Search results

+
  1. K

    Przedstawiamy nowe karty z aktualizacji 8.3!

    Nie no iksde trochę. Czy poprawność zachwalania wszystkiego w okół musi być rozpleniona w każdej sferze? Krytyka idzie równolegle z zachwalaniem, w momencie gdy jest pora na jedno lub drugie. Jeśli jest co zachwalać - zachwalasz, to samo tyczy się krytyki. Faktycznie, nikt mnie nie zmuszał do...
  2. K

    Przedstawiamy nowe karty z aktualizacji 8.3!

    No to niezłe macie zagrania. Pominę te zabiegi wcześniejszych szacherów z dowódcami, ale usuwacie takiego Emhyra z gry (zostawiając samą skórkę dowódcy) żeby później znowu go dodać - jako samą kartę (jakie mieślicie wtedy wytłumaczenie?) Działacie jak rząd: coś zabieracie później to oddajecie -...
  3. K

    Aktualizacja 8.1 — lista zmian

    haha! w końcu po dwóch latach dodajecie kartę, która współgra z bombami - lepiej późno niż później. może za kolejne dwa lata gwint będzie na tyle uniwersalną karcianką, w której będzie można budować talie z 50% dostępnych kart a nie z 30%.
  4. K

    Sezon Mahakamski i aktualizacja 7.4 już tu są!

    w takim razie muszę przywołać trochę inny, ale podobny problem. z tego co napisałeś, priorytetem jakiejkolwiek akcji jest rozpatrzenie efektu karty, od początku do końca scenariusz bal maskowy > joachim > truciciel z balu > jednostka wyciągnięta przez joachima w momencie zagrania joachima (czy...
  5. K

    Sezon Mahakamski i aktualizacja 7.4 już tu są!

    ktoś łebski niech mi wytłumaczy dlaczego zagranie żertwą na swojego wiedźmina szkoły kota z 1 pkt życia, bez żadnych jednostek na cmentarzu, ma pomylony błąd logiczny i zamiast: zadać obrażenie > wysłać go na cmentarz > zagrać jednostkę z cmentarza zadaje obrażenie > nie zagrywa karty z...
  6. K

    Aktualizacja 7.3 — pełna lista zmian

    5 stówek wyrzuciłem na paczki kart z bety weźcie mi je oddajcie, a konto z gwinta usuńcie, co?
  7. K

    Rozpoczął się Sezon Driad!

    No nieźle grywalna XD - 3/5 kart ma identyczne efekty - 4/5 kart jest nieużywana, pogoda dalej śpi, mechanik też nie jest za dużo chociaż gierka ma (beta też się liczy) prawie 4 lata - żeby skonstruować deck, który będzie kreatywny / combo (a zaraz, jakie combo, taki termin od 2 lat nie...
Top Bottom