Search results

+
  1. SLVPRO

    Pracujemy nad edytorem modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

    Dobra decyzja która podtrzyma grę przy życiu.
  2. SLVPRO

    Vampire: the Masquerade

    Patrząc na historię tego tytuły to tutaj potrzeba będzie dużo szczęścia aby coś z tego wyszło.
  3. SLVPRO

    Aktualizacja 2.0

    Mogę się mylić ale moim zdaniem np. uzbrojone pojazdy z których można strzelać to pozostałości po anulowanym trybie wieloosobowym także uważam, że dodanie czegoś takiego miałoby sens gdyby gra była dalej wspierana natomiast bez dalszego wsparcia można postrzelać raz, dwa i tyle więc uważam, że...
  4. SLVPRO

    QUIZ: Twój najlepszy przyjaciel z Night City

    U mnie była Misty.
  5. SLVPRO

    Gothic

    Nazywam się Diego
  6. SLVPRO

    Gothic

    Tutaj lepsza przeróbka
  7. SLVPRO

    Gothic

    Makłowicz mi nie pasuje ale stary oryginalny Snaf też nie pasuje patrząc na jego nowy wygląd. Co do samej gry to chyba w najlepszym wypadku dopiero na 2025 rok będzie gotowa.
  8. SLVPRO

    Diablo

    Pierwszej tygodnie tej gry to będą łatki techniczne i poprawa balansu także nie wiem po co miałbym grać jeszcze 4 dni przed główną premierą.
  9. SLVPRO

    BEHIND THE SETTINGS — DLSS 3 & PATH TRACING | Wideo techniczne

    Do trzech razy sztuka nie udało się z Nvidia PhysX i Hairworks to wałek z RT rozegrali koncertowo i teraz mają pretekst do podwyższania wymagań i sprzedaży nowy generacji kart graficznych....
  10. SLVPRO

    Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Kompletna już w sklepach!

    No to już chyba ostatni pożegnalny filmik jeżeli chodzi o Wiedźmina 3 w całej swoje historii wliczając też materiały przedpremierowe.
  11. SLVPRO

    JK Rowling - o Potterze i nie tylko

    Oczywiście bo uważam, że Hogwarts Legacy będzie nudną grą, a wszystkie dotychczasowe materiały przedpremierowe były słabe chyba tylko ostatni Gotham Knights miał gorszy marketing ponadto Remake 1-3 z dzisiejszą technologią i trochę bardziej rozbudowanym, żyjącym światem oraz znanymi postaciami...
  12. SLVPRO

    JK Rowling - o Potterze i nie tylko

    Wola Wolałbym remake tych trzech pierwszych starych gier z Harrym niż tego Hogwarts Legacy.
  13. SLVPRO

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Teraz na to trafiłem https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-z-tym-przesadzil-twierdzi-pawel-sasko/z723981 i mi się wydaje, że w grze podczas walki możemy zbyt dużo i zbyt często używać leczenia oraz spowolnienia, przynajmniej na wyższym poziomie trudności powinno być trudniej.
  14. SLVPRO

    Weź udział w konkursie na zrzut ekranu z Wiedźmina 3: Dziki Gon!

    Cyberpunk oferował większą różnorodność i zrzuty ekranu były różne, a tutaj niemalże wszystko jest takie same zwłaszcza w kategorii walka. To już lepszy byłby jakiś konkurs artystyczny wtedy jest większa konkurencja pomimo tego, że prac byłoby mniej niż w przypadku konkursu na najlepszy rzut ekranu.
  15. SLVPRO

    Gothic

    Gothic ma takie samo sterowanie jak wszystkie inne gry tego typu które wychodzą do dzisiaj tylko w Gothic 1 mogły być trudności z zabieraniem przedmiotów ze skrzynek i handel z jakąś postacią natomiast nie wiem czym takie sterowanie w Gothic 2 rożni się od sterowanie w Wiedźminie 3.
  16. SLVPRO

    Najważniejsi jesteście Wy! — Odcinek 10.

    Do Cyberpunk Edgerunners przez 2 miesiące zostało stworzonych więcej fanowskich prac głównie artów niż do Cyberpunka 2077 przez 2 lata.
  17. SLVPRO

    Gry komputerowe

    Wymagania muszą iść w górę inaczej kto by kupował te nowe "super" karty graficzne.
  18. SLVPRO

    Gothic

    Ta gra nawet nie wyjdzie w przyszłym roku.
  19. SLVPRO

    AMD FSR 2.0 w grach Cyberpunk 2077/Wiedźmin 3 Dziki Gon

    Uważasz, że gra która w przyszłym roku skończy 8 lat coś takiego potrzebuje?
  20. SLVPRO

    Night City Wire powraca!

    Gdyby nie era YouTube i te porównania to byś nawet z tego nie korzystał i na to nie zwracał uwagi zwłaszcza na to więcej reakcji z przechodniami NPC
Top Bottom