Search results

+
  1. Jakubass

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    "To Be Fair, You Have to Have a Very High IQ to Understand Death Metal" hehe :coolstory:
  2. Jakubass

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No nie wiem, wnioskując po gameplay'u boks ma się świetnie
  3. Jakubass

    Vampire: the Masquerade

    Patrząc na gry RPG ze stajni Bethesdy czy nawet mniejszego Piranha Bytes nie widzę żadnej masowej rewolucji w tym gatunku zresztą Hardsuit Labs raczej nie jest dużym studiem z zasobami W3
  4. Jakubass

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    30 Fps'ów to pewnie zablokowane jest bo gra jest jeszcze niestabilna, jeżeli dobrze pamiętam to ktoś z YT wspominał że na pierwszym pokazie gra się zawiesiła i resetowali. a i jest jeszcze to ,komu wierzyć ?
  5. Jakubass

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Coś na pewno się zmieni. W gameplayu "Prologu" Cyberpunka jest pokazane jak V w walce z Maelstorm gang używa Mantis blades, a w jednym z wywiadów ktoś z Redów mówił że jedyne wszczepy jakie jesteśmy zmuszeni zakupić to "Kiroshi Eye" i "Subtermal Grip" może po prostu chcieli pokazać te ostrza...
  6. Jakubass

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Przecież nasz Wyjęty spod prawa najemnik V robi to dla kasy trochę głupio by było gdyby nie wydał tych eurodolarów na jakąś lepszą nieruchomość i kisił się w małym apartamencie przez całą grę.
  7. Jakubass

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Mam nadzieje że w polskiej wersji zatrudnią Dariusza Kowalskiego w roli jakiegoś złego szefa Korpo on byłby idealny w takiej roli :) a pan Rozenek raczej powinien być , nie wiadomo zresztą czy już nie nagrywali pożyjemy zobaczymy
  8. Jakubass

    Szykuj się.

    Mam to samo chyba jakiś problem ze stroną
  9. Jakubass

    Vampire: the Masquerade

    Paradox znany jest z tego że ich gry są prawie niegrywalne bez DLC Ciekawe mnie ile planują dodać do Masquerady i czy zajmą się patchowaniem tego cuda na poważnie czy po prostu zwalą to zadanie na Community
  10. Jakubass

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Taki tytuł AAA raczej na pewno będzie miał taką opcję
Top Bottom