Search results

+
  1. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Haha też mnie to bardzo zaskoczyło! :D Zastanawiam się, czy rozwiązaniem nie było dodanie tego tytułu każdemu graczowi na koniec wsparcia Gwinta, skoro wcześniej tak długo ten problem nie mógł zostać rozwiązany... :P Tak czy inaczej to była miła niespodzianka ;)
  2. MichalG666

    Zmiany w Radzie ds. Balansu

    Zobaczymy jak to teraz wyjdzie przy maksymalnej liczbie 5 zmian na grupę, ale może się okazać, że docelowo 10 na grupę będzie optymalne (czyli tak pośrodku). Poczekajmy jednak na najbliższe wyniki...
  3. MichalG666

    Wydarzenie Saovine usunęło mi zadania z cyklu.

    Dokładnie tak było, sprawdziłem, że mam tą ramkę i tytuł, a więc obstawiam, że ten zestaw był podczas innego Saovine. Dodatkowo obstawiam, że wcześniej też był za pył, ale może wtedy pojawił się jakoś pod koniec trwania wydarzenia i dlatego go nie kupiłeś.
  4. MichalG666

    Wydarzenie Saovine usunęło mi zadania z cyklu.

    Ciekawe, ja nie mam takiego zestawu... ale może to było coś, co było dostępne przy okazji wcześniejszych wydarzeń Saovine i już to wcześniej kupiłem :D
  5. MichalG666

    Wydarzenie Saovine usunęło mi zadania z cyklu.

    Niestety, co mocno utrudnia wybór tych właściwych pakietów za krople krwi, które dadzą coś nowego. Jednak jest dość sporo nowych bibelotów... jest też drzewko z surowcami i beczkami, gdzie można wydawać krople krwi oraz są 3 nowe kontrakty do zaliczenia ;)
  6. MichalG666

    Porozmawiajmy o Drafcie

    Zdecydowanie popieram! Mam nadzieję, że uda się jeszcze doszlifować Drafta, bo to zdecydowanie tryb w który warto byłoby zainwestować przed końcem roku. Obecna forma wygląda znacznie lepiej niż parę miesięcy temu, ale wciąż jest dużo miejsca na poprawę. Przede wszystkim fajnie by było, gdyby...
  7. MichalG666

    Cykl Jesienny to jest hit

    Nie mam pojęcia co to był za błąd, ale nie mogłem wczoraj odpalić Gwinta... dzisiaj z kolei działa :) Oglądałem wcześniej serial w TV, więc widocznie nie można grać w Gwinta po oglądaniu serialu - wtedy pojawia się błąd "deserializacji" :D Dzisiaj zadania z cyklu się jakoś zaliczają, ale z...
  8. MichalG666

    Cykl Jesienny to jest hit

    Niestety wygląda na to, że ta przerwa na update tylko pogorszyła sytuacja, bo parę dni temu działało wszystko dobrze... Teraz mam jeszcze jakiś błąd "deserializacji" :shrug:
  9. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Jak już wspominano wyżej w tym wątku, trzeba grać z aktywnym rewersem Gascona, a nie skórką (jest błąd w opisie zadania).
  10. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Fakt, lepiej nie zmieniać jak działa :) Witaj w klubie :D Przyznam, że ten cykl trochę mnie zniechęca do grania... ale może aktualizacja i nowe karty coś pomogą (tak te, o których na polskim forum nikt nie pisze)
  11. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    U mnie działał sam rewers i o dziwo kontrakt naliczał się na bieżąco :) Kontrakt ze skórką Meve też zaczął działać jakiś czas temu i nalicza się prawidłowo. Co do talii na cykl, to niestety nie stworzyłem żadnej fajnej, co mnie trochę irytuje :/ Bo tamtą talią z Wiedźminami mogłem spokojnie...
  12. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    I tak i nie ;) Po restarcie gry jest "0", ale gdy wygram jakąś grę mając skórkę Meve, to zwycięstwo się dolicza do poprzednich (mam ich niby 6). Problem w tym, że gra "nie widzi" tych zwycięstw i nagrody za kontrakty nie są przyznawane (ani kontrakty się nie zaliczają). 1693596801 Póki co...
  13. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Dokładnie tak :shrug: A co do Meve to próbowałem i w ten sposób, ale to nie działa. Problem w tym, że grając ze skórką Meve (zgodnie z opisem kontraktu) zalicza się postęp, tylko tak jakby "nie na stałe" i sam kontrakt się przez to nie zalicza :/
  14. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Ha! Tą kwestię udało mi się rozwiązać :D Pamiętałem, że był rewers Gascona do kupienia za pył, a kontrakt ze skórką Gascona już kiedyś występował w grze... a więc pomyślałem, że może chodzi o grę z tym rewersem? No i bingo, wtedy zaczęło mi zaliczać ten kontrakt ;) Co do skórki Meve, to grałem...
  15. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Jeśli chodzi o zakupy, to nic nie pominąłeś :) Ale właśnie jeszcze doszły jakieś nowe kontrakty, które może po prostu wczoraj jeszcze się nie zaliczały (bo było za wcześnie) :P
  16. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Dzisiaj zauważyłem, że można było kupić parę rzeczy w sklepie za pył, a potem zobaczyłem, że pojawiły się nowe kontrakty. Może jednak to jeszcze nie miało się ukazać w grze :D
  17. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Sprawdziłem, że zadania wciąż się zaliczają w Drafcie (oczywiście niektóre, czyli tak jak to było wcześniej). Tak z ciekawości, czy komuś działają te nowe kontrakty pod skórki, które można kupić za Pył? Ja parę razy próbowałem z Meve i po restarcie gry zawsze mam 0/1, a kontrakt nie jest zaliczony.
  18. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    No cóż, taka już moja natura ;) Aczkolwiek nie zauważyłem aby coś się popsuło... ewentualnie to, że chyba zadania z cyklu nie zaliczają się już w Drafcie (ale będę to musiał jeszcze sprawdzić) :D Choć tak chyba miało być od początku, że te zadania zaliczają się tylko w grach rankingowych (co w...
  19. MichalG666

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    U mnie też był patch, ale nie wiem co poprawiał. Przy okazji zauważyłem, że doszły nowe typy zadań z cyklu, ale to już chyba parę dni temu...
  20. MichalG666

    Aktualizacja 11.8 — lista zmian

    O właśnie, tego typu zadania zaliczają się w innych trybach :)
Top Bottom