Search results

+
  1. H

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    No ja rozumiem ale w sytuacji kiedy dostajesz kartę na rękę to powinieneś móc ja zagrać . Ja nie uważam ,że błąd jest w Isbell tylko w mechanice gry. Nie może być tak ,że obaj gracze dobierają kartę ale tylko jeden może zagrać
  2. H

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    @Lexor Jeśli było gdzieś poruszone to przepraszam ale przeglądając wszystkie strony nie zauważyłem Otóż jest dziwna akcja z Isbel z Hagge Otóż jeśli ktoś ma ją na stole i rywal zagrał ostatnią kartę to można użyć jej rozkazu dobrać sobie kartę . Rywal też tylko ,że my dostajemy dodatkową turę a...
  3. H

    Czarny Piątek — wyprzedaż do - 50%!

    Mam pytanie bo pisałaś ,że beczki znikają ale w drzewkach od danego dodatku wciąz są widoczne. Jaką beczkę otrzymam do otwarcia kiedy na drzewku np Krwawej Klątwy najadę na odpowiedni element drzewka?
  4. H

    Arnaghad

    Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy są grane kompletnie nowe talie. Potwory grają pod Kościeja , pod szczury i Chimere, pod Wija. NG gra już nie pod scenariusz ( choć i taką opcje wciąz są) , MAsz spam Wiedźminów w KP zamiast tarcz, masz skaczących wiedźminów choć tu pewnie za chwilę wrócą talie...
  5. H

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Adrenalina 4 oznacza ,że jak zagrywasz go jako 5 kartę do końca ( tzn po jego zagraniu masz tylko 4 karty na ręce ) to już tylko tworzysz syrenę. JAk chcesz walnąć w cały rząd to musisz go użyć jako 6 kartę do końca . MAm nadzieje ,że to teraz brzmi jaśniej
  6. H

    Arnaghad

    Tylko ,że akurat Arnaghad nie jest aż tak mocny jak się wydawało Ponieważ trochę gram Skellige to powiem ci ,że Nilfgaard ma sporo opcji do usuwania obrońcy. Usunięcia Arnaghada a nawet skopiowania. Elfy mogą przesunąć sobie Sukrusa w drugi rząd albo nawet samego Armaghada a potem usunięcie go...
  7. H

    Wij i wiedzmini szkoły kota

    Bez przesady . Właśnie 10 minut skończyłem grę gdzie zwykłymi Zarodnikami za 4 pkt zredukowałem Kolgrima do 1 pkt. Wiadomo co rywal zagra na końcu i można się pod to przygotować. Grając vs inne talie nie trzymałbym tego na ręce a tak to on nawet mając ostatnie słowo już nie odrobił. Pamiętaj ,że...
  8. H

    Dodatek Wiedźmini jest już dostępny!

    Ja gram też dużo NG ale bardziej dla funu bo teraz z Warritem jest zabawa jak bardzo rozwalę plany rywalowi a kończę Kolgrimem. Na wszelki wypadek mam Hochsztaplera by sobie skopiować Armaghada ale widzisz z Ivarem jest tak ,że możesz go używać a - vs Wij bo możesz od razu sie wymienić ze...
  9. H

    Dodatek Wiedźmini jest już dostępny!

    No nie daje bo np Gerd przy Adrenalinie wręcz daje rywalowi 1 pkt a nie ,że zadaje mu rany Podobnie jest w KP gdzie karta przy Adrenalinie 3 sie blokuje Ogólnie to KP ma talię pod spam Wiedżminów i Adepta Szkoły Wiedźmina ciężko usunąc. Z drugiej strony jak się go usunie to sypie się cały...
  10. H

    Przegięta karta "wij" insektoid potwory

    Z Wijem jest tak ,że ta najczystsza forma polegająca na Scenariusz i notorycznym ściąganiu i pochłanianiu Wija ma słaby punkt i jest nim Wij. Mam wstawionego Goliata do talii tylko po to by w drugiej rundzie po pasie rywala zagrać i ściagnąc Wija. Po takim ruchu 100% rywali się poddaje. A grając...
  11. H

    Prawdopodobieństwo na legendę w beczkach z dodatku "Wiedźmini"

    Ogólnie to chyba miałem większe szczęścia od większosci z Was b0 już w pierwszej beczce wyciągnałem Rayle i ogólnie po otwarciu 65 beczek brakowało mi tylko 20 kart do kompletu głównie z ST . Skellige mam komplet a z Potworów nie dostałem tylko Kościeja i Wija. Z NG w sumie też dostałem komplet...
  12. H

    Aktualizacja 8.0 — lista zmian

    To chyba nie działa a przynajmniej ani razu nie zauważyłem by Assire pokazała kartę która przerzuca do talii . Fakt ,że większość razy to teraz Assire przerzuca z talii przeciwnika ale nieważne z której talii to i tak nie pokazuje A co gorsza teraz każdorazowo jak ktoś ściąga kartę za pomocą...
  13. H

    Przegięta karta "wij" insektoid potwory

    To akurat prawda - od czasu jak Tyrgvii zabijał wszystko to nie spotkałem tak masowego wysypu jednej talii. W pewnym momencie miałem 8 pojedynków pod rząd z takim typem talii. I jest różnie np NG sobie nieźle radzi bo ma czym wyrzucać z talii karty . I całkiem nieźle Skellige na Almaghadzie i...
  14. H

    Błędy nowego dodatku

    Nie wiem czy tak miało być więc nie wiem czy to błąd ale jak zagrywam Warrita to mi pokazuje jaką kartę przenosi na szczyt talii dzięki czemu wiem czy grać Cantarelle czy wyganiać No to jest spore ułatwienie i sprawia ,że Warrit jest jeszcze mocniejszy niż myślałem
  15. H

    Aktualizacja 8.0 — lista zmian

    No nieżle nieżle. Ja otwarlem na razie 60 beczek i trafiłem , Idra ,Rayle, Dwa razy Trójkat dostałem ( za drugim razem w wersji premium choć to nie legenda)) , Arnaghada, Niedżwiedza, Gerda , 2 x Junoda ( ale to też nie legenda), Kryjówkę Salamandry i Idarrana No i Kolgrima , Warrita, Keldara ...
  16. H

    Błędy nowego dodatku

    NG jak zagrywa karty dobierane i to nieważne z mojej czy rywala talii to widać rewers i czasem widzę opis a czasem dopiero kartę musze na cmentarzu obczaić jaką specjalną rywal zagrał. Cantarella zagrywając karte nadal pokazuje rewers, Ale co gorszą podobnie jest z Jaoachimem czy innymi...
  17. H

    Aktualizacja 8.0 — lista zmian

    I udało ci się trafić? Ja niestety Wija musiałem dokupić ale za to od razu trafiłem w pierwszej beczce Rayle a potem pod rząd w Armghada i Zmutowanego Niedziwedza. Jeszcze nie ułożyłem sobie talii pod Syndykat ale Wij jak na razie daje niezłego kopa . W 3 rundzie weszły mi dwa razy 3 Wije po 11...
  18. H

    Aktualizacja 8.0 — lista zmian

    Są rzeczy bardziej irytujące niż Sirocco. Zwłaszcza ,że to obok Sklepa to jedyna kontra na artefakty. Zresztą w ogóle niektóre karty neutralne typu Przygody Sklepa powinny być tańsze. Kaganiec Vigo powinien kosztować 10 pkt werbunku. większość takich kart jest niegrywalna bo jest za droga niestety
  19. H

    Aktualizacja 8.0 — lista zmian

    Czyli ,że teraz Pan Lusterko nie zamienia każdej skrajnej lewej karty a tylko te co wchodzą w interakcje? czy może wcześniej wzywane przez Matte nie działał prawidłowo? W sumie to poza wzmocnieniem Nilfgaardu to kosmetyczne zmiany. No ytochę osłabienie Potworów,,, A i oczywiście Niedżwiedzi...
  20. H

    Poznajcie Wiedźminów!

    Co sądzicie o artefaktach z rozkazem i wytrzymałością??? Ciekawe czy artefaktom też da się odtworzyć rozkaz? 1607286014 No i nie za bardzo wiem jaki sens ma ta przeróbka Portalu? Czemu po 3 turach dopiero druga karta i to na dodatek nie ma opisu ,że z talii. Czyli ,że to może być dowolna 4...
Top Bottom