Search results

+
  1. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Grałem w Dishonored 2 od premiery i nie jest to w cale port. Nie ma też problemów z działaniem. Przy Horizon też nie zauważyłem żadnych problemów, a tak w ogóle to grafika bezsensowna :P Co za różnica ile tego było na jakiej platformie, jeżeli nie powinno mieć w ogóle miejsca.
  2. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Arkham Knight w wersji PC został usunięty zaraz po premierze ze Steam ze względu na stan techniczny.
  3. Ovan09

    Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

    Jak próbowałem się dowiedzieć jak będzie wyglądać temat z realizacją zamówień po upadłości CDP, to dzwoniłem na numer podany tutaj: https://www.cdprojekt.com/pl/kontakt/ i tego samego dnia miałem maila z działu prawnego CDPR. Odpowiadali bardzo sprawnie na ewentualne dalsze pytania.
  4. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Zawsze można pisać konkretniej zamiast spamować postami jakim to się jest cwaniakiem. Sorry, ale żałosne. Nikt nie jest od spełniania czyichkolwiek marzeń czy jak tego nie nazwać. Tak na marginesie, to uwagi graczy często są kompletnie absurdalne. Przykład, widziałem na gry online narzekanie, że...
  5. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    To jakikolwiek deweloper (czy ktokolwiek inny) jest od spełniania "marzeń graczy"?
  6. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Nie o to chodziło. Po prostu jak ktoś oczekiwał rpg, to raczej się nie zawiódł. Jak ktoś oczekiwał gry akcji w stylu GTA, tyle że w innym klimacie, to wtedy gorzej.
  7. Ovan09

    Ważna informacja

    Oczywiście, ale to co zrobił CDPR nie jest na rękę nikomu, im, inwestorom, akcjonariuszom i o to chodzi. Widać zresztą skutki po cenie akcji. Ciekawe tak swoją drogą jaka jest rzeczywista wartość, że byli sztucznie napompowani to nie ma i nie było wątpliwości.
  8. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Zgadzam się. Po różnych problemach, zamieszaniu z upadłością CDP, itd. nie nastawiałem się na nic jak odpalałem grę i muszę przyznać, że gra się bardzo przyjemnie, a sama kreacja świata, klimat, design są fenomenalne. Babole graficzne też nie przeszkadzają.
  9. Ovan09

    Ważna informacja

    No właśnie, czy normalny? Niestety nie do końca. Szkoda, że w Polsce w dużych spółkach jeszcze to tak wygląda.
  10. Ovan09

    Ważna informacja

    Co do silnika to słuszna uwaga. To jest ten sam engine, który był w Wieśku 3, tyle że odpowiednio podrasowany (co widać) i niestety przez to ciężko mówić, że ktoś nie ogarnął nowego silnika. Wygląda to bardziej na niechlujstwo albo nieumiejętne zarządzanie produkcją.
  11. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Na PC. A konsole? Na konsolach jest jednak więcej potencjalnych odbiorców.
  12. Ovan09

    Ważna informacja

    14 dotyczy tylko produktów zakupionych na odległość i trzeba je oddać w stanie nienaruszonym. Jak ktoś kupił fizyczne wydanie w sklepie to nie ma możliwości skorzystania ze zwrotu na podstawie tych przepisów. Poza tym jest jeszcze kwestia wykorzystania kodu. W praktyce powinno się traktować taki...
  13. Ovan09

    Ważna informacja

    Ilość błędów czy niedopracowanych elementów niestety znacznie przekracza zdrowy rozsądek.
  14. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Shitstorm jest zasłużony. Bugi na każdym kroku + gra kompletnie niegrywalna na poprzedniej generacji + gra na obecnych konsolach wyglądająca jak z poprzedniej generacji, ale przynajmniej działa. Jakby developerem było inne studio to shitstorm i tak byłby pewnie większy. Jak Ubi czy Ea wypuszczą...
  15. Ovan09

    Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

    Ja na szczęście przesyłkę dostałem 10 grudnia, ale sama wysyłka to mimo wszystko trochę żart. Przesyłka cały jeden dzień leżała w magazynie w mieście doręczenia. Niestety prawdopodobnie CDPR tak ustaliło z inpostem. W praktyce dostałem paczkę po południu 10.12, a jak ktoś zamówił cyfrowe wydanie...
  16. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Co do porównań do GTA, to przecież większość trailerów była montowana tak, że można było mieć praktycznie pewność, że to będzie gra akcji, trochę w stylu GTA. Jakby się skupili w materiałach bardziej na elementach rpg, to by to inaczej wyglądało. Co do interakcji z npc, to w grze rpg tym...
  17. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Tak jest. Po prostu sprzedali ci, którzy i tak by sprzedali przy górce związanej z premierą. Standardowy mechanizm. Niezależnie, kubeł zimnej wody i tak się przyda. Trochę niepotrzebnego zamieszania było i to na własne życzenie CDPR.
  18. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Kurs to akurat standard. Wiadomo było, że jest spekulacja na ich akcjach i teraz to się potwierdziło. Odbiją się. Za to efekt premiery i zawodu graczy na CP będzie pewnie widać przy sprzedaży następnych produkcji. Raczej bym nie liczył na kolejne 8 milionów preorderów przy następnej grze.
  19. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Bardziej sensownie było nie podawać konkretnej daty przy pierwszej obsuwie i wskazać np. 2020 albo przełom 2020 i 2021. Problem z głowy. Mieliby więcej czasu, a też nie byłoby zadym o kolejne premiery. Po tym, co czytam widzę, że i tak mam szczęście, bo głównie trafiam na glitche graficzne, ale...
  20. Ovan09

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Po pięciu godzinach gry musze przyznać, że moje obawy były rzeczywiście nieuzasadnione. Klimat jest fenomenalny, mechanika też - widać, że sporo pracy poszło w poprawę mechanizmów strzelania i walki w ogóle. Do tego wspaniała grafika (nie miałem problemów z płynnością, ale z tego co widać nawet...
Top Bottom