Search results

+
  1. Mateusz_Es

    Hotfix 1.22

    w misji o uwlonienie saula, on wsiada do vana, a ja jakby wisze obok i tak jedziemy. kolejna rzecz do naprawy
  2. Mateusz_Es

    Hotfix 1.22

    na 1.22 zauwazylem ze czesto po wczytaniu save sa rozne fazy. Teraz mam latajacy motor (on stoi nie jedzie) i nie moge nic zrobic, aha no i Takemura nie dzwoni mimo ze przewinalem juz czas o 2 dni. 1620024577
  3. Mateusz_Es

    Cyberpunk 2077 - Screenshoty (Wątek Zbiorczy)

    Garsc ode mnie. pozdr. :) 1620053086
  4. Mateusz_Es

    Hotfix 1.22

    po wczytaniu save, zamiast jadac z Panam siedziec obok, widze to co ona, jakbym byl nia. Redzi zerknijcie.
  5. Mateusz_Es

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jest tu jakis watek photomodowy? : )
  6. Mateusz_Es

    Hotfix 1.22

    u mnie nic nie wywalało i nie wywala. Ani RAZU. Za to taka mała sugestia, troche to glupie ze w ulewe panienka stoi na zewnatrz i luzuje przy picu butelki nie uwazacie CD? ;)
  7. Mateusz_Es

    Hotfix 1.22

    Faktycznie. To ta opcja. Miałem na WYSOKIE i tak lipnie to wygladalo. Wyłączyłem wogole i jest ok. Dzięki Amigo
  8. Mateusz_Es

    Hotfix 1.22

    moja karta nie obsluguje ray tracingu ;) Radeon rx 570 8gb.
  9. Mateusz_Es

    Hotfix 1.22

    nie, czy z ziarnem czy bez jest to samo
  10. Mateusz_Es

    Hotfix 1.22

    Czy tez macie odbicia w takich kropkach? Chodzi mi o to na podlodze. To kwestia karty czy ustawien? Jak tak to ktore? Dzieki
  11. Mateusz_Es

    Hotfix 1.21

    Podczas pierwszej wizyty u Rippedocka po wybraniu mod na oczy kiroshi nie da sie wyjsc z menu. Naprawcie. 1618860081 Czy mozna cos zrobic aby nie bylo widac tych kropek.. (jak na aucie) jest ktoras opcja w ustawieniach ktora za to odpowiada? To nie przez ziarno filmowe - sprawdzalem.
  12. Mateusz_Es

    Aktualizacja 1.2

    1.2. Stabilnie. Płynniej nieco niz na poprzednim, zwłaszcza w nocy.
  13. Mateusz_Es

    Aktualizacja 1.2

    Nie to zeby i przed patchem zle mi gra działała, ale na 1.2 jest płynniej.
  14. Mateusz_Es

    Patch 1.2

    After 30min on PC I can say that is smoothier than before, even before wasnt criticaly bad, but is better.
  15. Mateusz_Es

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Czyzby Gra niebawem miala wrocic do PS STORE? Karta gry znów widoczna, co prawda bez opcji zakupu jeszcze, ale niedawno nawet jej nie było.. https://store.playstation.com/pl-pl/concept/234567
  16. Mateusz_Es

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    U mnie jest:
  17. Mateusz_Es

    Wiedźmin 3: Dziki Gon po latach

    Już 3 raz daje mu szansę i 3 raz gra mnie nie porywa. Gram juz z 6h.. Czy początek jest senny i wszystko się zgadza, a gra nabiera pózniej rozpędu czy ona taka po prostu jest i to nie moj klimat? pozdrawiam
  18. Mateusz_Es

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Pograłem 3h z nowym patchem. Moje spostrzeżenia: Gra wygląda gorzej, antyaliasing, oświetlenie, kurz, mgła.. Mniej FPS Mam wrazenie ze patch wypuszczony tylko po to by byc slownym, bo prezes obiecał patcha w ciagu 10 dni no i UOKIK patrzy na rece.
  19. Mateusz_Es

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Na szczęście z Tyłkiem Panam wszystko w porządku nawet po 1.1. :D
  20. Mateusz_Es

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    faktycznie jak wylaczylem całkiem ta opcje to tego nie ma. Tyle ze przed patchem z wlaczona opcja nie bilo tak w oczy. Pozdrowienia od Smaszkinsa
Top Bottom