Search results

+
  1. smutvh

    Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

    Moja paczuszka właśnie dotarła. Życzę wam miłych rozmów. Ja idę grać :D
  2. smutvh

    Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

    Nie przesadzamy Gdybym kupił zwykłą wersje na gogu mógłbym grać od północy. Kupiłem kolekcjonerkę więc czekam. Uważam, że było by miło gdyby była wczoraj i mógłbym grać od momentu premiery. 1607591047 (y)(y)(y):ok:Brawo Ty :)
  3. smutvh

    Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

    Zadzwoń do firmy kurierskiej to podadzą Ci dokładny status przesyłki.
  4. smutvh

    Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

    Absolutnie się z Tobą zgadzam. Też uważam, że powinni dostarczyć przed premierą a nie po. Moja przesyłka ma już status gotowe do doręczenia. Pytanie jak ma dziś kurier ustawioną trasę i koło której do mnie przyjedzie. Potem wystarczy tylko poczekać aż się gra ściągnie.
  5. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dziś będą dostarczone
  6. smutvh

    Wieczór Premierowy w Polsat Games!

    Ciężko to oglądać. Chyba wole książkę poczytać.
  7. smutvh

    Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

    Rozmawiałem dziś z firmą kurierską. Gra ma być dostarczona 10.12 do godz 17.
  8. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dostawa gry CP2077 przez kuriera jutro do godz. 17 :(:ROFLMAO: No dramat :cry:
  9. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    hmmm... ale w CP 2077 to nie bugi to wirus, który zaburza percepcje :D tego się będę trzymał
  10. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Możecie mi podać przykład jakiejkolwiek dużej gry z ostatnich 3 lat w której nie było dużej ilości bugów? Nowy Assassin też ma ich sporo ( i nie mówię już nawet o brodach).
  11. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Wysłane z oddziału.
  12. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jesteś lekarzem? Ja swój przekładałem 3 razy.
  13. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ja mam urlop :) 1607454327 Z innej bajki, ktoś wie kiedy i gdzie będzie można kupić alkohol sygnowany CP2077??
  14. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Wiem że dojdzie. O to się nie martwię. Tylko chciałem jutro się cieszyć dodatkową zawartością pudełeczka i spokojnie ściągnąć grę. a 10.12 odpalić i dać się wciągnąć w świat a nie czekać na kuriera.
  15. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    U mnie też wysłane ale tylku na stronie CP. Po przejściu na strone kuriera komunikat Przygotowane przez nadawcę.
  16. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Mają dostarczyć 10.12 ....F.......
  17. smutvh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Czyli w nagrode za zakup kolekcjonerki będziemy mogli pograć dopiero w czwartek po południu? Super!!!!
Top Bottom