Search results

+
  1. K

    Problem z osiągnięciami

    Dzięki za odpowiedź. Czyli trzeba uzbroić się w cierpliwość i po prostu cieszyć grą, a zabawę z osiągnięciami zostawić sobie na później.
  2. K

    Problem z osiągnięciami

    Witam serdecznie, Mam problem z naliczaniem postępu niektórych osiągnięć. Większość uzupełnia się normalnie, ale kilku mi nie zalicza, mimo że mam je ukończone (np. za ukończenie samouczka, wydania punktu nagród czy odblokowania dowódcy w księdze nagród). Czy może ktoś miał podobny problem i...
  3. K

    SOLVED Wojny frakcji skellige vs scoia, problem z nagrodami!

    A czy podczas wojen frakcji wybrałeś w menu gry frakcję którą grasz? Trzeba było wejść w okno wojen frakcji i wybrać jedną, inaczej gra mogła potraktować to jakbyś nie brał udziału w wyzwaniu.
  4. K

    Omówienie aktualizacji 21.02.2018

    Też mam podobne obawy, ale wydaje mi się że nie trzeba zmieniać wysokości nagród, tylko np. ustawić opcję braku nagród za zerwanie kontraktu. Taka opcja wymusi rozegranie przynajmniej 3 gier, a nawet jak ktoś dobierze słabsze karty do talli to 3 gry można szybko rozegrać.
  5. K

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Ingen0000 miałem ten sam problem. Wystarczy że wylogujesz się i ponownie wejdziesz do gry
Top Bottom