Search results

+
  1. paveu87

    WAŻNY KOMUNIKAT

    Jakąś koszulką w grze, albo drapakiem dla kota?
  2. paveu87

    WAŻNY KOMUNIKAT

    Szkoda strzępić ryja... Jak będzie to będzie. W żadną zapowiedź już nie wierzę.
  3. paveu87

    Aktualizacja 1.3

    No więc ten samochód, lewitujący pół metra nad chodnikiem przed Afterlife, dachem do dołu ciągle płonie odkąd go wczoraj wysadziłem granatem. WCZORAJ! PRZED AFTERLIFE! Omg.. szanuje jak wielkie postepy ta gra poczyniła, by nazawć ja grywalną. Gram czwarty raz, ale znajduje tyle samo zmian na...
  4. paveu87

    Aktualizacja 1.3

    Nowy udate, nowe błędy... wczesniej zdaje się nie było takich paskudnych artefaktów na celowniku i zauważyłem to na kilku broniach. NPC siedzące na powietrzu, zgliczowane samochody, nawet raz widziałem automat do gry, który nie mógł się zdecydować, czy to wyścigi samochodowe czy gra z Płotką.
  5. paveu87

    Aktualizacja 1.3

    Czy tak trudno jest wprowadzić wykrywanie jakim padem sie gra na pc? Gram na padzie do PS4 i wyświetla mi ikony xboxa. To samo w Wiedźminie 3, ale tam ikony są zupełnie nieczytelne (np pokazany jest d-pad, ale nie który kierunek trzeba wcisnąć). Nawet indyki rozpoznają pady, a dwie...
  6. paveu87

    Aktualizacja 1.3

    Zmiany, które zauwazyłem: +w Arasaka Tower tuż po - w pierwszej scenie, kiedy patrzymy oczami Silverhanda zachciało mi się zmienić język na angielski, więc save, zmiana języka, load i wczytało sie ale tło menu ekwipunku nie chciało zejśc z ekranu ( 3 razy) - nowy skin Silverhanda wygląda trochę...
  7. paveu87

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Wybaczcie, nie śledzę całości wątku, ale mam pytanie. Czy jakiś update się kroi? jakiś dodatek? Mam hajs na Waszą grę, moge wydać jeszcze trochę, szukam powodu by zacząć grę od nowa. Po 4 latach gram w Dying Light drugi raz i póki co Cyberpunk jeszcze nie przerósł tej gry.
  8. paveu87

    Aktualizacja 1.2

    Ok, widzę poprawe w płynności rozgrywki i teraz juz gra się przyjemnie. Doceniam też inne usprawnienia jak DUM DUM w końcu mający kontakt z niesioną skrzynią, ale.... Po instalacji patcha na starą wersję nie mogłem uruchomic nowej gry, bo sie wypłaszczała po edytorze postaci.. 3 razy z rzędu, a...
  9. paveu87

    Aktualizacja 1.2

    spróbujcie odpalić nową grę. mi 3 razy pod rząd wywaliło gre, więc pobieram od nowa całość
  10. paveu87

    Aktualizacja 1.2

    No dobra, to czekam na hotfix 1.2.1, bo nie da się rozpocząć nowej gry. Wywala po edytorze postaci
  11. paveu87

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    odszczekuję 32,5 GB na steamie
  12. paveu87

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    Zawsze wydawało mi się, że patch notes /change log wydaje się równocześnie z patchem, albo podaje się kiedy patch ma wyjść. CD Projekt ma ewidentnie problem z komunikacją.
  13. paveu87

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    Ja tam nadal uważam, że zapowiedź 4 poprawek i to niezbyt istotnych, kiedy ma się w zanadrzu 2077 poprawek, było strzałem w sam środek stopy. Wystarczyłoby, żeby zadbali o jakiś przeciek, że "łał, tyle zmian, naprawiają GPS i załatali zadania, ale nie dam rady wszystkiego spisać bo tak duzo tego...
  14. paveu87

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    No tak, i w większości bez włosów w dużo,dużo mniejszej rozdzielczości niz reszta gry. Nie sądzę by o to chodziło.
  15. paveu87

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Widzę, że 1.2 będzie dalej widziane tylko oczami twórców. Słabo, bardzo słabo...
  16. paveu87

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Dla mnie ta gra jest w tym momencie Early Accessem i czekam na patcha, żeby móc zagrać w pełną doszlifowaną wersję jaką powinna być wersja 1.0. Z tym, ze kiedy gry z EA wychodzą to jest to zapowiedziane a tu dali jakieś marne filmiki. Nie zrozumcie mnie źle. Niech oni tą grę robią i dopieszczają...
  17. paveu87

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Jasne że duży skok, ale jest zbyt duża rozbieznosc w tym co komunikują, a co dostarczają. Grałem w CP2077 i mi się podobalo mimo bugów, ale nie jest to produkt jaki mi obiecano. I ta akcja z zapowiedzią updatów zamiast faktycznego updatu tylko drażni. No bo kto tak robi? Wszyscy wiedzą czego w...
  18. paveu87

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Sorry, CD Projekt, ale te zapowiedzi updatu to jest jakiś żart. Po 1 te zmiany nie są jakieś rewolucyjne, po 2 nie podaliscie daty tego updatu, a to jedyna ważna informacja poza samym updatem. No i po co komu mozliwosc bujania autem na krawezniku??! W grze jest kilka samochodów. Wołasz kolejny...
  19. paveu87

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    jest jakieś info/przeciek, czy 'druga połowa marca' oznacza 23:59 31 marca najwcześniej? czy coś przed tą data może być gotowe?
  20. paveu87

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Jest patch, więc nikt.
Top Bottom