatego proponował bym zmianę, a raczej aneks do jej umiejętności ;d By za każdą kartę którą wygna, dostawała wzmocnienie o 2 punkty i do tego dać jej 12 siły bazowe, by np. przy wygnaniu 4 kart, była złotem o sile 20.
Top Bottom