Search results

+
  1. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    tak, ten katalog i plik .dll który tam jest - oba trzeba wypakować (no i stare .exe przywrócić).
  2. oranskyyy

    Easy to apply mod, that increase significantly perfomance on AMD cpus and a little bit on Intel

    Hi! I just wanted to share with you guys, if you didnt find it yet on your own, that there is a neat mod, which improves framerate stability on both cpus (removing some trampoline skips, I dont know what the hell is that, but it seems to work) and removes the bug which doesnt allow amd...
  3. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    Teraz nie musiscie już podmieniać plików, wystarczy przywrócić stare .exe i wgrać moda z tej strony - https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/107, to jest z kolei z githuba ukradzione, no i ciągle aktualizowane o nowe rzeczy. Dodaje jeszcze jakieś trampoline skip, nie wiem co to, ale ponoć...
  4. oranskyyy

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    ustaw 1080p i low, no i porównaj czy jest jak na jutubie. Bo jak jest tak samo to nic nie zrobisz. Co ważne w różnych miejscach fpsy potrafią się wachać o 40 fps nawet, także to też ma znaczenie.
  5. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    on ma w sobie na pewno zapisane powiązania dla bibliotek itp, które odnoszą się do cyberpunk2077.exe, więc jest to jak najbardziej normalne. No cóż jak się kiedyś cracki wgrywało to ta wiedza była naturalna, teraz już widzę zapomniana :D
  6. oranskyyy

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    Na ultra powinienieś mieć około 40 fps na tej grafie w 1080p, na low ~60, nie wiem czemu grasz tylko w 1600x900 ale lepiej by było jakbyś włączył na 1080p i wtedy spróbował. Bo im niższa rozdziałka to tym bardziej karta jest mniej zaangażowana, a wszystko idzie w proca wtedy (w skrócie mówiąc...
  7. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    to chyba akurat jest norma, przy ZAMIENIANIU plików, że zamieniasz stary na nowy, a w opisie siedzi, żeby zrobić backup ;)
  8. oranskyyy

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    bo to wina .exe ze działa gorzej niż powinien https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/cyberpunk-wykorzystuje-tylko-50-mocy-procesorow-amd.11046290/
  9. oranskyyy

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    No fakt nie widziałem, że masz gtx. U mnie np jest jak mam w 1080p dlss (nie ważne czy jakość, czy wydajność), to mi gpu spada do 50%, jak wyłączam to mam już 100%. A mam tak jak OP, do którego w sumie pisałem, też 3070 RTX. A ty możesz spróbwać tego hacka w hexie (jest temat), bo może masz...
  10. oranskyyy

    Game almost not using GPU

    ah I didnt see that you have gtx
  11. oranskyyy

    Game almost not using GPU

    Try to turn off dlss (if you have it on of course), for me it helped to get it up to 97%
  12. oranskyyy

    Słabe wykorzystanie i spadki zużycia GPU!!!

    Jak gracie w 1080p to wyłączcie dlss (bez niego macie lepszy fps i tak, no i użycie pod 100% gpu)
  13. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    a próbowałeś z mojego linku spróbować podmienić .exe, może coś źle zedytowałeś?
  14. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    No nie wiem właśnie kto jest z redów, weź kogoś zawołaj. Pewnie już im z reddita pisali, ale dobrze by było aby tu u nas wątek obczaili.
  15. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    daje z 10 fps mi na 5600x no i przede wszystkim gra jest dużo bardziej płynna (jak ruszasz kamerą w okół auta to już tak nie szarpie np.) 1607812407 ale jak nie włączą to właśnie jest taki objaw, myślę, że w miarę logicznie będzie jak ktoś przeczyta, zobaczy, że mu nie idzie to wie, że SMT...
  16. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    daj znać ;) Tak w ogóle ciekawe co na to cdprojekt red :D
  17. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    jak masz najnowszy bios to powinno być na auto (bo raczej nie ma opcji enabled, powinno być auto i disabled, oczywiście wybierz AUTO). Chociaż zależy od płyty, no i w sumie to patrol ma rację, muszę dopisać do poradnika chyba!
  18. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    Można łatwo to sprawdzić w menedżerze zadań (ctrl alt del a potem menedżer zadań ;)), jeżeli masz proca 6 core, a masz napisane 12 logicznych procesorów, tzn. że masz SMT włączone. Analogicznie dla 8 core, 12 itp. itd. 1607810792 to chyba nie masz właśnie SMT włączone :D
  19. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    przecież jest chyba w standardzie wszędzie włączone (w nowszych biosach przynajmniej)
  20. oranskyyy

    CYBERPUNK wykorzystuje tylko 50% mocy procesorów AMD!

    To tak: link do .exe z mojego google drive: https://drive.google.com/file/d/18uVY4NfaCEG_2S8zjIFFSIJmV9AyUtKT/view?usp=sharing A nawet stworzyłem mini poradnik, jak to zrobić samemu: Ściągnij HxD hex editor (https://mh-nexus.de/downloads/HxDPortableSetup.zip) Znajdź Cyberpunk2077.exe, w GOGu...
Top Bottom