Search results

+
  1. NaonniX

    Rozpoczęło się GWINTOWE Wydarzenie Zimowe!

    Dlaczego nie mogę wybrać trybu sezonowego? Jest tak jakby zaszarzałe i nie mogę w niego kliknąć?
  2. NaonniX

    Pojedynek Frakcji: umiejętności Roku Szczurołaka

    @Domi-kun a dobra, dzięki. Już widzę: "Zależnie od wyników Pojedynku, na określony, czas dla wszystkich graczy zostaną odblokowane bonusy" xD
  3. NaonniX

    Pojedynek Frakcji: umiejętności Roku Szczurołaka

    O co chodzi z dodatkowym doświadczeniem? Wybrałem syndykat i jest napisane +75%. Ten bonus powinien działać teraz podczas tego eventu czy jak ? :LOL: Bo różnicy nie zauważyłem :shrug:
  4. NaonniX

    Hotfix 6.2.1 jest już dostępny!

    Zepsuliście damy :c Wzmocnienie i krwawienie to też statusy, dlaczego więc nie wyzwalają spragnionych dam?
  5. NaonniX

    Hotfix 6.2.1 jest już dostępny!

    Jak dla mnie te bugi nawet śmiesznie działały. Największą beke miałem jak karty latały po planszy i trzeba było je łapać przed końcem czasu xd. Szkoda że dama jeszcze nie dziala - bal dama cahir i operator to najlepsze kombo na sezonowym :D
  6. NaonniX

    Aktualizacja 6.2 już dostępna!

    Spragnione damy nadal zbugowane, a szkoda bo są na propsie na sezonowe :ROFLMAO:
  7. NaonniX

    Rozpoczął się Sezon Żmii!

    U mnie zauważyłem kilka rzeczy mianowicie: dziwne "kolorowe ziarno" w menu głównym w aplikacji na androidzie - wyskoczyło i zostało do odświeżenia strony - jednorazowe ale jednak :LOL: ; randomowe efekty wizualne - nie wiem jak to określić ale np. spragniona dama dostała przy rozmieszczaniu...
Top Bottom