Search results

+
  1. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 Czy za wbicie 21 rangi w październiku kwalifikujemy się do pro laddera ?
  2. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 Obejrzałem film z HC 3 razy i jedyne co mogę powiedzieć to że wizualnie wygląda to ok a nawet bardzo ok. Chciałbym bardzo zobaczyć stół Królestw Północy oraz Scoiatell, jeżeli stół scoia wygląda tak samo, a może nawet lepiej to będę bardzo zadowolony. Odnośnie dowódców wyglądają ok...
  3. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    Czym jest spowodowane tak jakby rozdzielenie projektów Gwint i Thronebreaker? Na początku zapowiadany był jako dodatek fabularny do gwinta, natomiast teraz jest pokazywany jako osobna gra, czy jest to spowodowane tym że projekt urósł do takich rozmiarów że trzeba było go oddzielić od gwinta, czy...
  4. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    Pavko, mówisz że pracujesz cały czas nad tym aby coś pokazać z HC. Moje pytanie brzmi nad czym konkretnie pracujesz, chodzi mi o to czy film wymaga jeszcze jakichś obróbek lub montażu, czy po prostu ktoś musi zatwierdzić ten film aby społeczność mogła go obejrzeć. Planowane są jakieś polskie...
  5. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    Możesz nam powiedzieć Pavko jak dużo nowych archetypów znajdzie się w gwincie po HC. Liczę na to że poza usprawnieniem lub zmienieniem obecnych pojawi się coś nowego czego jeszcze nie było. Stół do gwinta ma wyglądać jak pole bitwy. Możesz przybliżyć nam to zagadnienie lub w małym stopniu...
  6. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    1. Wiadomo już jaka będzie przerwa w pro ladderze po HC? 2. Możesz uchylić rąbka tajemnicy co do zwykłego ladderu? Czy bardzo zmieni się względem tego co jest teraz? Możesz podać jakieś drobne szczegóły czy nie bardzo? 3. Czy karta Pavko gale dostanie re-worka? ;) 4.Czy poza frakcją potworów...
  7. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy Fabułę będzie można w każdym momencie zapisać i wrócić do niej kiedy będę miał czas czy będzie miała ona ustalone zapisy ?
  8. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    Skoro w przyszłym tygodniu wrzucicie listę uczestników Challengera to kiedy możemy się spodziewać informacji o tym gdzie odbędzie się ten turniej ? Czy umiejętność każdego lidera ulegnie zmianie ? Czy szpiedzy znikną na dobre z gry ? Nie chodzi mi tu o tych szpiegów z trzynastoma punktami siły...
  9. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy będzie można przepalić karty za full koszt ? Pytam ponieważ obecnie mogę przepalić karty na około 15k skrawków i nie wiem czy czekać do Homecomingu z tym przepalaniem :p:D Czy mechanika POJEDYNEK zostanie w grze ? PS. Są już znani wszyscy uczestnicy najbliższego challengera ? Jeśli tak to...
  10. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    Mam takie pytanko, czy po Gwent Masters wymyślicie jakiś nowy cykl turniejów czy następne turnieje będą wyglądały inaczej. Ogólnie chodzi mi o to jakie macie plany na przyszłość związane z pro sceną gwinta. Bo zakładam że nie macie zamiaru kończyć tylko na Gwent Masters. Jeszcze chciał bym się...
  11. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    1. Skoro w grze pojawią się dwa rzędy, to czy powróci tak jak kiedyś przypisanie każdej jednostki do danego rzędu? 2. Skoro będą tylko dwa rzędy to jak bardzo zmieni się maksymalna ilość kart w danym rzędzie (obecnie może być tylko 9) 3. Planujecie jeszcze jakąś zapowiedź trybu fabularnego Wojna...
  12. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    Wspomniałeś że Dagon nie będzie już liderem (prawdopodobnie). W takim razie czy możecie obecnie powiedzieć ile liderów będzie przypadało na każdą frakcje?
  13. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy po wbiciu 21 rangi w obecnym lub następnym sezonie kwalifikuje się do pro laddera ?
  14. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    Witam Mam pytanie odnośnie kart, czy karty które wyjdą w Homecomingu to będzie już ostateczna ilość kart w grze? Czy będziecie chcieli w przyszłości sukcesywnie dodawać nowe karty ? Ogólnie chodzi mi o to czy macie z góry założone ile kart ma być w finalnej wersji gry, czy dajecie sobie...
  15. Habziu

    Pytania do twórców GWINTA

    1. Czy na obecną chwilę rozwiązaliście już w jaki sposób konkretnie będzie działał coinflip? Oczywiście nie pytam co dokładnie będzie bo pewnie odpowiedzi nie dostanę, ale ciekawi mnie to czy problem coinflipa został już rozwiązany czy dalej testujecie różne możliwości. ;);) 2. Skoro stół po...
  16. Habziu

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    OK, Jestem wstanie zrozumieć wiele rzeczy. To że potrzebują czasu, to że muszą dopracować wiele rzeczy oraz to że nie chcą pokazywać tego 10-minutowego filmu, ale nie jestem w stanie zrozumieć tego że CDPR konsekwentnie budował napięcie aby pokazać coś z Homecomingu na dzisiejszym openie. W...
Top Bottom