Search results

+
  1. LightLamby

    Historia gier - request

    Witam. Ponieważ na przez support ciężko dotrzeć do możliwości napisania jakiejkolwiek wiadomości, prosiłbym o kogoś posiadającego taką wiedzę, aby udostępnił mi historię moich meczów wraz z blue / red coinami jakie losowałem. Prosiłbym o informację dla meczy z ostatnich 5 dni, rozgrywałem wtedy...
  2. LightLamby

    Nilfgaardzka Aktualizacja jest już dostępna!

    Ja tylko nie rozumiem jaki jest zamysł za tym całym reworkiem NG, do odkrywania parę kart zostało bez jakiejkolwiek synergii, zamiast zrobić z nich coś ciekawego to zostały tak jak są. Generalnie faction identity ma się opierać na taktykach, asimilate i szpiegach, wszystko wypada średnio lub...
  3. LightLamby

    GWENT: Ask a Dev Discussion Thread

    Stop whining already ffs, gwent is really fairly balanced and every time one faction is a bit weaker than the others people like you come from under their rocks and demand nerfs to everything except with what they cannot win. I'm not a pro gamer, I'm playing my own decks (foltest with regis or...
  4. LightLamby

    Aktualizacja “Dowódcy z Wojny Krwi” jest już dostępna!

    Wyraźnie mówiłem o barcaylu i zoltanie, nie o pauliem, jesteś na randze 7-10 i pewnie grasz w gwinta od 2 miesięcy i to najlepsze podsumowanie tego, że nie masz bladego pojęcia o balansowaniu, ale cieszy mnie wielce, że tak świetnie sobie radzisz słabym deckiem, pomyśl nad jakąś petycją jeszcze...
  5. LightLamby

    Aktualizacja “Dowódcy z Wojny Krwi” jest już dostępna!

    Ale o czym ty mówisz? Co to za sample, że dla Ciebie to świetny deck? Nie istnieje na pro rank w ogóle, krasnali chyba nie widziałem od 2-3 tygodni, deck jest słaby, no to że istnieje nie znaczy że jest ok, jak lubisz grać deckiem tier 4 i uważasz go za świetny to Twoja sprawa, ale nie ma...
  6. LightLamby

    Aktualizacja “Dowódcy z Wojny Krwi” jest już dostępna!

    Nerfy na krasnale? WTF Full krasoludy decki były nie grywalne a wy jeszcze barclayowi i zoltanowi dajecie po ryju? Panowie teraz będzie miesiąc potworów only i cracha, zamiast wzmocnić słabe archetypy to robicie jakąś kaszankę, gdzie tu logika.
  7. LightLamby

    GWENT: Ask a Dev Discussion Thread

    Since i cannot post a thread I'll write here. Can we have a forum thread or discord channel for ppl in high rank looking for an opponent. I'm not even joking, have been waiting 20 minutes for game now and it's not even middle of the night. It would be nice to be able to communicate with the...
  8. LightLamby

    Pytania do twórców GWINTA

    Cześć Burza! Na wstępie chciałbym powiedzieć, że kurs który obraliście odkąd przyszedł Slama wygląda bardzo obiecująco, z niecierpliwością czekam na wasze dalsze poczynania. Garść pytań ode mnie (trochę z perspektywy osoby grającej od closed beta i siłą rzeczy porównującej cały czas gdzieś z...
  9. LightLamby

    Badly Designed Cards (Opinion)

    I would like to adress all of the cards you mentioned: Immune Units/Abilities - They are far more interactive than artifacts, you can play around it (when u start a game u know opponent will be playing this and you can even prepare), bleed r1 and r2 to get their win con from them and easily...
  10. LightLamby

    Gorąca prośba w związku z ostatnią zmianą w Gwintcie.

    Jak najbardziej można w tej sytuacji przywołać system z mtg:arena. Mianowicie w momencie wyjścia z closed beta do open bety, każdy gracz tracił całą kolekcję. Natomiast w przypadku gdy ktoś posiadał walutę w grze kupioną za pieniądze, automatycznie po zalogowaniu się w open becie na to samo...
  11. LightLamby

    Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

    To i ja dodam parę słów od siebie, jest to mój pierwszy post na forum, zazwyczaj jestem osobą cicho obserwującą rozwój wydarzeń z boku i nie palę się do krytyki, jak coś mi się nie podoba to idę dalej, lecz gwint ma szczególne miejsce w moim serduszku jak i cała twórczość Pana Sapkowskiego oraz...
Top Bottom