Search results

+
  1. Jan_Szybawski

    [Suggestion] Add "dislike/thumb down" option also on forum

    As in the topic: I think that we should give additional option not only to put "like (red point)" under one's comment on forum if we agree with it , but also "dislike/thumb down" when we disagree;
  2. Jan_Szybawski

    [Suggestion] 2-hours max/day limit to play gwent for people who want to play , but dont wan't spend more time for it

    I've done playing gwent more than month ago aflter one year of gaming , mainly because I was spending definitely too much time for it. Gwent (like many other online games) is so strongly addictive , that I was able to play 8-12 hours/day , and I know that when I will come back to it, i will...
  3. Jan_Szybawski

    Gwent declared open war to hearthstone? Or its goin' to be sold to blizzard?

    Accidentaly I've noticed today, that at 10th of december will be released big new update in Blizzard's Hearthstone- set of additional 135 cards , and other changes. Does it means, that by dealying gwent next update until exackly same day when will be update of hearthstone gwent will try to start...
  4. Jan_Szybawski

    [Deck] 18 consecutive wins on Pro-Rank!

    I usually don't like to boast on forum because hubriss is the last step before fall, but during last and current season (thanks to not many changes in last patch), I've manage to create a Northen Realms deck that really wins - today I've had 18! (Yes: eighteen!) consecutive wins with IT on...
  5. Jan_Szybawski

    Nilfgaard Sweers vs units with armor

    Sweers with his current ability (strengh 3, seize unit up to 3 strengh, 8 provinsion) was created few months ago when there wasn't armour in the game. So it was balanced - You seize unit with 3 so get instant 6 points + 3 strengh of sweers geave You 9 points for 8 provinsion and - optionally -...
  6. Jan_Szybawski

    Shillard vs card mulligan

    I don't know It is a glitch after last patch or it was like these for longer time, but when opponent changed strengh of my card in hand for 1 with shillarrd in the round 2, and than I mulligan these card at the beggining of round 3, strengh of card in deck when I glumpsed was her base strengh as...
  7. Jan_Szybawski

    [TALIA] bardzo mocne KP

    Witam, chciałbym zachęcić wszystkich szukajacych czegos mocnego z KP do spróbowania mojej talii tej frakcji - jest bardzo skuteczna i wygrywa srednio 4 na 5 gier w obecnej mecie na pro-rank, w tym z najlepszymi graczami - w dniu dzisiejszym chociażby z Necrotalem czy SpyroZ-ą , z których to gier...
  8. Jan_Szybawski

    Algorytm ostrzegający przed niekorzystnym zagranem

    Mam propozycję aby wprowadzić do gry algorytm który ostrzegałby przed zagraniem karty w sytuacji, kiedy zagranie to będzie nieuchronnie prowadzić do straty karty w pierwszej rundzie, podobnie jak ostrzega przed położeniem karty w złym rzędzie. Nierzadko - zwlaszcza przy aktywnych wielu...
  9. Jan_Szybawski

    Za mało czasu na ruch!!

    Gram obecnie talią Calanthe na ładunki i nie raz nie dwa zdarza się, że mam tak dużo silników na stole że brakuje mi czasu żeby wszystkie wykorzystać. Zwlaszcza kiedy w jednej kolejce chce np zagrać Roche, po czym w tej samej zagrać go ponownie umiejętnością, i potem jeszcze wykorzystać ładunki...
  10. Jan_Szybawski

    [Zagrania] Najciekawsze, najbardziej oryginalne i niecodzienne zagrania, z jakimi sie spotkaliście

    Jak nazwa postu wskazuje, chciałbym, aby w tej kolumnie można się podzielić najbardziej ciekawymi, niecodziennymi i najbardziej oryginalnymi zagraniami w gwincie, z jakimi się spotkaliscie. Oczywiście nie mam tu na myśli jakiś zagrań które były może i ciekawe, ale przy tym nieskuteczne, a wręcz...
  11. Jan_Szybawski

    Pancerz - Opinie

    Korzytając z okazji hotfxa - mija parę dni od pojawienia się z powrotem pancerza - co o nim myślicie? Bo ja mam mieszane odczucia. Tak naprawdę na pancerz to widzę gra jedynie skellige i to też nie zawsze , a w przypadku wszystkich innych frakcji to tak jest bo jest- jak jest na jakiejs karcie...
  12. Jan_Szybawski

    Animacja Leszego (ducha lasu) przy uzyciu zdolnosci lidera

    Już kiedyś było to poruszane ale ze względu na jego obecną popularność w mecie pozwolę sobie jeszcze raz to poruszyc: czy można by zmienić jego animacje kiedy używa swojej umiejętności? Bo wyglada wtedy jakby za przeproszeniem srał, a teraz robi to nawet kilkanaście razy na grę grając larwami...
  13. Jan_Szybawski

    Jak działa ranking?! Bilans: 8 porazek 0 zwiciestw daje 5 miejsce na swiecie??

    Właśnie teraz popatrzyłem na ranking pro-rank, i na 5 miejscu na świecie jest gość, który ma 0 zwycięstw i 8 porazek! Nie wygral nic, i przegrał wszystko co mógł , a jest wyżej w rankingu niż wielu innych którzy coś tam wygrali! Czy to jest normalne? Naprawdę proszę kogoś żeby mi wyjaśnił o co...
  14. Jan_Szybawski

    Redzi swoje, gracze swoje, czyli powrót no-unit decków

    Wydawało by się, że wprowadzone niedawno bardzo potrzebne zmiany wymuszające określoną ilość jednostek w talii mające na celu zlikwidowanie zjawiska tzw. no-unit decków przyniosły porządany efekt i te toksyczne , nie mające nic wspólnego z normalną grą decki rzeczywiście znikły dając normalnie...
  15. Jan_Szybawski

    Wasze trzy najważniejsze spostrzezenia dotyczace obecnego sezonu

    Witam, jestem bardzo ciekaw jakie są trzy waszym zdaniem najistotniejsze spostrzezenia dotyczące obecnego sezonu. Jeśli ktoś ma ochotę się podzielić, to pod spodem wpisujemy trzy takie rzeczy. Ja zacznę: 1. Francesca wyrasta na zdecydowane tier 1 tego sezonu, w przypadku grania długiej...
  16. Jan_Szybawski

    W rankingu na wysokich miejscach ludzie z większą iloscia przegranych niz wygranych - absurd

    Na dzień pisania tego postu na 108 miejscu rankingu pro-rank jest gość o nicku IV_Cotto który ma 166 zwycięst i aż 219 porażek. To przykład jeden z wielu. Czy to nie sygnał że z tworzeniem tego rankingu coś jest nie tak, i to zdrowo nie tak? Bo dla mnie tak wysokie miejsca ludzi którzy więcej...
  17. Jan_Szybawski

    [Talia] Piękna i Bestia: Adda i Draug. Zabójczy duet

    Witam, chce się podzielić z Wami talią Addy którą stworzyłem. Mało kto nią obecnie gra, niemniej jeśli ktoś z sentymentu bardzo chce nią zagrac, to myślę że nie będzie bardzo rozczarowany. Polecam i będę wdzięczny jak zawsze za konstruktywną krytykę, Pozdrowionka https://gwentup.com/decks/15219
  18. Jan_Szybawski

    Przywrócic synergię huberta i Addy

    Apeluję o przywrócenie starej wersji Huberta Reika. Obecnie umiejętność którą ma Adda kompletnie nie nadaje się do KP i z niczym nie ma synergii, Hubert też nie jest w ogóle grany bo talie ładunkowe wolą inwestowac ładunki w obrazenia niz w krwawienie. Tym sposobem dzięki reworkowi mamy...
  19. Jan_Szybawski

    Teksty dowódców do poprawy (propozycje, argumenty)

    Chciałbym poruszyć temat niektorych tekstów dowódców, które powinny zostać skorygowane bo nie wyrażają dokładnie tego, co rzeczywiście chciałoby się powiedzieć przeciwnikowi w danej sytuacji. Może zacznę, podając przykład tego o co mi chodzi: uważam na przykład , że tekst "pochwały" dla rywala u...
  20. Jan_Szybawski

    Mówisz sobie: "jeszcze jedna partykja i dość na dziś" a potem ta jedna partyjka zamienia się w kilka godzin gry? Przeczytaj to koniecznie

    Zdarza Ci się regularnie mówić sobie "jeszcze jedna partyjka gwinta i koniec na dziś" po czym ta jedna partyjka zamienia się w kilka godzin gry? Lub grasz w gwinta bez snu cała noc choć tego nie planowales , a potem masz o to sam do siebie pretensje i wyrzuty sumienia kiedy niewyspany musisz...
Top Bottom