Search results

+
  1. crnowsky

    Wiedzmiń crashinfo

    PPM w steam -> opcje uruchamiania -> wpisz -windowed lub -noborder lub -w (którąś z tych komend) -> spróbuj odpalić
  2. crnowsky

    Wiedzmiń crashinfo

    Reinstall? Edit. przed reinstallem wymuś odpalenie gry w oknie, może coś poprawi :shrug:
  3. crnowsky

    Wiedzmiń crashinfo

    Powinno rozpocząć pobieranie uszkodzonego pliku. Jak zakończyło to spróbuj włączyć.
  4. crnowsky

    Wiedzmiń crashinfo

    W steam'ie. PPM na nazwę gry, a dalej według tego co napisałem wyżej :)
  5. crnowsky

    Wiedzmiń crashinfo

    Pewnie już robiłeś, ale warto sprawdzić: PPM -> właściwości -> pliki lokalne -> sprawdź spójność plików gry.
  6. crnowsky

    Problem z misją ,,Ostatnie życzenie"

    Możesz zapisać sejwy i po reinstallacji z nich skorzystać jeśli masz PS+ (nie pamiętam czy bez subskrypcji jest taka możliwość).
  7. crnowsky

    Problem z misją ,,Ostatnie życzenie"

    Również miałem problem z tą misją. Konkretnie z renderowaniem ruchu postaci przez konsolę (rozmazana/zdublowana sylwetka) w momencie płynięcia łódką jak i na pomoście. Odnoszę wrażenie, że jest jakiś bug z tą lokacją. Tak jak koledzy wyżej, obstawiam, że nie obędzie się bez reinstallu całej gry.
  8. crnowsky

    List od yennefer. Krew i wino

    https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/selektywnie-ospoilerowane-zakonczenia-poradnik.41373/ Polecam serdecznie ten temat na forum. Sam z niego korzystałem, gdy przechodziłem Wiedźmina kolejny raz (nie do końca byłem zadowolony z podejmowanych przez siebie decyzji, a raczej ich...
  9. crnowsky

    Problem z wejściem na drabinę :/

    Ostatnio jest chyba jakiś nowy BOOM na wiedźmaka bo sam zacząłem grać. YouTube'owi Twórcy też się obudzili. Muszę wspomnieć, że też zauważam mnóstwo bugów, których wcześniej nie uraczyłem. Nie wiem z czego to wynika. Szczerze współczuję. Myślę, że powinieneś uderzyć bezpośrednio do supportu...
  10. crnowsky

    Co-op'y na PS4 PRO

    Siema, umówiłem się z ziomkiem na świętowanie jego urodzin w sposób niespecjalnie pomysłowy czyli konsola + 40% paliwko ;) Czy macie jakieś gry co-op godne polecenia na jedną konsole (2 pady) single player? Pierwsze co przychodzi do głowy to oczywiście Mortal, FiFA i wyścigówki, ale chciałbym...
  11. crnowsky

    Diablo

    @arturius_c Dziękuję Ci pięknie! Ja nie potrafię tak łopatologicznie tłumaczyć :D Tylko uważaj, zaraz zaczną pytać skąd wziąłeś te kwoty ;) (widzę treść nawiasu).
  12. crnowsky

    Diablo

    Za drogo w porównaniu do cen gier, które tworzy się od podstaw: mechanika, tekstury, dźwięk, efekty, lore, fabuła. etc. Tutaj dostajemy kalkę. Podawanie argumentów "wszystko drożeje" czy "minimum płacowe" jest śmieszne. A tutaj mamy błąd logiczny. Żeby stwierdzić, że coś jest "za drogie" wcale...
  13. crnowsky

    Diablo

    Porównujesz ceny premierowe NOWYCH tytułów do remake'a 20letniej gry? :smart: Chciałem tylko pokazać, że Blizzard znowu wyciąga łapę po pieniądze. Rozumiem, że jest to skierowane do mnie - delikatny i subtelny przytyk. Chciałem tylko poznać opinię innych graczy, ale widzę, że dla większości...
  14. crnowsky

    Diablo

    Pisząc "grubo" miałem na myśli zdecydowanie więcej niż np. 219 PLN za Cyberpunka ;) Moje "proroctwo" wynika z doświadczenia z Diablo 3, gdzie za nekromantę (możliwość zagrania postacią) trzeba zapłacić +/- 60 PLN :D
  15. crnowsky

    Diablo

    Rozwinę jeśli pozwolisz. Ja również mam kilkaset godzin wspomnień jeśli chodzi o D2 (do tej pory czasami śmigam na PlugY). Jednak ja, nie wyceniam wspomnień. Trzeba spojrzeć na to chłodnym okiem konsumenta. Proponują nam remaster gry, w której zmieni się szata graficzna, kilka usprawnień typu...
  16. crnowsky

    Diablo

    Okej, jestem idiotą. Dzięki za wyjaśnienie. Dalej nie zmienia to faktu, że 40 EUR to troche za dużo moim zdaniem.
  17. crnowsky

    Diablo

    Nie wiem jak Wy, ale dostałem na maila zaproszenie do złożenia podania o dostęp do Bety D2:R z czego się bardzo cieszę. Zaniepokoił mnie jednak fakt drugiej części zaproszenia czyli oferta pre-orderu, a dokładniej kwota jaką przyjdzie nam zapłacić za D2:R czyli... !!!50 EURO!!! Od razu...
  18. crnowsky

    Diablo

    Osobiście nie mogę się doczekać D2R jak i D4 :sad: W D2 zagrywałem się jeszcze w wersję demo (chyba z cybermychy :D), teraz D2 tylko na PlugY (holy grail) jak się nudzę w pracy :D Została podana jakaś data wydania D2R? Dokopałem się tylko do informacji, że release ma być w tym roku. HYYYYYYPE...
  19. crnowsky

    30fps+ dziwny dźwięk karty graficznej

    Właśnie tutaj dałem ciała bo wybrałem gwarancję... Mogę tylko powiedzieć, że nie myli się tylko ten co nic nie robi :shrug: Tak, ten wycinek z ss'a to odpowiedz x-komu po tym jak odebrali kartę z serwisu producenta. Jeśli chodzi o zwrot środków to zupełnie mi nie leży z tego względu, że karta...
Top Bottom