Search results

+
  1. Egon_Wolf

    Pytania do twórców GWINTA

    Ja z propozycją co prawda nie balansu kart ale przedmiotów kosmetycznych do syndykatu ze względu na ich małą ilość. były już ramki poszczególnych dowódców bardzo mi się ten pomysł spodobał można uzupełnić o ramki nowych dowódców Azara czy Jakuba np. ponad to do tytułów można dodać nazwy...
  2. Egon_Wolf

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ja z propozycją co prawda nie balansu kart ale przedmiotów kosmetycznych do syndykatu ze względu na ich małą ilość. były już ramki poszczególnych dowódców bardzo mi się ten pomysł spodobał można uzupełnić o ramki nowych dowódców Azara czy Jakuba np. ponad to do tytułów można dodać nazwy...
  3. Egon_Wolf

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    @Alicja powiedz mi wiesz może czy będą skórki innych dowódców z dodatku Pana lusterko czy będzie tylko Eredin bo osobiście jestem napalony na możliwość grania żakiem de aldersbergiem
  4. Egon_Wolf

    Hotfix 6.1.1

    @Alicja. Czy wiadomo może jak wygląda sprawa w kwestii kontraktów "nietypowa przyjaźń" oraz "kompan doskonały" w każdym jest po 72 zadania pakiet standardowy i premium ale z kalkulacji po 3 zadania na tydzień a event ma trwać 12 tygodni nie ma jak zrobić z tego 72 zadań chyba ze te zadania będą...
  5. Egon_Wolf

    Nabijanie punktów do kontraktów kompan doskonały i nietypowa przyjaźń

    No właśnie a 72 jest na jednego bohatera
  6. Egon_Wolf

    Nabijanie punktów do kontraktów kompan doskonały i nietypowa przyjaźń

    Lexor źle to liczysz ty liczysz całościowo, a całościowo z standardu i premium masz 144 zadania więc prawidłowe liczenie jest takie 12 x 3 i 12 x 3 bo masz 3 zadania z pakietu jaskra i 3 z geralta a kontrakt polega na zrobieniu 72 zadań z jaskra i 72 z geralta
  7. Egon_Wolf

    Nabijanie punktów do kontraktów kompan doskonały i nietypowa przyjaźń

    Witam serdecznie zgłaszam się z zapytaniem, ponieważ wczoraj po zakupie podróży wykupiłem również jej szybkie punkty i mam wszystko co dany Battle pass oferował, natomiast zauważyłem, że przestało mi nabijać punkty do kontraktów wymienionych w tytule czy mógłby ktoś poradzić co z tym zrobić ze...
  8. Egon_Wolf

    Możliwość przesłania przedmiotów

    no cóż dzięki za odpowiedź napisałem już do CDPR zostało czekać na odpowiedź :)
  9. Egon_Wolf

    Możliwość przesłania przedmiotów

    łączyło na przykładzie konsol a mi nie chodzi o połączenie tylko przeniesienie przedmiotów a potem to stare konto mozna usunąć
  10. Egon_Wolf

    Możliwość przesłania przedmiotów

    Witam serdecznie zgłaszam się z zapytaniem czy istniała by możliwość przelania przedmiotów z konta z którego korzystałem na początku bety do mojego aktualnego konta? z góry dziękuje za odpowiedź :)
Top Bottom