Search results

+
  1. pczachor

    Twitch Drops

    So you went here https://www.twitch.tv/settings/connections deleted gog.com connection and made new one and it worked? Or somewhere else? 1623700336 ok this worked :). Problem solved,
  2. pczachor

    Twitch Drops

    Same here. I have it claimed on twitch.
  3. pczachor

    Twitch Drops

    Did you recieved twitch drops from the last masters? My twitch account says i got it, im linked to the gog.com but i dont have it in Gwent. Do i have to wait more?
  4. pczachor

    Rozpoczęła się Podróż z Triss!

    Zagraj karty ludzi rozumiem przez karty z tagiem człowiek - także nie zalicza.
  5. pczachor

    Kłopot z kupnem podróży

    Nie wiem czemu o tym nie pomyślałem. Dzieki
  6. pczachor

    Kłopot z kupnem podróży

    Co podróż to mam jakieś kłopoty z kupnem jej na PC. Do tej pory zawsze niemiałem niekończące klepsydrę, teraz Gwint informuje mnie że musze sie aktywne GOG overlay, a kiedy naciskam shift+tab to dostaje okno "galaxy musi byc otwarte w tle" a galaxy jest cały czas otwarte. Ktoś ma może pomysł jak...
  7. pczachor

    Prawdopodobieństwo na legendę w beczkach z dodatku "Wiedźmini"

    Także trafiłem na 3 karty lokalizacji, w niej jedna premium :)
  8. pczachor

    Prawdopodobieństwo na legendę w beczkach z dodatku "Wiedźmini"

    Właśnie otworzyłem 170 beczek z dodatku wiedźmini i wydaje mi się że prawdopodobieństwo ma epiki i legendy było mniejsze niż zwykle. Otworzyłem 170 beczek, czyli daje to 850 kart z tego było 6 legend ( w tym jedna premium) 28 epików ( w tym dwie premium) X rzadkich (tu nie liczyłem) (18...
  9. pczachor

    Nastał Sezon Miłości!

    Nie dostałem nagród za poprzedni sezon, nie spadłem z rangi, czy tylko ja tak mam?
  10. pczachor

    "Nie udało się zniszczyć zbędnych kart"

    Ok, ale trochę dziwne że ten algorytm nie niszczy pozostałych kart, a te które dostały zmiany powodujących problemy nie omija. Chyba nic tylko czekać rozumiem.
  11. pczachor

    "Nie udało się zniszczyć zbędnych kart"

    Pojawił się u mnie błąd jak poniżej, co z tym zrobić? Błąd oczywiście pojawiający się przy masowym usuwaniu zdublowanych kart.
Top Bottom