Search results

+
  1. Wunderwaff

    Modyfikowanie pochodni / modifying torches

    Chciałem zmodyfikować pochodnię by była domyślnie wygaszona a Geralt mógł ją zapalić lecz to zapalenie gasiło by się samo po jakimś okresie czasu. Obecnie odwrotny efekt - domyślnie zapalona, Geralt może wygasić ale odpala się sama po chwili - można uzyskać zaznaczając opcję "AutoSwitch".
  2. Wunderwaff

    Modyfikowanie pochodni / modifying torches

    Jak utworzyć pochodnie automatycznie gaszące się po X okresie czasu? W entity template torchwall01_exterior w głównych properties istnieje CLocationsLights z funkcją AutoSwitch. Myślę że łatwo dałoby się zmodyfikować ją w odwrotnym kierunku. Jak to zrobić? How can I make torches that switch off...
  3. Wunderwaff

    Błąd po dodaniu Detail Material - dziwny "grid"

    Po więcej niż jednego detail material na obiekt pojawia mi się tego rodzaju błąd: Reinstalowałem i Wiedźmina 2 i Redkita i dalej błąd się pojawia na najbardziej bazowym świecie - wystarczy że stworzę teren (bez jakichkolwiek innych rzeczy) i dodam drugi materiał. Wydaje mi się też że normal...
  4. Wunderwaff

    Xenoverse czyli obcy kontra drapieżca

    Pytanie jaki wpływ takie pisanie ma tak naprawdę na sprzedaż tych tytułów. Zawsze może być i tak że ci co się burzą to nie ci co kupują.
  5. Wunderwaff

    Gry komputerowe

    Jest też recenzja i analiza Josepha Andersona
  6. Wunderwaff

    Diablo

    Najsmutniejsze jest to że Blizzard już definitywnie zaniechał tworzenia atmosfer horroru czy hard sf na rzecz odwarcraftowego quasihollywoodzkiego high fantasy. To był zawsze dla mnie jeden z USP Diablo i poniekąd Star Crafta.
  7. Wunderwaff

    The Outer Worlds

    Mam nadzieję że trailer nie składa się z 90 procent wszystkich "filmowych" momentów występujących w grze.
  8. Wunderwaff

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Przydałoby się trochę więcej fanowskiej społecznej fikcji w świecie SW, coś jak Troopers tylko na serio, bo szczerze mówiąc nie interesują mnie aż tak bardzo jakieś pełne akcji winiety z życia pojedyńczych "wielkich ludzi".
  9. Wunderwaff

    Hellblade: Senua's Sacrifice

    No nie wiem, Senua to w 95 % jej unikalna twarz - bez tego wygląda jak losowa "piktyjska wojowniczka". Nawet na niektórych artach z gry widać jeszcze poprzeni design Senui który jest bardziej "konwencjonalnie atrakcyjny", a tym samym meh.
  10. Wunderwaff

    Fallouty

    Mówiąc szczerze to nie wiem czy poza siłą rzeczy zawsze ograniczonymi możliwościami wyboru stanu świata jest coś co można by nazwać komputerowym "RPG". Można by argumentować że grom Bethesdy bliżej do gier Ubisoftu niż klasycznych RPG, czyli że są to gry których fun factor to po prostu casualowa...
  11. Wunderwaff

    Assassin's Creed

    Mi dalej trochę smutno że jedyne średniowiecze jakie się faktycznie pojawiło to w najbardziej ubogiej pierwszej cześci. Średniowieczna Persja byłaby też miłym ukłonem w kierunku "duchowego ojca" - Prince of Persia :D.
  12. Wunderwaff

    Gothic

    Zawsze możesz zagrać w Gothic 3: The Beginning :p https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36797
  13. Wunderwaff

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    To raczej kwestia badziewności serialu która pogłębia się od mniej więcej czwartego sezonu. D&D już od jakiegoś czasu nie wiedzą jak lub nie chcą prowadzić serialu w taki sposób by oddać prozę Martina.
Top Bottom