Search results

+
  1. Domi-kun

    Co nieco o sprzęcie

    Jeśli miałbym sam dobierać części do komputera, a nigdy tego nie robiłem, to złożyłbym taki zestaw...
  2. Domi-kun

    Co nieco o sprzęcie

    Dziękuję za odpowiedź. Ja też chiałem mieć jak najlepszą kartę graficzną, przynajmniej z tych wybranych modeli, ale nie nie znam się do końa na tych modelach i wydawało mi się, że skoro 3060 z laptopa DELL ma 6GB pamięci a 3050 z tych pozostałych stajonarnych ma 8 GB to w tym wypadku 3050 jest...
  3. Domi-kun

    Co nieco o sprzęcie

    Chiałbym wymienić mój laptop DELL sprzed 10 lat na coś nowszego. Znalazłem 3 interesujące mnie oferty i prosiłbym o radę, który z tych modeli jest najlepszy...
  4. Domi-kun

    Mammuna

    Od początku jak pokazana była ta karta to jej umiejętność była tak rozumiana, że bez sabatu wzywasz a z sabatem zagrywasz kartę odpowiadającą tej jednosce z cmentarza. W odróżnienia od Francesci czy Stefana ona nidy nie miała tworzyć dodatkowej karty, której nie było w talii. 1627999639 Od...
  5. Domi-kun

    Mammuna

    Działa dobrze tylko opis jest zły
  6. Domi-kun

    Oglądajcie GWENT Open #2 w ten weekend!

    W trzecim meczu, tym ostatnim, po zagraniu 2 lub 3 kart przez obu zawodników pojawił się komunikat o przerwaniu połączenia i zwycięstwie przeciwnika i to była przegrana na 3:0.
  7. Domi-kun

    Oglądajcie GWENT Open #2 w ten weekend!

    Jeśli zawody nie będą przeprowadzane stancjonarnie to nie da się wyeliminować ryzyka problemów technicznych po stronie graczy, a to pewnie było przyczyną tej ostatniej przerwy, biorąc pod uwagę jak to się skończyło.
  8. Domi-kun

    Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

    Pawloex przecież teraz streamuje
  9. Domi-kun

    Co nieco o sprzęcie

    Ponieważ widzę, że ludzie na tym forum znają się na sprzęcie a ja tylko ogólnie orientuje się w procesorach i kartach chciałbym zwrócić się z prośbą o małą pomoc. Jaką konfiurację byście polecali dla kogoś kto chce grać w strategie takie jak Civilization VI, Endless Legend, Crusader Kings III...
  10. Domi-kun

    Podróż premium błąd

    Ja miałem tak samo, kupowałem premium dzisiaj i zabrakło mi 20 połówek czyli tak jakby jednego zadania z podróży choć miałem zrobione wszystkie.
  11. Domi-kun

    Aktualizacja 8.1 — lista zmian

    Lexor przeczytałem przed napisaniem pytania posty w tym temaie i nie znalazłem inormacji, której szukałem, a jeśli jest to w tym poście z twittera to weź pod uwagę, że niektórzy korzystają z forum polskojęzycznego a nie angielskiego ze wzlędu na język.
  12. Domi-kun

    Aktualizacja 8.1 — lista zmian

    Czy sezon Gonu został przedłużony? Wczoraj pokazywało mi, że został jeden dzień, dzisiaj, że siedem i nie wiem czy to bug graficzny czy prawdziwa informacja.
  13. Domi-kun

    Aktualizacja 8.0 — lista zmian

    Ja, nie pobiera podobno profilu.
  14. Domi-kun

    Aktualizacja 7.0-- Problemy

    Nie przyznało mi dodatkowych PN z poziomu prestiżu za ukończenie zadania dziennego. Tzn. miałem zadanie "zaraj 30 kart neutralnych" i 246 PN zgromadzonych. Po wykonaniu zadania miałem 249 PN czyli 2 za zadanie i dwa z wyzwania Gauntera za ukończenia zadania. Po za tym jak porównywałem rano te...
  15. Domi-kun

    Aktualizacja 7.0-- Problemy

    Na PC nie mam ikony sklepa a księga nagród się nie otwiera, na Androidzie godzinę temu sklep działał.
  16. Domi-kun

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    Dziękuje za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi. Mam jednak jeszcze jedno pytanie: skąd będą się brały tokeny wędrujących drzewców? Nie widzę jednostki ani karty specjalnej, która je tworzy, nie ma też nic na liście zmian od Alicji.
  17. Domi-kun

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    A mówili na nim jak mogą się zmienić ci z NG co dostają ładunek za każdego szpiega, chyba Egzekutorzy Impery. Niestety nie widziałem całego streamu więc nie wiem.
  18. Domi-kun

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    Czy dzisiaj będzie stream gdzie pokażą dokładniej zmiany w istniejących kartach czy ten wczorajszy był ostatnim przed nowym sezonem?
  19. Domi-kun

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    Dzięki
  20. Domi-kun

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    O której ten stream dzisiaj?
Top Bottom