Search results

+
  1. garnizon90

    Daw Problemy: Automatyczne mielenie kart, oraz brak możliwości transmutowanie lub tworzenia pewnych kart premium.

    @Lexor Dokładnie tak jak mówisz, kartę miałem w jednej z tali Skelige, problem rozwiązany dzięki wielkie. Dzięki za informacje na temat Żagnicy. Temat do zamknięcia
  2. garnizon90

    Daw Problemy: Automatyczne mielenie kart, oraz brak możliwości transmutowanie lub tworzenia pewnych kart premium.

    @Lexor Czyli dopiero po zakupieniu dodatku Wojna Krwi będę mógł transmutować lub stworzyć premke Żagnicy? Legendarka skelige, która wyleciała z beczki to Harald Chromy.
  3. garnizon90

    Daw Problemy: Automatyczne mielenie kart, oraz brak możliwości transmutowanie lub tworzenia pewnych kart premium.

    Cześć, Nie mogłem znaleźć podobnych problemów na forum więc założyłem nowy temat. Pierwszy problem który mam z Gwintem to automatyczne mielenie kart. W moim wypadku jest ono ustawione żeby skupiać się na zasobach. Dziś miałem spore szczęście i po otwarciu jednej beczki wyleciała legendarna...
  4. garnizon90

    Lock doesn't prevent Deathwish

    Most of Deathwish abilities do not work, or which is even worse work when the card/unit is locked....
Top Bottom