Search results

+
  1. Feberix

    Brak itemków zakupionych w sklepie oraz zbugowane zadanie z 30 ludźmi

    Nie jestem głupi xD Nie mam ani skórki planszy, ani grubego mnicha. Zamiast tak jak u ciebie jest 2/2 plansz to ja mam po prostu jedną. Lol, a grałem nimi jak wyszli...dziwna sprawa.
  2. Feberix

    Brak itemków zakupionych w sklepie oraz zbugowane zadanie z 30 ludźmi

    Po krótce: Bład 1: Kupiłem w marcu plansze Inferno z skinem grubego mnicha. Już od poprzedniego patcha znikneła z mojego ekwipunku. Dowód wpłaty w screenie, na dziale ticketów technicznych nie uzyskałem odpowiedzi od miesiąca. (https://support.gog.com/hc/pl/requests/655695?product=gog) Błąd 2...
  3. Feberix

    Bug drzewek sezonowych - Pls fix fast!! :(

    No ale po co w ogóle siejesz taki nonsens - gdyby zaliczało po końcu gry to bym nie pisał chyba, no logiczne. Po prostu nie było miejsca na dwie fotki do wstawienia, ffs, trochę logicznego myślenia. 1583923602 FIXED: Mi pomogło sprawdzanie/naprawianie plików i nalicza normalnie już
  4. Feberix

    Bug drzewek sezonowych - Pls fix fast!! :(

    W skrócie, domyślam się na czym bug polega: Quest był zaczęty rok temu i teraz go nie "czyta" i nie mam co zrobić, bo przez to nie mogę skończyć drzewka...a jak wrzucicie hotfixa w nastepnym patchu to juz przepadnie ehh. Jak widać na obrazku, nie dostaje questa za witalność, mimo że mam ja na...
  5. Feberix

    BUG - CARROBALlISTA [Wording]

    Naprawcie wording w Carrobaliście i wielu innych kartach [Np. Bargheist], w wyniku bugu na tej karcie nie mogłem strzelić w swoją jednostkę. Przewidziałem, że oponent zagra truchło - tak też sięstało, więc chciałem to skontrować cargobalistą, ale nie mogłem strzelić w swoją jedostkę :) [mimo...
  6. Feberix

    Omówienie aktualizacji 3.2

    Tak jak wyżej koledzy napisali. Znowu robicie balans którego nie konsultujecie. Rozumiem, że Draug był OP, ale to, że zmieniacie go na "w tym rzedzie", a nie "w przeciwnym rzedzie" zabija kartę. Sam fakt, że Draug blokuje jednego slota w rzędzie praktycznie sprawia, że jest niegrywalny. Balans...
  7. Feberix

    GOG - Zadanie "Stary Wyga"

    Powiem krótko. Błagam, czy możecie zmienić zadanie "Stary wyga" polegające na wbiciu 20 rangi? Zaczynałem od pro-laddera i na nim się co sezon utrzymuje więc nie jestem w stanie wbić 20 rangi bo już ją "pominałem" :D A tylko tego mi brakuje do 100%, a mam 98% :((((
  8. Feberix

    Omówienie aktualizacji 3.1

    BŁAGAM, ZNERFCIE Keire, mainuje NR i nie chce, żeby było jakieś super OP. Przesadziliście z tą Keirą, 7 za 10 i na wejściu daje vitality?! NR było najbardziej skilową frakcją do grania. Nie promujcie kart stabilnych, bo wrzucanie jakiejś OP stabilnej karty która prawie w każdej grze będzie...
  9. Feberix

    Przedstawiamy Novigrad — nowy dodatek do GWINTA!

    Nie do końca, bo w dodatku wychodzą też karty dla pozostałych frakcji - co za tym idzie beczka frakcyjna nie równa się beczce z dodatku, ale fakt faktem, że karty Nowigradu przeważają mocno nad tymi dodatkowymi dla innych frakcji, więc będą te dwie beczki podobne
  10. Feberix

    Rozpoczynamy Pojedynek Niedocenianych Dowódców!

    Kontrakty = Więcej punktów nagró
  11. Feberix

    Rozpoczynamy Pojedynek Niedocenianych Dowódców!

    Jakie jest 6 wyzwanie dla Królestw Północy?
  12. Feberix

    BUG z wyrzuceniem karty, proszę zbanujcie chociaż na kilka dni graczy tego typu

    Nie róbcie sobie jaj. Gość emotkował mnie dwa mecze pod rząd dokładnie wiedząc co się stanie, z pełną świadomością. Tutaj już od was zależy czy mi uwierzycie, ale w rundzie 1 i 2 grał normalnie. Nie uchwyciłem na nagraniu, szkoda, ale normalnie wyrzucał kartę i pasował. Tylko w 3 nagle stawał...
  13. Feberix

    BUG z wyrzuceniem karty, proszę zbanujcie chociaż na kilka dni graczy tego typu

    Nie no błagam, jeszcze napisz, że to tak naprawdę jak Gamebreakowałem xD Widziałeś chociaż filmik? Gram normalnie, a typ jeszcze mnie BMuje emotkami bo wie, co się stanie. Gracz perma powinien dostać, tak naprawdę Gwint nie jest praktycznie toksyczny w porównaniu z takim np. Lolem to gierka...
  14. Feberix

    BUG z wyrzuceniem karty, proszę zbanujcie chociaż na kilka dni graczy tego typu

    Klasycznie, śmietnik nie zagrał ostatniej karty i z pełną świadomością zepsuł grę tak zeby nie dostać porażki. Banujcie śmietniki takiego typu bo nóż się w kieszeni otwiera i odcechciewa się grać. Jak dla mnie nawet permy mogą dostać, to się oduczą, chociaż mam świadomość, że gwint potrzebuje...
  15. Feberix

    Przedstawiamy Krwawą Klątwę — pierwszy dodatek do GWINTA!

    Ale super wyglądające karty! Edit: Ale ta od potworów wygląda super OP, jeśli Krwawienie = 1 punkt na turę
  16. Feberix

    Twój pomysł na kartę.

    Oczywiście, chodziło mi o zdolność dowódcy. Chciałem, żeby wokół Radovida pojawiała się straż, która go chroni jak w wieśku - bez niej się nie ruszał.
  17. Feberix

    Twój pomysł na kartę.

    Jako, że nie mogę pisać postów, chciałem tylko rzucić pomysłem na potencjalną kartę Radovida w grze: A wy jakie karty umieścilibyście w grze? Podoba wam się mój pomysł na Radovida? http://custom-gwent.com/cards/8264a35498f868c83d9b382eb3bba0c3
Top Bottom