Search results

+
  1. crnowsky

    Co-op'y na PS4 PRO

    Siema, umówiłem się z ziomkiem na świętowanie jego urodzin w sposób niespecjalnie pomysłowy czyli konsola + 40% paliwko ;) Czy macie jakieś gry co-op godne polecenia na jedną konsole (2 pady) single player? Pierwsze co przychodzi do głowy to oczywiście Mortal, FiFA i wyścigówki, ale chciałbym...
  2. crnowsky

    30fps+ dziwny dźwięk karty graficznej

    Cześć, odpalając dzisiaj Cyberpunka doświadczyłem czegoś z czym wcześniej nie miałem styczności. Mianowicie, dziwnego dźwięku z karty graficznej. Z tego co udało mi się do tej pory wygooglować jest to cewka karty graficznej. Co ciekawe, grając wcześniej (aktualnie 61h) nie słyszałem tego jakże...
  3. crnowsky

    Netrunner - Gdzie znaleźć hacki?

    Hej, zdecydowałem przejść CP drugi raz na buildzie netrunnerskim (poziom trudny). Problem polega na tym, że nigdzie nie mogę znaleźć hacków, które robiły by dmg. Maxuje oczywiście inteligencję razem z opanowaniem, ale obecnie (jestem w momencie poszukiwań Eve, moja V ma poziom 11) nie jestem w...
  4. crnowsky

    Nowa Gra "Plus Plus"

    Witam serdecznie, jako, że nudy na tej nieszczęsnej kwarantannie postanowiłem rozpocząć ponownie przygodę z moim Geraltem na Nowe Grze Plus Plus. Niestety - pojawia się komunikat "gra nie została jeszcze ukończona" (fabuła zamknięta). Gmerałem już w lornetce i znalazłem info z 2016 roku, że nie...
  5. crnowsky

    Opóźniony rozkład - pytanie

    Witam drogich forumowiczów. Czy umiejętność "Opóźniony rozkład" działa tak jak jest to pięknie napisane w opisie skilla? Wziąłem łopatę w dłoń i szukałem jakiś w miarę świeżych informacji w lornetce a propos tego perku i jedyne co zwróciło moją uwagę to to, że opóźniony rozkład nie działa na...
  6. crnowsky

    Wiedźmin 3 - Kilkusekundowe freezy w ekwipunku na PS4 Pro

    Ponownie się podepnę... Gram w Wieśka na PS4 PRO i doświadczam freezowania się ekwipunku przy skakaniu między zakładkami (fabularne, jedzenie, eliksiry itp). Największą tragedią jest jednak schowek... Przy przekładaniu KAŻDEJ rzeczy freezuje na 2-3 sekundy. Jakieś pomysły? Reinstall gry? Czy...
Top Bottom