Search results

+
  1. Gwinciok

    Karty do balansowania w gwintfinity wasze pomysły

    Ja od rana mam 7 grę pod rząd na NG rzygam tym gównem. Nie chce tego oglądać.
  2. Gwinciok

    Karty do balansowania w gwintfinity wasze pomysły

    Dajcie już spokój mutageratorowi i świątyni melitele. Chcecie osłabić coś wkurzającego osłabcie karty z niepochamowanego głodu do dagona, zwłaszcza kuchta rytuał. Kapłanki z KP za 4 prowizji to też jakieś nieporozumienie na to ile punktów robią.
  3. Gwinciok

    Karty do balansowania w gwintfinity wasze pomysły

    Witam, proszę podczas następnego głosowania osłabiać Jana Calveita do oporu. Ta karta to jakieś dziadostwo i pomyłka jakiegoś specjalisty z CD P . Nie może być tak że jedną kartą układasz sobie całą talię a przeciwnik się złości, bo nie zawsze wszystko dobierze. Zróbmy z tym porządek tak jak z...
  4. Gwinciok

    Zmiany w Radzie ds. Balansu

    Dzięki za info
  5. Gwinciok

    Zmiany w Radzie ds. Balansu

    Witam gdzie można zobaczyć zmiany balansu z gwintfinity ?
  6. Gwinciok

    FAQ Rady ds. Balansu – Czym jest? Jak głosować?

    Witam, Ja jestem zachwycony 2 tygodnie i mamy balans na jaki czekałem od lat ga mi się przyjemniej dużoooooooo. W głębokim poważniu mam rębaczy dla mnie mogą mieć 0 siły i 10 prowizji nie znosiłem tej karty durna mechanika. Nilfgard w końcu trafia tam gdzie jego miejsce osłabiać to dziadostwo...
  7. Gwinciok

    FAQ Rady ds. Balansu – Czym jest? Jak głosować?

    Jeszcze Jan Calveit do śmietnika koniec cholernego nilfardzkiego pasjansa
  8. Gwinciok

    FAQ Rady ds. Balansu – Czym jest? Jak głosować?

    Witam, 1 - Mam prośbę do grających dojechać Nilfgaard wszystko co mają z kultystami na czele ta frakcja może być całkowicie niegrywalna po paru latach grania z tym .... można o tym zapomnieć i więcej tego nie oglądać. 2 - Świątynia melitele, kapłanki osłabić maksymalnie. 3 - Wszystkie karty z...
  9. Gwinciok

    Utracone połączenie w 3 rundzie przy ostatniej karcie

    Coś jest nie halo z ustalaniem kto opuszcza grę. Już wiele razy tak miałem i zaczyna mnie to wkurzać. Gram z przeciwnikiem który wie że przegra i ma ostatnią kartę. Nagle połączenie się urywa niby z mojej strony, mimo że mam internet i nie wychodzę, pojawia się ekran oczekiwania na wznowienie. W...
  10. Gwinciok

    Aktualizacja 11.5 — lista zmian

    Witam, Mentalność roju tak nazwałbym społeczność gwinta, której osłabiono toksycznego nekkera, tak to pasuje idealnie. Wyobraźmy sobie gracza który cały poprzedni sezon gra nekkerem z kompasem. Talia toksyczna i dziadostwo do kwadratu, ale ma duży plus przy minimalnym poziomie myślenia pozwala...
  11. Gwinciok

    Aktualizacja 11.5 — lista zmian

    Święta racja 🙂nilfgaard to dziadostwo do kwadratu jak coś drażni innych powinno być na poziomie mema, osłabcie to maksymalnie wyświadczycie przysługę graczom i samej grze.
  12. Gwinciok

    Aktualizacja 11.5 — lista zmian

    Spoko zmiany, co do zniewolenia 6 problemem jest Calveit i podobieranie wszystkich goldów. Zmieńcie jego zdolność na coś innego i zniewolenie 6 nie będzie już takie mocne. Zresztą ten Calveit psuje balans gry w każdym decku nilfgaardu.
  13. Gwinciok

    Aktualizacja 11.4 — lista zmian

    No i dobrze napracowała się bardzo ta osoba przez te parę miesięcy 🙂 dała z siebie wszystko przy obecnej aktualizacji. Następny spec od zmian zbalansuje 1 kartę w jednej nacji bo jeszcze go głowa rozbili od myślenia.
  14. Gwinciok

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    Zróbcie coś tym cholernym nekkerem od początku ta karta jest przegięta. Rzygać mi się chce jak widzę nekkera specjaliści od balansu.
  15. Gwinciok

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    Gon to dosyć specyficzna talia po ostatnich wzmocnieniach jest naprawdę mocna, mam frajdę ja gram niedzwiedzim rywałem na gon, albo na rębaczy, wtedy ranienie moich jednostek zwykle daje mi punkty. Teraz gwint to taka zabawa w kamień papier nożyce :) 1675964968 Ładny bilans wykręciłeś tym gonem
  16. Gwinciok

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    Kiedyś grałem tym zniewoleniem 6 z Calveitem tylko po to żeby się przebić do rangi 0, uważam że jest to za silne, nie gram tym by nie wkurzać innych graczy, poza tym to chyba teraz najczęściej grany deck. Mam większą frajdę wygrywając jakimiś niszowymi deckami np krasnale, syndykat.
  17. Gwinciok

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    Właśnie awansowałem do rangi 0 - siedem wygranych gier pod rząd wszystko grane królewską inspiracją ze scenariuszem i aerodnightem, mam rangę zerową nie ruszam już rycerzy żeby nie drażnić innych graczy. Pogram sobie tym co lubię syndykatem, korsarzami, wampirami, niedźwiedzim rytuałem...
  18. Gwinciok

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    1675870780 Zniewolenie 6 z Calveitem to jedna z najmocniejszych talii, przy niej nie trzeba być mistrzem tej gry ma kontry na większość decków. Dlatego tym i neekerem grają teraz wszyscy. Ludzie są wygodni, dlatego gra robi się monottona. Tak niestety będzie wyglądał ten sezon dzięki takim...
  19. Gwinciok

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    W pracy i domu jestem grzeczny przy gwincie mi nerwy puszczają czasami.
  20. Gwinciok

    Aktualizacja 11.2 — lista zmian

    Argumenty przeciwko Calveitowi proszę bardzo jak zaczyna przeciwnik i widzisz zniewolenie na 5 lub 6, ostatnio częściej grane 6 to wiadomo że ma Calveita w talii. I tak jak zaczyna przeciwnik to masz szczęście ciśniesz go do oporu aby wygrać rundę 1 i go bleedować w drugiej rundzie...
Top Bottom