Search results

+
  1. brother_bethor

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dex mógł wyrzucić V na wysypisko razem z chipem. T-Bug w motelu była potrzebna do obsługi tej skrzyneczki od Trauma Team. Gdy V rozwalił netrunnerkę, Dex najpewniej nie był w stanie sam wyjąć tego chipa z głowy V (i nie miał czasu szukać innego specjalisty) i dlatego nasz najemnik wylądował na...
  2. brother_bethor

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Gavin już trzecią piosenkę napisał do CP2077 a gra jeszcze nie wyszła. :)
  3. brother_bethor

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Też miałem nadzieję, że nacieszę oczy swoją bohaterką ale cóż... Podobnie nie liczyłem i nadal nie liczę na jakąś eurekę ze strony CDP Red jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki. Tak jak Tobie, wystarczy mi, że strzelanie, jazda samochodem/motorem itd. będzie OK. Nie wydaje mi się, żeby gracze...
  4. brother_bethor

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Zgadzam się. Podobnie uważam, że podobna sytuacja dotyczy dzisiejszego streamu - IMHO wyrzucili rzeczy, które będą poprawiane i nie chcieli pokazywać nieaktualnych już detali, które na pewno wywołają falę nieprzychylnych komentarzy. Przykład z Bioshock Infinite jest interesujący. Nie miałem...
  5. brother_bethor

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ale zdajesz sobie sprawę, że te scenki FPP też trzeba zanimować i to też zżera zasoby? Tak się zastanawiam, po co w ogóle w takim razie cały ten system kreacji bohatera i jego wyglądu, kiedy praktycznie nigdzie nie będzie można zobaczyć swojej postaci? Tak, wiem, że jest przemieszczanie się...
  6. brother_bethor

    Unofficial Cyberpunk 2077 FAQ!

    A lot of people are declaring to cancel their pre-orders after recent article/ interview at metro.co.uk, so it could be possible to order CE again.
  7. brother_bethor

    Unofficial Cyberpunk 2077 FAQ!

    It makes sense. I just want to be sure, because on the product page on GOG.com there is something like that: Windows (10). Oh well, I knew that I'd have to upgrade my PC with new system someday. Farewell the 7th... Thank You!
  8. brother_bethor

    Unofficial Cyberpunk 2077 FAQ!

    Is CP2077 PC version Win10 only?
Top Bottom