Search results

+
  1. doktor_fleck

    Gry komputerowe

    Przykład, jak jedną grę można sprzedać trzy razy. Dajcie znać jak zrobią "Total War: WH 40K"
  2. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jedno jest pewne: przy następnej produkcji nie będzie wywiadów, gameplay-ów, paplania dev-ów na reddicie, trailerów i tej całej otwartości, która odbija się CDPR czkawką. Będzie jeden "cinematic trailer" na trzy miesiące przed premierą, a wszystkie informacje będą przechodzić przez dział...
  3. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    "Zażenowanie" to słowo dobrze określające obecnie moje podejście do CP2077. Z jednej strony ogromna ilość szczegółów, detali, smaczków, dbałość o szczegóły, takie jak muzyka, wygląd miasta, ubrania, atmosfera. projekt pojazdów i broni. Z drugiej strony koszmarne uproszczone mechaniki...
  4. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Oczywiście ze tak. Tylko trochę boli, jak się widzi taki zmarnowany potencjał, po czym sobie człowiek przypomina, ile kasy i wysiłku włożył CDPR np. w rekrutowanie "sławnych" muzyków (gdzie ja radio wyłączam zawsze, bo muzyka W CP doprowadza mnie do szału) albo ultra-szczegółowe modele...
  5. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Shavod może "tłumaczyć" sobie co chce, ale prawda jest taka, ze większość wyborów w questach sprowadza się do: wejścia na "rympał", otworzenia drzwi przy pomocy siły czy tez przekradnięcia się i otworzenia czegoś tam przy pomocy zdolności technicznych, natomiast sam quest zawsze praktycznie...
  6. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Akurat animacje postaci to najmniejszy problem. Największym problemem jest konieczność przystosowania wszystkich wnętrz do trybu TPP.
  7. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    O ile wierzę, że większość mechanik, takich jak crafting, loot czy AI można będzie przerobić / poprawić, to nie wydaje mi się, ze ktokolwiek pokusi się o przerobienie questów w ten sposób, żeby skill-checki miały na nie wpływ. To by po prostu wymagało zbyt wielkich nakładów pracy. Nie powiem...
  8. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Te dialogi to jak dla mnie chyba właśnie największa bolączka CP2077 - ta gra to tak naprawdę nie jest RPG. Cala reszta zarzutów: AI, policja, ruch uliczny, aktywności itp - to wszystko można dodać, poprawić. Ale brak atrybutów "socjalnych" i zerowy wpływ kwestii dialogowych podpiętych pod...
  9. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    To raczej mentalność stada. Widzą, ze gra dostaje baty na lewo i prawo, wiec chcą się wpisać w trend. A ze o coś trzeba się przyczepić, to "stan techniczny" jest najlepszym usprawiedliwieniem niższej oceny. To samo e streamerami, którzy najpierw "hejpowali" CP2077 pod niebiosa, sami często...
  10. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    O, a to jest przykład dla którego CDPR NIGDY WIĘCEJ nie powinien pokazywać gry na dwa lata przed premierą: https://i.redd.it/6qv2gnd6sq561.png
  11. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Eee, nie. 135 milionów zielonych raczej.
  12. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No nie - np. RDR2 to 170 milionów dolarów. I to tylko estymacja samych kosztów developerskich - bez marketingu, dystrybucji itp. Wiec CP2077 to nadal nie ta liga.
  13. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Myślę, ze wszyscy powinni przestać emocjonować się ocenami, artykułami, hejtem i hype. Spokojnie. Ani CDPR nie zbankrutuje przez to, ani nie naprawi to CP2077 "od ręki". Najważniejsze jest, aby CDPR wyciągnął wnioski na przyszłość: mniej hype, marketing pasujący do zawartości gry, mniej...
  14. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No ale ameryki to ty nie odkryłeś. Wszystkie większe gry pełne są niedokończonych rzeczy i niewykorzystanych asetów. Poszukaj sobie na przykład, ile jest wyciętych rzeczy w Wasteland 3 - tylko ze InExile nie zrobiło tego błędu co CDPR i nie pozwoliło paplać swoim quest designerom jakich to...
  15. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No i proszę: post powyżej to idealny przykład do kogo trafił CDPR z marketingiem i dlaczego gra zbiera teraz baty. I nie mówcie mi proszę, ze to tacy gracze są winni, bo nie doczytali jakiegoś tam wywiadu z developerem, który mówił ze "CP to nie GTA".
  16. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Tylko że to ta "dzisiejsza młodzież" stanowi większość graczy, którzy złożyli się na te 8 milionów pre-orderów. To do nich trafiał marketing, sugerując "GTA na resorach". Przypominam: "open world action-adventure" a nie "rich story complex RPG". Dalej uważam, ze CDPR sam jest sobie winien, bo...
  17. doktor_fleck

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Zastanawiam się, czy te kompilacje bugow z PS to nie są przypadkiem z niespatchowanych wersji. Zresztą nieważne - CDPR dal ciała nie pokazując gameplayu na last geny. Tak samo jest z płaczem o elementy znane z GTA - CDPR sam jest sobie winien, a raczej ich marketing. Namiętnie używali określeń...
  18. doktor_fleck

    Nie mogę ubrać V po zabójstwie "akcja zablokowana"

    Zdejmij "kombinezon" (bandaże).
  19. doktor_fleck

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Ech, trochę tego jest. Rzeczy, które powinny być zrobione w pierwszej kolejności: - Ożywienie NC. Stragany z jedzeniem powinny być interaktywne. Automaty do gier także. Powinny pojawić się opcje do zmiany wyglądu zewnętrznego. Dodanie kolejnych mini-gier, jak kości czy karty. - Możliwość...
  20. doktor_fleck

    Logitech MX Master 3 - nie wykrywa naciśnięcia rolki jako środkowego klawisza myszy

    Dzięki, ja zmieniałem tylko w jednym - dlatego nie działało. EDIT: Jeszcze musiałem wyłączyć profile dla aplikacji.
Top Bottom