Search results

+
  1. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    No pewnie bo przecież sukienki to takie He he glupie babskie sprawy. Nie to co Nilfgaardzkie zbroje czy miecz Geralta nie? To wszystko ma wpływ na to jak odbieramy spójność świata przedstawionego, każdy element ma znaczenie. Ciekawe czy Daenerys nadal by była obiektem westchnien wszystkich...
  2. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Skoro driady były z dzidami, a Milva wśród diad się obracała może łuk nie bedzie konieczny :D Mnie zastanawia to: "In addition to that, when referring to characters of Marylebone and Picadilly in the casting call, Netflix was “hoping” to cast LGBTQ+ actors for “one or both” of those roles. "...
  3. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Racja nie doczytalam i dałam się złapać na clickbaitowy tytulł: "After doing our own investigation into this, we were able to confirm that Milva will indeed be introduced in The Witcher Season 3. We also found out that towards the end of the season she will interact with Henry Cavill‘s Geralt of...
  4. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Widzialam że RI potwierdziło, że chodzi o Milvę. Mhm.
  5. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Lauren: Nie nie słuchajcie, tym razem SERIO już będziemy wierni książkom! Też Lauren: 10 kompletnie nowych postaci!! (ok 9 znamy Applegatta, gońca który pojawia się na ekranie na 3 minuty, chyba że też dostanie swoje backstory i okaże się być arcyważną postacią) I można by to próbować bronić...
  6. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ej w sumie to byłoby bardzo ciekawe gdyby tak wzorowac elfia estetyke na cesarskiej Japonii, totalnie nie miałabym nic przeciwko Tir na Lia wzrorowanemu na kraju kwitnącej wiśni, z elfami o japońskich rysach. Nadal zupełnie nie pokrywaloby sie to z moim wyobrażeniem ale miałoby to sens i swój...
  7. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Lizzie mi etnicznośc w ogole nie przeszkadza! Ja sie z Tobą w zupełności zgadzam, elfy moga byc każdego koloru, byle wyróżniały sie uroda i dostojnościa. W ogóle bardzo brakuje mi azjatyckiej (w sensie azji wschodniej jak Chiny, Korea, Japonia) reprezentacji w serialach, skoro juz używamy...
  8. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Wiem, że to trochę offtop ale właśnie omawiam te zdjęcia z moim chłopakiem i próbuje go pocieszyć, bo widzę ze biedny zabłądził w te same rejony nadziei co ja przed premierą Wiedźmina. "Może to tylko złe zdjęcia", a ja mam retrospekcje z 2019 xD
  9. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    @Rid3r13 tak tylko wtrącę, że ciekawa jestem czy miałbyś z tym tez problem jakby to było 3 głównych meskich bohaterow, dajmy na to Geralt, Vesemir i Lambert?
  10. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dzięki za wytłumaczenie niektórych kwestii odnosnie Voleth. Te które zostaja bez odpowiedzi zrzuce na to, że nasz szwarc charakter był po prostu niezbyt bystry xD W sumie musiało tak być skoro przez tyle lat nie udało jej sie nikogo innego zwabić do swojej chatki. Jeszcze tylko co do jej...
  11. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Kurczę czekaj, muszę to poukładać, bo ja chyba pomyliłam skutki z przyczynami. Mi to się nie pokrywa się z tym co mówią postaci w serialu, bo jeżeli byłoby "dostaniecie coś ode mnie ale pewnego dnia przyjdzie wam zapłacić cenę" to ok, tylko że u Yennefer jest inaczej. "Zapłać a dostaniesz coś...
  12. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Hahaha za każdym razem jak oglądam tę scenę z piórami to myślę nad tym samym :D No właśnie ja też kompletnie nie rozumiem dlaczego to były te 3 osoby, jaką cenę zapłaciła Francesca i Fringilla? Bo rozumiem, że w przypadku tej pierwszej utrata dziecka miała pokazać jakoby magia Voleth była...
  13. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja zrozumiałam to tak, że Yen miała przyprowadzić Ciri do monolitu (przeciez musiala wiedzieć o ich istnieniu, Istredd je badał i rozmawiali o tym), Voleth dostaje Ciri, ucieka dzieki niej do swojego wymiaru, i ogarnia Yennefer odblokowanie mocy. W ogole nie jest to dla mniej mniej niezrozumiałe...
  14. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Serio? Mi nawet przez myśl nie przeszło, ze ona tam wiezie Ciri w tym celu, dla mnie bylo oczywiste ze wiezie ja do monolitu, dzwiny pomysł. Co do Wheel of Time, nie znam dokładnie tematu ale czy tam też fani pierwowzoru nie byli zbytnio zadowoleni? Szczerze mówiąc zwiastun wygladal tak...
  15. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    @Rid3r13 Pięknie podsumowane o momencie kulminacyjnym, aż ma się ochotę wysłać Lauren, aczkolwiek i tak pewnie by stwierdziła, że "przykro mi ale ludziom się podobało". I wiecie co mnie najbardziej dziwi? Że tak naprawdę jest, ostatnio na reddicie wiedźmina mignął mi mocno lajkowany komentarz na...
  16. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja wiem wiem, nawet nie porównuję dialogów, rozwoju postsci i relacji w Sukcesji bo to jest mistrzostwo (wczoraj zaczelam 3 sezon i musialam przerwać po 2 odcinku, za duzo emocji!), ale naprawdę tak niewiele potrzeba żeby pokazać upływ czasu na ekranie. Wydaje mi sie ze to była celowa decyzja...
  17. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Tak sobie nadrabiam właśnie zaległości w "Sukcesji" i uderzyło mnie jak świetnie twórcy potrafią pokazać podróż. Oni ciągle gdzieś latają, nie tylko na obszarze stanów, ale całego świata, a jakoś nigdy nie miałam wrażenie, że jak w Witcherze, trwało to godzinę, co tylko sprawia że Lauren ze...
  18. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ale ja nie twierdzę, że tak nie jest. Chodzi mi tylko o podejście na zasadzie "ja mogę interpretować słowa autora jak chcę, a Ty nie". I to niezależnie od tematu, widzisz @Deymos666 dla Ciebie nie może tego zestawiać bo nie pasuje to do Twojej tezy i nie pierwszy raz widzę u Ciebie takie...
  19. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Oho czy teraz Ty nie robisz tego co zarzucacie @Lizzie? Wiem lepiej od autora co mial na myśli? ;) Bardzo nie lubię tego zarzutu, bo to kwestia interpretacji, a nie faktów. Może i tak bylo, nie mówię ze nie, ale skoro oficjalne stanowisko autora jest takie że mu sie podobało (tak samo jak...
  20. joszcz

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dopiero teraz miałam okazję nadrobić, bardzo wnikliwa analiza, szanuję że zechciało Ci się na to poświęcić tyle czasu. Myślę, że mogę się zgodzić chyba po raz pierwszy z niemal wszystkimi częściami. Również jestem zdania, ze design Dzikiego Gonu był dobry i podobała mi się scena wizji Ciri...
Top Bottom