Search results

+
  1. Walet

    Szał a Shilard czyli niekonsekwencja w działaniu kart.

    Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego umiejętność szału nie jest aktywowana w przypadku vildkaarla po zdegradowaniu przez Shilarda do siły 1 a w przypadku pohańbionego pięściarza umiejętność szału się aktywuje i jest z automatu przenoszony na cmentarz?
  2. Walet

    [TALIA] HAHAHARALD

    Siema, przy okazji pojedynku dowódców stworzyłem taki oto deck. Póki co sprawdza się zaskakująco dobrze i polecam go wszystkim, którzy wybrali Haralda. Uwagi i sugestie zmian mile widziane. https://www.playgwent.com/pl/decks/guides/14956
  3. Walet

    Problem z meczami rankingowymi, trybem klasycznym, mozaiką rangi.

    Mój problem polega na tym, że obecnie nie mam pojęcia w jakim trybie gram. NIe wiem czy gram w trybie rankingowym czy klasycznym. Spowodowane jest to tym, że mając zaznaczonego "ptaszka" oczekuję rozgrywek rankingowych lecz takie chyba w moim przypadku nie są rozgrywane. Mam zaznaczone, gram...
  4. Walet

    Błąd (działanie karty/zły opis): olbrzymi krabopająk

    OPIS KARTY: Rozmieszczenie: Stwórz krabopająki (2) i wezwij je do tego rzędu, następnie wzmocnij wszystkie inne insektoidy w tym rzędzie o 1. Na wzmocnienie nie reagują inne insektoidy tylko krabopająki trutnie. Jennik czy żagnica nie wzmacniają się po wstawieniu do rzędu olbrzymiego krabopająka.
  5. Walet

    Błędy: Hrabia caldwell i karty pozostałe w talii.

    Opis hrabiego caldwella: NA KONIEC KAŻDEJ TURY PRZENIEŚ DO RZĘDU Z NAJSILNIEJSZĄ JEDNOSTKĄ NA POLU BITWY. Sytuacja: Mam ostatnie zagranie. Ostatnim zagraniem przeciwnika jest hrabia. Nie mam najsliniejszej karty ale na polu stoi cesarski golem z siłą 7. Moim ostatnim zagraniem jest reset golema...
  6. Walet

    Dobieranie przeciwników

    Zabrzmi to jak teoria spiskowa ale to dzieje się u mnie tak często, że jest to aż niewiarygodne. Czy wy też tak macie, że czasami dobiera wam przeciwnika, który ma wręcz absurdalnie silną talie w stosunku do talii, którą obecnie gracie? Pomijam tu fakt, że zawsze gdy zmienie talię np. z SC na...
Top Bottom