Search results

+
  1. olisek

    Sezon Driad jest już dostępny!

    Taki błąd się czasem pojawia, najlepiej wejdź w księgę nagród, kontrakty, przejrzyj podróż albo wróć do poprzedniego menu i ponownie wybierz grę i powinno wrócić do Twojego aktualnego poziomu.
  2. olisek

    Dołącz do świętowania Saovine w GWINCIE!

    Kwestia szczęścia - u mnie przy hurtowym otwieraniu poleciały dwa rewersy pod rząd. A znowu jak otwieram pojedynczo, to same matsy lecą.
  3. olisek

    Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

    Coś jakaś bieda się zdarzyła, nie naliczyło dziś poziomu po zdobyciu 24/24 i nie mogę edytować talii, bo usługę wywala :( Ja mam policzone, muszę robić te korony codziennie w limicie, żeby zdobyć ten 175 poziom, litości! ;) edit: a nie, to chyba mój internet jest dziś "po kropelce" jeśli chodzi...
  4. olisek

    Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

    najlepiej wpisz "więź" w wyszkiwarkę przy tworzeniu talii, każda frakcja ma jakieś z więzią
  5. olisek

    Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

    Dzięki, działa po zmianie skórki :]
  6. olisek

    Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

    Podróż jest spoczko i ozdoby są warte ceny, coś Wam się za grę czasem należy ;) Niestety kontrakty się przestały naliczać, mam 15/150 Ciri w przebraniu i stoi. Stwórz drzewce? 96/100 i stoi. Kontrakt z weteranami ani się ruszył od początku dodatku :/ Kontrakt na zagranie zmieniających się kart...
  7. olisek

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Taka ciekawostka... wczoraj skończyłam zadanie frakcji (3 wygrane mecze) i siadłam do robienia powtarzalnego zadania wyrabiania dniówek. No i dziś kontynuuję, a tu niespodzianka - zadanie zresetowało się do "wygraj 3 partie obsługiwaną frakcją". Myślę, no dobra, pewnie wczoraj tego jednak nie...
  8. olisek

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Jako casualowa gamerka stanowczo protestuję przeciwko nowemu systemowi, ja nie mam tyle czasu, żeby te punkty zbierać, a tylko ciułanie punktów i wymiana na nagrody trzyma mnie akurat przy grze. Z małymi umiejętnościami i tak musiałam czasem zagrać 6 meczy dziennie, żeby dostać te 2 PN. Teraz...
  9. olisek

    Rozpoczął się Sezon Magii!

    Była robiona aktualizacja w dzień rozpoczęcia sezonu, inaczej nie pokazałaby się możliwość meczu sezonowego. Ale teraz wymusiłam ponowną aktualizację i chyba pomogło, 2 mecze z normalnymi nickami. Dzięks!
  10. olisek

    Rozpoczął się Sezon Magii!

    takie coś chciałam zgłosić, że u mnie od początku sezonu większość przeciwników pojawia się teraz pod nickiem "IGNORE FOR NOW" a wcale nie chcę ich ignorować ;)
Top Bottom