Search results

+
  1. yanc75

    Trzesący się interfejs

    Czołem devsi. Propnuję aby tego *** co wymyślił że interfejs musi mieć zakłócenia z powodu chipa w głowie V wyrzucić z pracy. Przecież tak się nie da grać. Jeszcze do spotkania w dokach z Takamurą te zakłócenia były od czasu do czasu, co dało się wytrzymać ale po spotkaniu z Takamurą mam je...
  2. yanc75

    BUG - nie moge wyjąć broni ani rzucić granatem + (obejście problemu)

    Po wykonaniu misji mój V stracił możliwość dobycia broni, rzucenia granatem i użycia apteczek. Wybór broni w ogóle nie działa, chociaż w menu ekwipunku mogę ją zmieniać. Ikonka granatów jest czerwona, próba rzucenia granatu kończy sie komunikatem AKCJA ZABLOKOWANA. Nie jestem w trakcie misji...
  3. yanc75

    Pistolet Liberty - BUG

    Może ja się nie znam ale pistolet typu Liberty który w manu ekwipunku wygląda na normalny pistolet w stylu Desert Eagle czy M1911, w grze wygląda jak na screenach. Coś tu chyba nie gra.
  4. yanc75

    Mr Hands - błędy z głosem [BUG]

    Podczas rozmów telefonicznych z Mr Hands jego głos zazwyczaj brzmi jakby był zmieniony elektronicznie - i to jest logiczne bo przecież gościu ukrywa swoją tożsamość, ale niektóre kwestie są wypowiadane normalnym głosem aktora, bez przetworzenia.
  5. yanc75

    Misja BEZŁAD - literówki w komunikatach

    Uzyte angielskie słowo STAFF zamiast STUFF, z kontekstu komunikatu na komputerze ochroniarza wynika że chodzi o towar, czyli stuff, a nie o załogę czyli staff. Poza tym użyto słowo "wtórni" zamiast "wytwórni"
  6. yanc75

    BUG - Kontrakt Niewygodny zabójca [rozwiązane]

    Zadanie w klubie 7th Hell. Po eliminacji głównego celu dostaję polecenie opuszczenia klubu i wtedy zadanie się zawiesza - nie wykrywa wyjścia z klubu. W liście zadań jest jako nieukończone, ma przycisk ŚLEDŹ ZADANIE - ale wciśnięcie go powoduje przejście do menu ekwipunku (???) EDIT...
  7. yanc75

    BUG - Darrel (sprzedawca energetyków)

    Po wykonaniu misji pobocznej u Darrela (pokonanie punków) mam możliwość zakupu "energetyków". Po pierwsze nic nie mogę kupić, bo Darrel nic nie sprzedaje (pusty ekwipunek), po drugie mój plecak też jest pusty, a na dodatek Darrel jest podpisany jako MISSING VENDOR NAME. Wersja PC, 1.04.
  8. yanc75

    BUG - zaganie poboczne Delamain Reanimacja (spoiler)

    Po wykonaniu zadania (naprawa rdzenia Delamain) mam polecenie wsiąść do samochodu w garażu - niestety samochód do którego mam wsiąść leży do góry kołami i płonie, poza nim w garażu jest kilka innych samochodów (taksówek Delamaina) ale do żadnej nie można wsiąść. Poza tym niektóre lokacje w tym...
  9. yanc75

    Zadanie poboczne - Cyberpsychoza - DYM NA MOLO [spoiler]

    Nie mogę ukończyć zadania, robiłem je dwa razy: za pierwszym razem pokonałem Ramireza na molo, dostałem zadanie znalezienia furgonetki z ciałem, znalazłem tam ciało jego córki, przebadałem je i w tym miejscu misja utknęła, po jakimś czasie wyjąłem nawet ciało z furgonetki i położyłem obok na...
Top Bottom