Search results

+
  1. SzulerPL

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy dałoby się "troszkę" unowocześnić GOG i instalator gry? Po reinstalacji systemu wskazuję w GOG folder z wcześniej zainstalowaną grą (tak, nie była na C:\ by mieć nadzieję że po reistalacji zachowa się tak jak inne "normalne" gry), GOG widzi ją, odpala, ale skoro była Marcowa aktualka więc...
  2. SzulerPL

    Aktualizacja graficzna kart :)

    Michał Wołodyjowski - Mały-Wielki Rycerz
  3. SzulerPL

    Aktualizacja graficzna kart :)

    Rudy 102 - Maszyna zniszczenia. Internetowy Troll - "Nie karm Trolla" SUKA MO - "Koniec zabawy"
  4. SzulerPL

    Aktualizacja graficzna kart :)

    Pudzian - Człowiek demolka. Zniewalająca i przyciągająca Doda Kloss - Nieśmiertelny szpieg.
  5. SzulerPL

    Losowanie przeciwnka

    Mam wrażenie że "Uciążliwe" to zbyt słabe określenie, użyłbym innego, ale jest niecenzuralne. Jak często trafia się na "Kiszonki" to już nowi wiedzą najlepiej, niestety... Tak czy owak jak wielu nowych zastanawiam się nad całkowitym porzuceniem gry. Większość już to zrobiła, trudno im się...
  6. SzulerPL

    Losowanie przeciwnka

    Oglądaj popisy "Kiszonek" na YT. Pro-Rank a Reputacja jakby grał tyle co my nowi przez co gra w trybie Potyczka losuje takich do nas... Może jeden z takich na stu gdy zobaczy że gra z nowym to podda grę, reszta z radością rzuci się na łatwiznę. W sumie nie do końca to ich wina, większa wina po...
  7. SzulerPL

    Pytania do twórców GWINTA

    Witam. Mam takie to pytania: 1. Czy można by było wprowadzić jakieś nagrody za dzienne logowania jak to jest w przynajmniej 99% gier jakie znam? Nie muszą być kosmiczne, ale zachęcałoby to graczy do codziennego zaglądania do Gwinta. Zwłaszcza nowych którym wszystkiego brak i cieszy ich nawet...
  8. SzulerPL

    Wyszperane w sieci

    W skrócie kulturowy szpan jak meksykaniec cały w tatuażach, gangsta z 30-stokilogramowymi łańcuchami na szyi czy Polak w Mercu (kupionym od znudzonego autem niemca) który szczyci się że jest bardziej europejczykiem niż polakiem :D
  9. SzulerPL

    Wyszperane w sieci

    Rozkaz, bliskie starcie: Stocz pojedynek z jednostką wroga :D
  10. SzulerPL

    No i kolejny babol na artefaktach

    Popieram w pełni. Nie jest to logiczne by wpaść dwa razy w te same sidła czy wilczy dół :D No chyba że ktoś chce popełnić samobójstwo i za pierwszym razem się nie uda, to jakoś wygrzebie się z dołu i skoczy jeszcze raz itp. co do pozostałych :D Ta odpowiedź brzmi jakby odradzać twórcom gry...
  11. SzulerPL

    Aktualizacja “Dowódcy z Wojny Krwi” jest już dostępna!

    A weź... Teraz gdy widzę przeciwnika z Eldainem i deck na pułapki to rezygnuję z gry bo szkoda czasu by i tak przegrać Potworami :D
  12. SzulerPL

    Aktualizacja “Dowódcy z Wojny Krwi” jest już dostępna!

    Dzięki wielkie. Wczoraj na niego zebrałem fragi i zrobiłem. Zagrałem kilka razy i teraz jest do wyrzucenia. Z umką Rozkaz na kilka rozgrywek nim dzisiaj był każdorazowo ubity lub zablokowany. Szkoda 800 fragów na niego, ale przy niszczeniu przynajmniej 200 się zwróci...
  13. SzulerPL

    Wszystkie możliwe sposoby na otrzymacie punktów nagród

    Ja tu za nowy i jeszcze nie mogę, ale mógłby ktoś założyć temat z tytułem w stylu "Nerf nerfa pogania" w temacie: Nowa aktualizacja do GWINTA
  14. SzulerPL

    Wszystkie możliwe sposoby na otrzymacie punktów nagród

    O, słusznie. I właśnie po takie info bardziej doświadczonych graczy chciałbym widzieć czat w tej grze :)
  15. SzulerPL

    Wszystkie możliwe sposoby na otrzymacie punktów nagród

    Heh, spróbowałem zagrać Królestwami Północy. Karta "Biedna Pierdolona Piechota" jest mocna. Ma wartość 1 a umiejętność to wzmocnienie o 4. A gdyby tak od razu miała 5 i po co cudować że ma jakieś umki? :) "Przedwieczny D'AO" już normalny. Ma 9 i opis "Brak umiejętności"
  16. SzulerPL

    Wszystkie możliwe sposoby na otrzymacie punktów nagród

    Lexor. E tam, Arena to żaden symulator. Chcesz tam np. wypróbować Gaunter O'Dimm to raczej zapomnij że trafisz, za to grając np. samymi Potworami łatwo mieć w talii kilka kart Stary Grot co przecież normalnie jest niedopuszczalne. Symulator to zupełnie coś innego niż Arena. Solace97 Czat, ale...
  17. SzulerPL

    Wszystkie możliwe sposoby na otrzymacie punktów nagród

    Tak, na początek postanowiłem skupić się na jednej talii by nie inwestować po trochu w każdą i wtedy z żadnej nie mieć pożytku. Chyba przypadkiem dobrze trafiłem na Potwory, choć i inni potrafią dokopać jak np. Scoia'tael pułapkami :) Jak pewnie każdy gracz na starcie boleśnie się odczuwa braki...
  18. SzulerPL

    Wszystkie możliwe sposoby na otrzymacie punktów nagród

    Myślałem że Punkty Nagród są rzadkie, ale losowo co któraś wygrana. Skoro jednak obowiązują powyższe reguły które kazałyby mi grać całymi dniami po kilka skromnych Punktów to muszę się zastanowić czy chcę nadal grać w Gwinta. Jako początkujący mam ogromne braki w kartach, a widzę że głównie...
Top Bottom