Search results

+
  1. Jan0sh

    Diablo

    Jaram się trochę remake D2. Spędziłem w czasach liceum tysiące godzin z tą grą. Mimo wszystko nie zamierzam płacić 40 EUR za odświeżony kotlet. Jeśli cena kiedyś spadnie do max 100 PLN to mogę to rozważyć. Chciwość Activision nie zna granic. Niestety dopóki będzie popyt nawet za taką cenę dopóty...
  2. Jan0sh

    Hotfix 1.11

    Z mojego doświadczenia wynika, że tak źle nie jest. Rozegrałem prawie 400h od dnia premiery i nie spotkałem się z ANI JEDNYM bugiem psującym jakiś quest. Na wersji 1.11 jeszcze nie grałem. Po tylu godzinach rozgrywki chwilowo mi się znudziła. Ale nie mam wątpliwości, że będę co jakiś czas wracał...
  3. Jan0sh

    Hotfix 1.11

    Multiplayer był zapowiadany jako osobny tytuł. Nie zdziwiłbym się jeśli przyjdzie nam za ten tryb dopłacić i wcale nie uważam tego za nadmierną chciwość ze strony CDPR.
  4. Jan0sh

    Porozmawiajmy o DLC [SPOILERY]

    Pisząc "obu" sugerujesz, że są tylko dwa zakończenia. A to nieprawda. Jest ich więcej (pięć? siedem? zależy jak liczyć, nie wiem czy odkryłem wszystko). Tylko jedno z nich definitywnie zamyka historię V. Wszystkie inne zostawiają furtkę do wysnucia dalszej opowieści. Przez 6 miesięcy wiele może...
  5. Jan0sh

    Misja poboczna: Czerwony Wieszcz

    Dodam tylko od siebie, że jest to zadanie poboczne nie mające żadnego wpływu na fabułę. Zaliczenie go nie jest też potrzebne do żadnego osiągnięcia. Problem nie występuje u wszystkich. Te trzy rzeczy sprawiają zapewne, że naprawienie go raczej nie jest obecnie wysoko na liście priorytetów CDPR.
  6. Jan0sh

    Zakodowane drzazgi i ich rozkodowywanie (szyfrowanie Hex, czyli w systemie szesnastkowym)

    Drzazga z zadania od Proroka Garry'ego.
  7. Jan0sh

    Pochwal się swoim V

  8. Jan0sh

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Zauważ, że 2020 rok był ostatnim w swojej dekadzie.
  9. Jan0sh

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Pierwsza aktualizacja zapowiedziana na "within 10 days". Czyli termin mija 23.01. Ja obstawiam, że wyjdzie w piątek 22.01. wieczorem. Jak typujecie? ;]
  10. Jan0sh

    Ukończone 100%

    Mhm, też nie zrobiłem wszystkiego jedną postacią. Niby można zostawić sobie w zapasie 17 (lub ciut mniej) punktów atrybutów na postaci żeby zrobić jedną wszystko ale wolałem zrobić nową postać i grać innym stylem. Tym bardziej, że pierwsza postać była netrunnerem i praktycznie nie używałem broni...
  11. Jan0sh

    Ukończone 100%

    Długo to zajęło bo nie skupiałem się na achievementach ale uznałem, że wreszcie trzeba dokończyć. I nawet fajna liczba wyszła ;] Jestem gotowy na DLC. A Wy? Ukończyliście 100%? Jak szybko?
  12. Jan0sh

    Netrunner - Gdzie znaleźć hacki?

    Jest baaaaardzo dużo punktów dostępowych w Night City. Nie wszystkich bronią hordy przeciwników. A hakowanie tych punktów + odpowiedni talent to najlepszy sposób na zdobywanie haków. Do tego atuty do ich wytwarzania i voilla. Są też oczywiście sklepy ale nigdy nie miałem potrzeby kupowania...
  13. Jan0sh

    Sposób na łatwą kasę

    Czy to zamierzone czy niedopatrzenie - nie wiem. Ale jest kilka przedmiotów, które możesz stworzyć craftingiem i rozłożyć na większą ilość składników, z których były zrobione lub składniki wyższej jakości, warte więcej (np. granaty GASH i CHAR, MaxDoc, Bounce Back). Korzystając z takich pętli...
  14. Jan0sh

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Hmm, u mnie się da. Mam wersję GOG. Ale trzeba na GOG jako domyślny ustawić polski. Wtedy w opcjach in-game masz dostępną polską i angielską ścieżkę dźwiękową i chyba wszystkie możliwe języki napisów. Jak masz angielską wersję jako domyślną (na GOG) to nie ma dostępnej polskiej ścieżki...
  15. Jan0sh

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    EDIT: skasowany post. @Vanzann6 - https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-plagiat-a-co-to-jest-wlasciwie
  16. Jan0sh

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Polecam posłuchać ich po polsku. Może na youtube gdzieś da się znaleźć. Śmiechowe.
  17. Jan0sh

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Jakąś część tego czasu spędziłem AFK. Ale większość jednak rozgrywka. Mam obecnie 3 postaci (lvl 32, 36, 50). Najpierw przeszedłem grę w wersji po polsku, robiąć większość zadań pobocznych. Przy drugiej postaci (inny build) wyczyściłem wszystko. Teraz gram female V po angielsku. Przy okazji...
  18. Jan0sh

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Mało prawdopodobne. Chyba, że naprawienie błędów zajmie krócej niż się spodziewają (też mało prawdopodobne ;)). Wyobraź sobie jaka byłaby zadyma jakby wypuścili płatne DLC do gry w jej obecnym stanie...
Top Bottom