Search results

+
  1. Benny2805

    GWINT: Mag Renegat jest już dostępny!

    Co za ludzie, halo, dostaliście w krótkim odstępie czasu nowy drop kart do multi ORAZ potencjalnie fajną i klimatyczną grę SINGLE za 30 ziko i jęczycie, że nie nakręcili wam hype'u przed premierą!? Serio!? Niech zgadnę, gdyby ten hype nakręcili, to oczywiście byłby wtedy płacz, że nie tego...
  2. Benny2805

    Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

    Odkąd Slama chlapnął cicho kilka miesięcy temu coś o przerobieniu kart agnetów dla Nilfgaardu, skrycie liczę na powrót odkrywki. Troszkę się łudziłem, że to ten dodatek przyniesie zmiany, ale najwyraźniej będzie to tylko buff dla szpiegów - co oczywiście nie jest niczym złym, uwielbiam grać na...
  3. Benny2805

    Aktualizacja 3.1 — lista zmian

    Przy oddaleniu widać uciętą dolną cześć planszy.
  4. Benny2805

    Aktualizacja 3.1 — lista zmian

    Ekhm...
  5. Benny2805

    Omówienie aktualizacji 3.1

    Jaka jest szansa na powrót cieni plansz/postaci i reveal decku dla NG kochani?
  6. Benny2805

    Dodatek Novigrad — lista zmian

    Nie wiem co prawda, jak wygląda struktura zarządzania u Redsów, ale trochę nawet logicznym jest dla mnie, że w przededniu premiery czegoś takiego jak Cyperpunk drugorzędne projekty typu Gwint otrzymują mniejszy priorytet, fundusze, ludzi... Też drażnią mnie niektóre decyzje załogi Gwinta (gdzie...
  7. Benny2805

    Dodatek Novigrad — lista zmian

    Czyli co... cieni na mapie dalej nie ma?
  8. Benny2805

    Aktualizacja UX jest już dostępna!

    Czytaj: usunięto wszystkie cienie. Czy może tylko ja nie znam sposobu, by je na ponów włączyć? Kochani, przywróćcie je proszę w następnej aktualce - fajnie to wyglądało, gdy pikinierzy Nilfgaardu rzucali cień na pole bitwy, przypominając kto tu jest debeściak. Albo gdy bitwy toczone były w...
  9. Benny2805

    Nilfgaardzka Aktualizacja jest już dostępna!

    Żaden ze mnie profesjonalny gracz Gwinta, ani też ekspert od meandrów strategii i balansu, ale Talie Wielkiego Słońca nie są mi obce. W odkrywkę z Voorhisem grałem jeszcze w becie i była to moja ulubiona talia, głównie ze względu na swoją "nilfgaardzkość": infiltracja kart przeciwnika...
Top Bottom