Search results

+
  1. daj-pompke

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    W opisie aktualizacji widzialem informację, że po wejsciu do auta ma pojawić się jego nazwa. Nie pojawia się. U Was tez?
  2. daj-pompke

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Gram na xsx. Moje odczucia: - deszcz sie nie zmienil, slabo wyglada zapętlona krotka animacja kałuży - w grafice nie widzę duzej roznicy - motorem ciezko sie skreca - lepiej jezdzi sie autem - tłumów jak nie bylo tak nie ma - reakcje ludzi na niestandardowe zachowania to ucieczka - jak strzelisz...
  3. daj-pompke

    Dying Light

    Nie, tez nie mam dialogów i innych dźwięków. Dodatkowo we wszystkich trybach grafiki na xsx mam ziarno filmowe, a jest wyłączone. Ktos ma podobnie?
  4. daj-pompke

    Aktualizacja 1.3

    Cyberpunk to taki indyk xD
  5. daj-pompke

    Aktualizacja 1.3

    No wszystko sie kiedys konczy, to nie MMO :P
  6. daj-pompke

    Aktualizacja 1.3

    Jeszcze jedno. Po aktualizacji zniknął mi wybór przyzywanego pojazdu. Zawsze motor Jackiego się podstawia. To bug czy moze jakis element fabuły/zadania? Miałem dłuższą przerwę i nie pamiętam by byla o tym mowa w questach.
  7. daj-pompke

    Aktualizacja 1.3

    Nie, nie czytałem. Dziekuję za info. Ok, było napisane, ale po prostu nie miałem czasu i chęci by to czytać. Mój błąd, przepraszam :)
  8. daj-pompke

    Aktualizacja 1.3

    Na xsx: mam dwa przedmioty założone, a po paczu sie okazuje, że mam za niski lvl na nie xD Jak są założone to sie liczą do statystyk mimo, że nie spelniam ich wymagan i jak zdejmę to pewnie nie zaloze ponownie?
  9. daj-pompke

    Co nowego w Night City? [aktualizacja 1.3 oczami twórców]

    Przed "i" chyba nie powinno być przecinka. Piszecie, że nie są to największe zmiany. Oby w 1.3 było więcej i lepiej niż w ostatnim 1.2. Dość długo już czekamy, a gra nadal ma wiele bugów. Ten gps to taki na odwal się chyba :P Jak 1.3 nadal nie poprawi jakości tylko jakies pierdołki to znowu...
  10. daj-pompke

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Gdzies sobie ponarzekać muszę, a to jest idealne miejsce do tego. Juz przestałem sie tak denerwowac i gram w inne gierki czekając na rozwój wydarzeń. Za miesiąc wpadnę znowu narzekać xD
  11. daj-pompke

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    To czemu nie narysowali na wykresie tym road map kreski na końcu roku?? Spójrz na road map ponownie i zobacz, że mozna uznac darmowe dlc na lipiec :P Tak wiem, ze to tylko taka prognoza i sie czepiam. Ano czepiam bo mnie cdr oszukał na premierę.
  12. daj-pompke

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Oczywiście. Mamy sierpień i dalej 0 info o pathu.
  13. daj-pompke

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Jak tam darmowe dlc i liczne aktualizacje oraz poprawki przewidziane na drugą połowę roku?
  14. daj-pompke

    System ubrań/pancerza jest do bani i wymaga kompletnej przebudowy

    Nie mozna po prostu dodać edycji wyglądu (skinów) jak np w AC odyssey? Problem by byl rozwiazany.
  15. daj-pompke

    Aktualizacja 1.23

    Wczoraj patrzylem wersję na Xbox i nie zauważyłem żadnej poprawy. Jedyne co zauważyłem to częściej bugujące się postaci NPC, np przechodnie mają głowy powyginane, machają nimi jak helikopter śmigłem xD śmieszne i tragiczne jednocześnie
  16. daj-pompke

    Wyłapane błędy, sugestie

    Rozmowa z Wakako misja bezład (początek). Gdy wakako macha rękami jej telefon lewituje.
  17. daj-pompke

    Stream charytatywny z okazji Pride Month!

    Chyba nie zrozumiałeś nic z tego co pisałem, ale to nie mój problem. Nie zamierzam też brać udziału w przepychankach, na których widocznie Ci zależy. Pozdrawiam i udanego weekendu.
  18. daj-pompke

    Aktualizacja 1.23

    Rownież się podpinam jak inni to oceniają. Sam sprawdzę na series x wieczorkiem :)
  19. daj-pompke

    Aktualizacja 1.23

    Po co Ci fryzjer jak swojego V widzisz tylko na motorze xD. Rozumiem ze ten zysk na fpsach jest kosztem pogorszenia gęstości zaludnienia, LOD itp?
Top Bottom