Search results

+
  1. Histross

    Powracają Podróże Alzura, Triss i Yennefer!

    No właśnie co to za aura oczyszczenia?
  2. Histross

    Rozpoczęło się GWINTOWE Wydarzenie Zimowe!

    No trochę nawaliliście z tą zamianą trybu alternatywnego. I co z tego, że "Plus Jeden" oferuje kupę zabawy skoro go wyłączacie tak nagle...
  3. Histross

    Drzewko CIRI i rewers KOT

    Zauważyłem z 15 minut przed tym jak napisałem post na forum.
  4. Histross

    Drzewko CIRI i rewers KOT

    Można wejść w to drzewko klikając przycisk "Odblokuj w Księdze Nagród ". Ps. Czyli to zwykły błąd, warto wiedzieć.
  5. Histross

    Drzewko CIRI i rewers KOT

    Serwus wszystkim. Mam zagwostkę - czy komuś wyświetla się drzewko Ciri ukryte pod drzewkiem Agnalis za ktore mozna dostać rewers KOT. Wszedłem w to drzewko klikając w rewers. Inaczej nie można tam wejść. Chciałem to drzewko porobić ale jest dziwne - nie widoczne w zakładce wykonywanych przeze...
  6. Histross

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    W dniu wejścia przygody była po 400 potem jej w ogole nie było a od soboty 15 sierpnia jak wszedłem do sklepu pojawiła się za 1600.
  7. Histross

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Witam mam pytanie - ile pyłu powinna kosztować plansza "gospoda". Gram na telefonie i raz widnieje za 400 innym razem za 1600 a czasem w ogóle w sklepie nie występuje. Pozdrawiam
  8. Histross

    Aktualizacja 7.0-- Problemy

    Ja mam tak samo jak ty.
  9. Histross

    Błędy systemu "Podróż" oraz kontraktów.

    U mnie błąd z trybami wyglada następująco. Zaznaczam że standard rozjechał się dopiero jak w 4 tygodniu podróży kupiłem dostęp do premium.
  10. Histross

    Rozpoczął się Sezon Magii!

    W drzewku Stregobora zadanie zwiazane z oczyszczeniem jednostek jest u mnie zbugowane. Bez względu jakie jednostki oczyszczam, jakimi kartami i z jakich statusów. Inne zadania zaliczają sie lub nalicza się postęp. Poradzi ktoś co robić?
  11. Histross

    Pojedynek Frakcji: umiejętności Roku Szczurołaka

    Ja także mam wskaźnik zadań dla feakcji na poziomie 0 a jestem po 5 zadaniach.
  12. Histross

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Mam pytanie dotyczące karty Dagur Dwa Ostrza - nie mogę stworzyć jej w wersji premium. Widzę w tworzeniu kart wersję premium. Niektórzy przeciwnicy zagrywali animowaną wersję tej karty. Ja nie ma takiej opcji mogę ją tylko zniszczyć. To jakiś błąd czy co? [Gram na telefonie.]
Top Bottom