Search results

+
  1. Gorghu

    Hotfix 1.12

    @Robin991 jeśli chcesz uzyskać oficjalną odpowiedź z CDPR na zadane przez ciebie pytanie/problem to jest ona większa niż na tym forum. Ja nie daję ci 100% gwarancji że ją na pewno uzyskasz (lub uzyskasz ale nie taką jaka by cię satysfakcjonowała) bo nie wiem kto i na jakich zasadach pracuje w...
  2. Gorghu

    Hotfix 1.12

    @--SeBoL-- @orzech5555 Z tego co się zorientowałem to forum jest dla użytkowników i graczy aby mogli wymieniać się informacjami, poradami, doświadczeniami, itp. I nigdy nie było traktowane jako oficjalny support techniczny dla gry. Do tego jest utworzona odpowiednia strona. Tak więc jak...
  3. Gorghu

    Batmobil

    obok auta znajdujesz drzazgę która mówi o "człowieku cienia" i jest swego rodzaju nawiązaniem do postaci batmana. stąd batmobil ;)
  4. Gorghu

    #Shutterpunk2077 — Konkurs Trybu Foto Cyberpunka 2077

    wszystko jest opisane w regulaminie konkursu. § 3. TERMIN KONKURSU 1.Konkurs zaczyna się 10 grudnia2020 r. i kończy 30 stycznia 2021 r. o godz. 23:59 czasu CET („Termin Konkursu”). 2.Lista zwycięzców zostanie opublikowana najpóźniej dnia 28 lutego 2021 r.
  5. Gorghu

    Czy ktokolwiek wierzy?

    Czepiliście się tej minimapy jak rzep psiego ogona. Jest taka jaka jest i taka pozostanie. Mod jest, więc CDPR nie będzie sobie tym na razie głowy truło. Mają ważniejsze problemy niż taką kosmetykę. Obecnie zacząłem grać W AC Valhalla. Mam nagrane z 8 godzin gry. I jakie tam są błędy. Lewitujący...
  6. Gorghu

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    To zakasaj rękawy i naprawiaj ;)
  7. Gorghu

    Ważny komunikat

    @kat_grbska_01 nie takie firmy i instytucje padały łupem hakerów. I skąd wiesz jak wygląda cała infrastruktura sieciowa CDPR?? Oprócz tego nie wiem jak to sobie wyobrażasz, ale CDPR to nie tylko jeden budynek (gdzie wszystko mogłoby być szczelnie zamknięte) ale wiele lokalizacji w kilku miastach...
  8. Gorghu

    Ważny komunikat

    do wszystkiego można się włamać co tylko ma dostęp do jakiejś sieci (wifi z wyjściem na świat, bluetooth). Kilka lat temu Jeep robił upgrade softu w kilku modelach bo wyszło że jest luka i poprzez system Uconect w aucie można dostać się do systemów sterujących napędem, skrzynią i hamulcami. Był...
  9. Gorghu

    Ważny komunikat

    @luk757 owszem, zgadzam się z tym co napisałeś powyżej. Do "zarażenia" może dojść bez znajomości kodu gry. Wystarczy jeden "obcy" plik ściągnięty z neta. Jednakże znajomość kodu gry może otworzyć nowe możliwości. Nie znam się aż tak na tym i nie będę tu grał eksperta, a moje rozważania są czysto...
  10. Gorghu

    Ważny komunikat

    czysto hipotetycznie. Haker znajduje jakąś lukę w tym kodzie (np taką jaką wykrył CDPR i wypuścił hotfixa z tym związanego). Tworzy jakiegoś moda, który coś tam robi w grze (a opisuje na stronach jako super poprawiającego coś żeby przyciągnąć ludzi żeby go sobie ściągnęli i zainstalowali w...
  11. Gorghu

    Ważny komunikat

    @Swooneb Nigdzie nie pisałem że taka analiza kodu jest łatwa i że na pewno każdy z niego skorzysta. Po prostu istnieje taka możliwość. :) Choćby np tylko po to aby w jakimś nawet niewielkim stopniu zweryfikować na jakim poziomie zaawansowania są prace nad danym tytułem. A to już daje jakiś...
  12. Gorghu

    Ważny komunikat

    Owszem. Po uzyskaniu takiego kodu przez jakąś firmę i jego użyciu (lub inspirowaniu się nim) istnieje duża szansa że REDzi wytoczą pozwy jeśli to wykryją. I pod tym względem jest to mocno ryzykowne zagranie bo można więcej stracić niż zyskać. Jednakże szpiegostwo biznesowe funkcjonuje nie od...
  13. Gorghu

    Ważny komunikat

    Zwykłemu, przysłowiowemu "Kowalskiemu" taki kod faktycznie nic nie da. Ale konkurencja nie śpi i np takie Ubi czy EA czy inni wydawcy gier chętnie zajrzą w taki kod (oczywiście nieoficjalnie ;) ) i zobaczą na jakim etapie jest CDPR. A nuż znajdą też ciekawą część kodu którą będą mogli u siebie...
  14. Gorghu

    Nie mogę odłączyć netrunnera. Bug w misji Przerwane milczenie.

    @Polkot no niby mamy przez całą misję połączenie z Takemurą ale w tym przypadku zaraz po przekroczeniu drzwi do hali on dzwoni "normalnie" (telefonicznie). Nie mniej jednak ta informacja nie rozwiązuje problemu @Kande4r. Może jest to bug z telefonem przez co jak Takemura nie zadzwoni to nie...
  15. Gorghu

    Nie mogę odłączyć netrunnera. Bug w misji Przerwane milczenie.

    Po wejściu do pomieszczenia najpierw dzwoni Takemura z informacją że odwrócił uwagę netrunnera i możemy ją odłączyć z sieci. W momencie gdy to robimy przez okna wskakuje Oda i nas atakuje. A dopiero po wygraniu walki V może podłączyć się do systemu i sprawdzić Hanako (pojawia się filmik).
  16. Gorghu

    Hotfix 1.12

    @kerumel wyczyść pamięć podręczną przeglądarki. Bardzo często tam coś blokuje prawidłowe ładowanie się stron internetowych.
  17. Gorghu

    Pochwal się swoim V

    Ta lokalizacja - ten dom V - pojawia się w jednym z zakończeń (a dokładnie "Legenda Afterelife"). Tak więc jakoś specjalnie nie trzeba go szukać ;) Oczywiście, jeśli ktoś nie wybierze tego zakończenia lub chce dotrzeć tam podczas rozgrywki to trzeba faktycznie troszkę się pogimnastykować ;)
  18. Gorghu

    Hotfix 1.11

    @accer_one zgadzam się z powyższym co napisałeś, ale gra komputerowa jest tu specyficznym produktem i uprawnienie do odstąpienia od umowy zależy tutaj od sposobu przekazywania treści cyfrowych. Jeżeli treści te są dostarczane na nośniku materialnym (płyta CD/DVD), to zasady odstąpienia od umowy...
  19. Gorghu

    Hotfix 1.11

    Ja jeszcze dodam to co już kiedyś gdzieś napisałem. Naprawa tej gry to będzie długotrwały proces. I nie ma co liczyć że kolejna łatka to naprawi. Ja nawet nie liczę, że kolejna duża aktualizacja naprawi wszystko (lub większość). Usunie częśc błędów. A kolejne hotfixy czy patcze będa łatały...
  20. Gorghu

    Hotfix 1.12

    U mnie wystarczyło podejść i spróbować wsiąść. Bardzo często to miałem przy samochodach do zakupu. Wtedy wystaczyło tylko kupić ten pojazd a ten z "radości podskakiwał" i lądował normalnie na kołach ;)
Top Bottom