Search results

+
  1. ender_paka

    Problem z podróżą

    Dzięki … ale jesteś szybki … właśnie skończyłem pisać :)
  2. ender_paka

    Problem z podróżą

    Cześć Wykonałem wszystkie zadania z 12 tygodnia zarówno standard jak i premium … niestety nie zaliczyło mi kontraktu nietypowa przyjaźń a co za tym idzie szczęśliwe zakończenie (mam 35/36) Rozumiem że mam cierpliwie czekać na naprawienie błędu ??
  3. ender_paka

    ranga zero

    głównie na PC ... ale zacząłem na telefonie ps.: na randze zero też się spada na koniec sezonu ?
  4. ender_paka

    ranga zero

    zresetowałem ustawienia do ustawień początkowych … ale to też nic nie dało … tyle tylko że zauważyłem że są włączone wibracje... po ich wyłączeniu udało się zapisać ustawienia po zaakceptowaniu pro
  5. ender_paka

    ranga zero

    dobra .. udało się zaakceptować … tyle że muszę hehe wygrać kolejny raz
  6. ender_paka

    ranga zero

    Próbowałem ale nie mogę … tzn. czytałem regulamin itp. itd.. zmieniam na zaakceptowana , ale nie mogę zapisać zmian i cały czas widnieje regulamin jako niezaakceptowany
  7. ender_paka

    ranga zero

    Hello , ktoś wie czemu nie wbija mi rangi 0 ? … mam pełen witraż i wygrywam kolejne starcia i nic :(
  8. ender_paka

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    w sumie to się udało to zrobić w 1 rozgrywce sezonowej :) … KP vs Nilfgard … każde wzmocnienie na szpiega daje witalność i od razu zaliczyło mi całe zadanie
  9. ender_paka

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    Ktoś ma jakiś pomysł jak wykonać misję rozszerzoną z tego tygodnia … Miły podarunek ?? wzmocnij jednostki szpiegujące w liczbie 5 ... grać np. KP i czekać aż się trafi Nilfgard ze szpiagami ??
Top Bottom