Search results

+
  1. olinek94r

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Fajnie że walka z bossem przypomina mi horizon zero dawn - odpadający pancerz to jest super :) Mam nadzieje że nie tylko u tego bossa ale też u innych przeciwników będą takie możliwości zniszczenia pancerza jak w grze horizon zero dawn.
  2. olinek94r

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Mam nadzieje że REDzi wykorzysta pełną moc z Ps4 Pro :)
  3. olinek94r

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Zgadzam się z tobą Cyberpunk 2077 zapowiada się o wiele lepiej od Wiedżmina 3 Miasto wygląda Fantastycznie REDzi zrobiło kawał dobrej roboty choć jest jeszcze co poprawić względem grafiki czy animacji. aha Nie zapomnijmy o najważniejszym o fabule :)
  4. olinek94r

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Ciekawostka :) Developer już w momencie rozpoczęcia prac nad grą myślał o zapewnieniu należytej optymalizacji na PC, PS4 i XBO (demo prezentowano na komputerze z procesorem i7-8700K 3,7 Ghz i kartą GeForce 1080 Ti) Ja mam nadzieje że REDzi wykorzysta pełną moc z Ps4 Pro oraz doda większa...
  5. olinek94r

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Oglądnąłem jeszcze raz gameplay i stwierdziłem że ten ostatni boss był bardzo słaby
  6. olinek94r

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    No w końcu to polska gra :)
  7. olinek94r

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Zgadzam się z tobą kolego w 100%
  8. olinek94r

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Ja dla mnie to kawał Bardzo a to Bardzo dobrej roboty. Gra zrobiła na mnie piorunujące wrażenie :) Jest kilka kwestii do poprawienia jak ; - pociski wystrzeliwane z broni - brak animacji podnoszenia przedmiotu - mała interakcja z otoczeniem - ulepszyć grafikę - brak większych zniszczeń - dialogi...
  9. olinek94r

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    To prawda animacja podnoszenia czy naciskania by sie przydała :) Podnoszę puszkę, naciskam guzik czy to takie trudne NIE !!! REDZI do roboty :)
Top Bottom