Search results

+
  1. Puchaty

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Podczas misji bazyliszka ( misja z ratowanie obozu ) na ciężarówce jest drugi bazyliszek.
  2. Puchaty

    Bugi i propozycje UXUI

    Przycisk wyjścia w ekwipunku nie działa trzeba to robić "Esc"ape .
  3. Puchaty

    [SPOILERY] Cyberpunk 2077 – zakończenia gry (dyskusja)

    Mnie też zdenerwowało ale po przemyśleniu uważam że zakończenie jest genialne. Jak dla mnie historia opowiada o akceptacji samego siebie. W grze wszyscy jesteśmy konstruktami i zbudowanymi przez nasze decyzje. Rozmowa z dexem i to co mówi ten koleś przy wejściu do Victora mówią wszystko o...
  4. Puchaty

    Model budynku przy próbie wskoczenia wywala po za mapę

    Błąd kolizji z modelem.
  5. Puchaty

    Fabularne niedociągnięcia. [SPOILERY]

    Wczoraj przeszedłem grę 75 godzin, byłem rozczarowany liczyłem na rozwinięcie wielu wątków. Rozczarowujący jest też brak wpływu na otaczający nas świat a bynajmniej nie dochodzą te informacje do gracza. Było zadanie z tą prawą policjantką której nie zabiłem, potem otrzymuje tylko dzięki. W...
  6. Puchaty

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Platforma - PC Ścieżka - corpo Zadanie ekstremalne wrażenia - znacznik o odzyskaniu swoich rzeczy nie znika, nawet jeśli je odzyskałem. Zadanie dym na molo - przypłynąłem na questa trochę przypadkiem więc odpalił się dialog z telefonu wykonałem zadanie gdy schodziłem z molo w momencie...
  7. Puchaty

    Brak dzwięku dialogów po przekroczeniu 40 godziny gry.

    Po zastosowaniu wskazówek udało mi się rozwiązać problem. 10 godzin później powrócił. Znowu misja z judy. oczywiście reset gry pomaga rozwiązać ten problem. Mam jeszcze jedne problem jak zdobyłem auto bestie to podczas cofania postać wychodzi z auta automatycznie. <gram na myszce i klawiaturze>...
  8. Puchaty

    Brak dzwięku dialogów po przekroczeniu 40 godziny gry.

    Brak dzwięku dialogów po przekroczeniu 40 godziny gry. Grałem z angielskim lektorem i napisami po przekroczeniu tej godziny gry, telefon od npc nie dają dźwięku.
Top Bottom