Search results

+
  1. BeletrystykGwint24

    Aktualizacja Biblioteki Talii GWINTA!

    Aha, i jeszcze chętnie bym zobaczył opcję na import talii poprzez kody, tak jak w becie oferował to GwentUp
  2. BeletrystykGwint24

    Aktualizacja Biblioteki Talii GWINTA!

    Po raz kolejny nadsyłam prośbę o dodanie do Biblioteki przycisku, którym dałoby się skopiować do schowka kod talii do wklejenia na stronę (to co oferuje GwentUp) :-)
  3. BeletrystykGwint24

    Słowa kluczowe i nowe karty z Krwawej Klątwy!

    COmbo z Emhyrem i Artoriusem Vigo
  4. BeletrystykGwint24

    Pora na nowe informacje o Krwawej Klątwie!

    @Alicja. Masz może takie grafiki dla Calanthe, Dany i Svalbloda? ;)
  5. BeletrystykGwint24

    Przedstawiamy Bibliotekę Talii GWINTA!

    Może sortowanie po koszcie werbunku od największego do najmniejszego byłoby lepszym rozwiązaniem niż po nazwach? Wygląda to idealnie w samej grze, na stronie powinno też się sprawdzić.
  6. BeletrystykGwint24

    Przedstawiamy Bibliotekę Talii GWINTA!

    Świetna robota z tą Biblioteką! Mam pytanie - czy w przyszłości zostanie dodany przycisk do wklejenia wyglądu talii ze strony z zachowaniem możliwości podświetlenia kart i przeczytania ich umiejętności w okienku na stronie zewnętrznej? GwentUp posiada taką funkcjonalność i bardzo mi się ona...
  7. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 Zdradzisz coś o frakcji Skellige? Skoro archetyp na Odrzucanie się nie ostanie, to będą chociaż pojedyncze karty powiązane z tą mechaniką? Odrzucanie Skellige to już kultowy archetyp Wyspiarzy od CBT, trochę żal byłoby go całkowicie usuwać :( PS. Możesz opisać w jakiś sposób...
  8. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 1. Czy w Wojnie Krwi będziemy mogli spotkać jakieś smoki (nie Drakonidy!) 2. Czy spotkamy Seltkirka? 3. Ta Mantikora z TB to oczywiste nawiązanie do Eksodii - czy będziemy mogli się jej spodziewać w rozgrywce wieloosobowej? Preorder zrobiony, nie mogę się doczekać tej wspaniałej przygody!
  9. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 Mam pytanie o siłę bazową jednostek, a bardziej o interakcję z nią. Czy będzie możliwość Ulepszania i okaleczania swoich jak i wrogich jednostek, czy wszelka interakcja z bazową zostaje usunięta z gry lub będzie ekskluzywna dla frakcji Skellige?
  10. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 Dzięki za odpowiedzi na moje pytania, ale mam jeszcze jedno - jak to z tą nazwą kampanii? Thronebreaker jest oficjalną nazwą we wszystkich wersjach językowych (w tym polskiej) czy jednak będzie Wojna Krwi dla polskiej wersji językowej i inne nazwy dla innych?
  11. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 1. Co się stanie z awatarami? Nie będziemy mogli już używać ich unikalnych okrzyków? Czy nowe awatary będą wychodzić, czy poprzestaniecie z ich wprowadzaniem do gry i będą tylko kosmetyczną nagrodą za 15 rangę? 2. Skórki dla dowódców - czy to potwierdzone? W sensie czy na 100% wraz z HC...
  12. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 pytanie o liderów - czy gdzieś na stole ukryta jest karta ich reprezentująca, czy będziemy musieli kliknąć na ich model 3D, żeby aktywować ich umiejętność?
  13. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 To jak to będzie z kartami do tworzenia przewagi w kartach? Czy oprócz Ciri będą takowe?
  14. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    "Yes, Ciri has her old ability" Skoro Cirilla pozostaje przy swojej umiejce, to czy można liczyć, że nie będzie ginęła od byle czego i wchodziła za praktycznie zerowe punkty (w sensie, czy będzie miała sensowną siłę bazową, niewrażliwość czy Zemstę)?
  15. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    Czyli nie będzie można mieć więcej kart w talii niż 30?
  16. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    Mam pytanie w odniesieniu do carryover. Na jakiej zasadzie planujecie je ograniczyć? Po prostu zmienicie niewygodne karty z tą funkcją (Morkvarg, Barbegazi, Obrońcy Mahakamu) czy ograniczycie ilość punktów, które można zabezpieczyć w jednostce na następną rundę?
  17. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    @Burza46 1. Mógłbyś wyjaśnić bliżej? Jest to nieco zaskakująca decyzja po problemach jakie powodowała. Czy Utwórz zostanie ograniczone tylko do Areny, a przynajmniej te karty z utwórz, które są jak napisałeś losowe? 2. Co z Dzikim Gonem i Eredinem? Będą to karty zbudowane pod jakąś strategię...
  18. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy to oznacza, że podjęliście decyzję o wycofaniu przepustki do Pro Laddera dla graczy, którzy osiągnęli 21 rangę w Sezonie Driad, Drakonidów i Wojownika? Czy po prostu zmiana w systemie punktacji i fmmr?
  19. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    1. Do premiery Homecoming jest już bliżej jak dalej? :D 2. Czy Adda pozostanie dowódcą Królestw Północy? Jeśli nie, to kto ją zastąpi? 3. Jak będą się nazywać punkty w tworzeniu talii? Punkty Adrenaliny? 4. Czy mechanika siły bazowej i ulepszania/okaleczania jednostek pozostanie w Gwincie, czy...
  20. BeletrystykGwint24

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy Kambi i Hemdall będą teraz oddzielnymi kartami?
Top Bottom