Search results

+
  1. Algedron

    Dodatek Novigrad — lista zmian

    Jak dla mnie nowy dodatek fajny z ciekawą mechaniką jest tylko jedno ale - zabił skuteczną grę pozostałymi frakcjami. Zdolności tych kart nawet po hotfixie są tak przegięte, że najczęściej nie ma na nie odpowiedzi. Wystarczy dbać o kasę rzucać karty, które w chwili wejścia masakrują przeciwnika...
  2. Algedron

    Kłopot z zadaniem sezonowym.

    Witam. wszystkich. Mam kłopot z zadaniem sezonu elfów " zagraj w jednej partii co najmniej 40 kart". Zadanie wydaje się proste ale nie zalicza mi go. Rozumuję następująco: w grze mam do zgrania 16 kart (10+3+3) w związku z tym że talia w sezonie elfów jest podwojona w rozgrywce zagrywam 32...
  3. Algedron

    Sezon Niedźwiedzia wprowadza nowe funkcje!

    Dziękuję za podpowiedz rzeczywiście sprawnie i szybko wykonałem zadanie talią SK z kartami "uzdrów". Uzdrów i ulecz to niby to samo ale w opisie kart jest uzdrów i takich trzeba użyć . Słowa kluczowego "ulecz" w opisach kart nie ma a w zadaniu to słowo jest.
  4. Algedron

    Sezon Niedźwiedzia wprowadza nowe funkcje!

    W jednym z drzewek jest zadanie " Ulecz rozjuszoną niedzwiedzicę łącznie o 15" . Uzdrawiam swoją misię i uzdrawim a postępu tego zadania nie ma. Może coś nie ogarniam :). Proszę o wskazówkę.
Top Bottom