Search results

+
  1. Piter3m

    problem z aplikacją na androida

    Już po założeniu tego wątku zauważyłem, że tez tak samo się dzieje z aplikacją do mojego banku. Przeinstalowałem zarówno Gwinta jak i aplikację do banku. Zaczęło działać poprawnie. Jednak wczoraj od rana z Gwintem znów ten sam problem, znów przeinstalowałem i na razie działa. Nie wiem w sumie...
  2. Piter3m

    problem z aplikacją na androida

    Mam problem z wczytaniem gry na androida. Rano jeszcze grałem i było wszystko w porządku. Teraz gra po włączeniu zaczyna się wczytywać i w momencie, kiedy powinno pojawić się okno logowania wychodzi mi do pulpitu. Restart telefonu nie pomógł. Pytanie czy to jakiś ogólny problem czy powinienem...
  3. Piter3m

    Brak GG dla Nilfgaardu

    Ale to się zdarza bardzo rzadko i nie tak łatwo to zagrać, do tego ciężko odpalić trzy razy scenariusz sensownymi kartami .
  4. Piter3m

    Brak GG dla Nilfgaardu

    Nie przesadzałbym z tym Nilfgaardem. Przede wszystkim obecny sezon to chyba najlepiej zbalansowany sezon ever jaki widzę w gwincie. Wszystkie frakcje są w miarę grywalne i to różnymi archetypami. Nilfgaard faktycznie grany najczęściej ale zwróćcie uwagę, że nie tak jak w w zeszłym sezonie...
  5. Piter3m

    Chyba Gwint się zerwał...

    Trochę się nie zgodzę z tą wypowiedzią. O ile gra ma sporo irytujących błędów, częstość i wielkość zmian balansu kart też jest denerwująca o tyle nawet początkującym dość łatwo bardzo szybko jest sklecić dobrą talię. Większość metowych talii z topu to wydatek rzędu 6-8 tys skrawków. Na początku...
  6. Piter3m

    Nie zalicza zadania z podróży zniszcz jednostki

    A to wszystko jasne. Dzięki za info
  7. Piter3m

    Nie zalicza zadania z podróży zniszcz jednostki

    Od kilku dni mam już zaliczone poprzednie zadanie zagraj karty o kategorii upiór 4. Po tym fakcie zagrałem już trochę partii i na pewno zniszczyłem z parędziesiąt jednostek, a mam w postępie zaliczone 1/25 i od przynajmniej dziesięciu rozgrywek nie doszła ani jedna pozycja. Czy ktoś tak miał i...
  8. Piter3m

    Samouczek - problem

    Przycisk "pas" żeby spasować nie wystarczy kliknąć, trzeba przytrzymać lewy przycisk myszy nad nim aż zapełni się całe kółko postępu pasowania, wówczas się spasuje dopiero i powinno zaliczyć Ci zadanie
Top Bottom