Search results

+
  1. ProskillXD

    leader event - ostatni quest meve

    zrobic kontrakty? co masz na mysli?
  2. ProskillXD

    leader event - ostatni quest meve

    ukonczylem wszystkie bodajze 5 questow eventowych dla meve, ostatni ze 140stoma jednostkami wzmacniajacymi inne i za to dostalem kontrakt czy tam achievement i tytul, wiec wszystko zrobione. jednakze teraz pojawil sie kolejny, nowy quest, aby wygrac 5 rozgrywek meve, lecz nie widnieje za to...
  3. ProskillXD

    697 zlota - jak?

    ta zwiekszona nagroda za gg (+2) tyczy sie osoby ktora daje czy otrzymuje gg? i nie do konca wyjasnione jest o co chodzi w prestizu 4 - reward points in daily rewards daily rewards w sensie 'wygraj 6/12 rund itd' ktore juz daje punkty nagrod czy chodzi o dzienne questy, ktore dodatkowo beda...
  4. ProskillXD

    697 zlota - jak?

    na jakiej zasadzie dziala prestiz? ja mam dopiero 35 poziom o ile sie nie myle
  5. ProskillXD

    697 zlota - jak?

    w tej chwili mam 697 zlota. jakim cudem? chodzi mi o koncowke - 7, bo przeciez wszystkie ilosci nagrod zlota to mnogosc liczby 5, wiec skad dzisiaj wziela sie ta siodemka?
  6. ProskillXD

    zawartosc wojny krwi w gwincie

    kupilem wczoraj wojne krwi myslac, ze dostane wszystkie karty z tego setu, jednakze liderow takich jak meve czy gernichora nie dostalem zadnych, a to wlasnie na nich liczylem najbardziej bo bez nich i obecnego eventu moglem poczekac na jakas obnizke czy promocje ceny tej gry. pamietam jeden...
  7. ProskillXD

    thronebreaker card set content

    thats exactly what i heard before and thats what i did, and there are those leaders so i thought i will get them
  8. ProskillXD

    thronebreaker card set content

    i just bought thronebreaker thinking ill get all the thronebreaker set cards, although leaders like meve or gernichora werent added to my collection. am i missing something? is there any way to unlock them in thronebreaker? or the only way is through spending reward points
  9. ProskillXD

    karty premium

    co to dokladnie znaczy karty premium? tylko to, ze sa animowane czy jeszcze cos innego?
  10. ProskillXD

    darmowy wiedzmin 2 zabojcy krolow

    z jakiej okazji wtedy bylo za darmo? a co do listy zyczen to juz tak zrobilem
  11. ProskillXD

    darmowy wiedzmin 2 zabojcy krolow

    o ile dobrze pamietam jakos w kwietniu 2017 na gogu rozdawany byl wiedzmin 2 za darmo do pobrania. niestety wtedy go nie dodalem do biblioteki czego zaluje i stad moje pytanie: czy mozna ponownie spodziewac sie takiej promocji? jezeli tak to kiedy dokladnie? dzieki z gory za info
  12. ProskillXD

    blue stripes commando and scout combo

    how do u pull off the commando + scout bullshit? i mean, u can have only 2 copies of each bronze card yet blue stripes summon like 3 or 4 copies. how is that even possible???
  13. ProskillXD

    recruit a friend - zapros znajomego

    w ktorym momencie moge wiedziec, ze raf polaczyl konta? skad gwint moze wiedziec, ze osoba z zaproszenia pochodzi ode mnie? zaprosilem swoja dziewczyne, ale po kliknieciu 'zagraj za darmo' na stronie raf wszystko wygladalo tak, jakby sama zakladala konto. zadnych informacji o polaczeniu, wiec...
  14. ProskillXD

    strona z buildami talii

    jaka stronke polecacie z wszelkimi deckami i buildami dla gwinta? cos typu hsreplay dla hearthstone
  15. ProskillXD

    codzienne zadania i nagrody za wygrane rundy

    gdzie mozna sprawdzic jakie dokladnie nagrody dostaje sie za codzienne wygrane rundy 6/12 itd? i o ktorej godzinie wlasciwie otrzymuje sie nowe codzienne zadania? gra mowi, ze nowy dzien zaczyna sie o 1:00, a juz przed tym dostalem questa, wiec jak to dziala? a takze dlaczego pokazuje na kazdym...
  16. ProskillXD

    dobieranie wiekszej ilosci kart

    jaki wplyw mialoby dobieranie wiekszej ilosci kart (5 zamiast 3) w rundzie 2 i 3? czesto gdy gra sie do ostatniej karty w pierwszej rundzie to w nastepnych tylko 3 dobrane karty i bodaj 2 mulligany moga nie wystarczyc do uzyskania optymalnej reki w wypadku talii, gdzie budowana jest na synergii...
  17. ProskillXD

    zmiana nazwy konta lub gracza

    nick gracza w gwincie zwiazany jest z nazwa konta gog, poprawcie mnie jesli sie myle. stad moje pytanie, czy da sie w jakis sposob zmienic nazwe konta badz tez sam nick gracza w gwincie? jesli nie, rozwazam stworzenie zupelnie nowego konta gog i rozpoczecie kariery w gwincie od nowa. czy to jest...
  18. ProskillXD

    one account for ps4 and pc?

    i recently downloaded gwent for my gf on ps4. it kinda got me hooked too as i play it on ps4 i also have a gog galaxy on my pc for the witcher 3 and it is the main platform i play on. so heres my question, is it possible to link ps4 gwent account with the pc gog one so i can keep my collection...
Top Bottom