Search results

+
  1. Scorpion2521

    Prośba o nerf

    Najlepsi gracze narzekają na Yrden, zobacz sobie ostatnie filmy Pawloexa, aż w dwóch prosi o nerf dla Yrden, wymienia tą kartę jaką jedną z top to z balansowania, drugi jeden z najlepszych i najpopularniejszych zagranicznych graczy, Qcento, to samo, w ostatnim filmie nie mógł się nachwalić, że...
  2. Scorpion2521

    Prośba o nerf

    Od początku był przesadzony, teraz się to tylko po raz kolejny uwidoczniło, wzmacnianie jednostek, drogi kolego, było od powstania gwinta, nie tylko teraz, bo taka meta. Jak już pisałem wcześniej, nie widzę sensu odmawiania sobie przyjemności grania większością talii, większość polega w...
  3. Scorpion2521

    Prośba o nerf

    Tali ze wzmocnieniami jest więcej, niż tych skupiających się na atakowaniu kart przeciwnika, mam sobie odmówić granie ponad połową tego co oferuje cały gwint przez jedną kartę? Ma to sens dla ciebie? W dodatku jeśli chcesz wejść do top najlepszych graczy to chyba trudno nie grać taliami...
  4. Scorpion2521

    Prośba o nerf

    Zgadzam się, że balans jest zachwiany, już któryś raz, nie zmienia to jednak faktu, że Yrden jest przesadzone i chyba musisz się tu ze mną zgodzić. I wzmocnienia wcale nie są takie "łatwe" trzeba przy nich planować, budujesz je cała rundę. Chyba po coś te karty się wzmacnia? Na tym polega cała...
  5. Scorpion2521

    Prośba o nerf

    Strażnicy porządku? To są karty, które mogą popsuć całą rundę starannego budowania punktów od tak, Igni ja rozumiem, ma sens, ale Yrden? To po co cała ta zabawa ze wzmacnianiem jednostek, skoro ktoś od tak, bez usuwania obrońcy, bez żadnego wysiłku od niechcenia walnie sobie Yrden na koniec i...
  6. Scorpion2521

    Ktoś wie jak zdobyć ten kontrakt?

    temat można zamknąć
  7. Scorpion2521

    Ktoś wie jak zdobyć ten kontrakt?

    Wiesz może jak to sprawdzić? Kontrakt jest z podróży Alzura i wciąż zastanawiam się o co ma w nich chodzić. I jest to mój ostatni kontrakt potrzebny do odblokowana utworu z tej podróży, więc nie ukrywam, że chciałbym go zrobić.
  8. Scorpion2521

    Prośba o nerf

    Na Sove też zrobi spore punkty, usuwając jego wzmocnienie, nawet grając rębaczami Yrden usunęło mi kilkanaście punktów. Gdyby powiedzmy resetowało dwie wybrane jednostki to było by fair, bo można by się przed nim ochronić Obrońcą. Jeszcze mi się nie zdarzyło by nowa lokalizacja Nilfgardu...
  9. Scorpion2521

    Prośba o nerf

    Wszędzie, w co drugim decku jest wrzucany Geralt Yrden, jeśli jakaś karta wlatuje do co drugiego, to jasny znak, że jest nadużywana, bo jest zbyt mocna. Przez Yrden decki jak np. Symbioza, bardzo łatwo tracą punkty, które się ciężko gromadzi przez całą rundę, mam nadzieję, że któryś z...
  10. Scorpion2521

    Ktoś wie jak zdobyć ten kontrakt?

    Próbuję zdobyć kontrakt "Mikstura Doskonała" ale nie ma podane co trzeba zrobić, żeby go zaliczyć, po wpisaniu w wyszukiwarce w kontraktach "Mikstura Doskonała" pokazuje tylko, że ten kontrakt jest potrzebny do zdobycia innego kontraktu, natomiast na jego temat nic nie ma, ktoś wie, jak go zdobyć?
  11. Scorpion2521

    Podróż a zadania z podróży

    To znaczy, że możliwość kontynuowania podróży już nie zniknie? Tak czy inaczej, szczerze uważam, że ten nowy system jest ze stratą dla gracza, wtedy można było wykonywać i zdania premium i zwykłe, nawet gdy nie posiadało się podróży premium, lecz po wykupieniu jej przyznawane były wszystkie...
  12. Scorpion2521

    Podróż postępuje, ale kontraktów nie ma

    Premium kupiłem już wtedy gdy ta podróż wyszła po raz pierwszy, ale spróbuję
  13. Scorpion2521

    Podróż postępuje, ale kontraktów nie ma

    Wczoraj zauważyłem, że mimo tego iż mam 138 poziom podróży Alzura premium, to gra nie zalicza mi kontraktu nawet na 110 poziom, mimo, że już dawno go przekroczyłem, proszę jak najszybciej naprawić usterkę, dużo czasu zajęło mi zdobycie takiego poziomu i chciałbym mieć dostępne należne mi za to...
  14. Scorpion2521

    Podróż a zadania z podróży

    To dziwnie, pamiętam że podczas poprzednich podróży tak było, po wykupieniu podróży premium dostawało się zaległe punkty, dlaczego ta zmiana i zabieranie tego graczom?
  15. Scorpion2521

    Podróż a zadania z podróży

    Bardzo chciałbym wiedzieć, czy jeśli teraz wykupię podróż premium to dostanę po 20 punktów za każde zadanie z tej podróży, które wykonałem jak była jeszcze w trybie standardowym, gdyż wtedy dostałbym tych punktów 40 a nie 20? Czy te punkty już przepadły?
  16. Scorpion2521

    Punkty nagród a kontrakty

    Uważam, że wysokie nagrody za kontrakty, które wymagają kilkudziesięciu lub nawet więcej godzin, to uczciwy sposób podejścia, zamiast karmienia gracza marnymi 2 punktami, tyle to się dostaje za proste zadanie dzienne.
  17. Scorpion2521

    Zadania z podróży Alzura

    Mam pytanie odnośnie zadań, kupiłem jakiś czas temu dostęp do podróży premium mając już 28 poziom w podstawowej. Wskoczyło mi zaraz o jakieś 10 poziomów wyżej (miałem zrobione wszystkie zadania, również te premium) na poziom 38 jeśli dobrze pamiętam, ale nie dostałem żadnych nowych zadań. Czy to...
  18. Scorpion2521

    Brak przyznanego punktu

    Po wbiciu kolejnej rangi, zaraz gdy mecz się skończył, gra pokazała, że dostaję punkt nagród za tą rangę, ale po wejściu do głównego menu punktu brak. To już któryś raz z kolei i jak tu punkty zdobywać?
Top Bottom