Search results

+
  1. L

    Kampania fabularna - spekulacje, pomysły, oczekiwania

    jak ja kocham gwinta szkoda że nie ma go na androida ;(
  2. L

    Wiedźmin: Pół Wieku Poezji Później - Fan Film

    wiem że odkopuje ale zróbcie dubbing nilgardzki xd może w końcu próby go odtworzenia na coś się przydadzą
  3. L

    Powstaje nowy fan film o wiedźminie od grupy "5 Żywiołów"

    hmm... jestem ciekaw czy usłyszymy coś po nilfgardzku każdy wie czumu (tak jestem wszędzie)
  4. L

    Teksty z Wiedżmina

    a wie ktoś jak oddzielić tam zdania nilgardzkie od innych dialogów ? potrzebne do odtworzenia języka nilgardzkiego. jeśli ktoś zainteresowany pomocą proszę poszukać na ten temat posta na forum ogólnym albo założyć własny.
  5. L

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    widzę że masa tu speców :D to dobrze może ktoś chciałby odtworzyć język nilfgardzki. niedługo o tym post prawdpopodobnie w dziale "ogólne" i też strona www na ten temat jest w trakcie powstawania. Osoby zainteresowane powinny przeczytać o dialekcie nilgardzkim oraz słownik starszej mowy jak...
  6. L

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Ahhh.... szkoda że jest tak mało piosenek po nilgardzku... przydałyby się xd mam zamiar odtworzyć język nilgardzki więc jeśli ktoś chce pomóc to proszę oczekiwać pojawienia się posta na ten temat oraz zgłębić dotychczasowy słownik starszej mowy i poczytać o dialekcie nilfgardzkim
  7. L

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    nie jestem pewny czy temat jest do tego adekwatny ale, czy tylko ja ubolewam nad tym że język Nilfgardzki jest słabo rozwinięty ? Może jakieś dlc ? swoją drogą mam zamiar rozpocząć odtworzenie nilfgardziego tak aby był to normalny język sztuczny do nauczenia więc szukajcie niedługo takiego posta...
  8. L

    Szukam moda / Proponuję moda

    pułapki z w2 (wszystkie)
  9. L

    Wiedźmińskie Znaki - dyskusja o istniejących i propozycje nowych

    Sah'emu - znak który tłumi magię (czyli np. stwory magiczne w tym wypadku miały by ........)
  10. L

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Powiedzmy szczerze: każdy by chciałby dalszą część serii gier z Geraldem ale wszyscy wiemy że już nie ma nic dalej poprzez zakończenie 3 które jasno o tym mówi. Niemniej jednak dla mnie najlepiej by było aby Redzi połączyli części od 1 do 3 ze spójnością na poziomie 8/10, zmienili wątek główny...
Top Bottom