Search results

+
  1. owcuxd

    Premiera dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności odbędzie się 26 września!

    Dodatek zakupiony, czy będzie warty grzechu? zobaczymy :)
  2. owcuxd

    Ujawnienie daty aktualizacji 2.0

    Jest 21.09.2023 minęła godz, 10-ta i brak pacza.
  3. owcuxd

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    Parę bugów udało mi się uchwycić z wersji 1.2 Cinematic
  4. owcuxd

    Aktualizacja 1.2

    Kiedy odpalasz grę zaraz po aktualizacji 1.2 widzisz czarny ekran śmieci XD i nic po za tym, w tle działający Reporter
  5. owcuxd

    Aktualizacja 1.2

    Już zabieram się do testowania, świeżutkiej wersji :)
  6. owcuxd

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    Brawo w końcu jakie konkrety! Tak trzymać CDPR
  7. owcuxd

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    eh CDPR się dalej pogrąża...
  8. owcuxd

    #Shutterpunk2077 — Zwycięzcy Konkursu Trybu Foto!

    haha a gdzie moje wyróżnione zdjęcia z gliczami w tle? Następny będzie konkurs zrób glicze :ROFLMAO::LOL:
  9. owcuxd

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    CDPR wydajcie aktualizację v1.2 w wersji beta niech sobie ludzie potestują, po co mamy znowu czekać... i za jakiś czas powiedzą, że serwery im padły czy jakąś inną bajkę powiedzą, znowu przesuną datę tej aktualizacji na kolejne miesiące.
  10. owcuxd

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Mam takie osobiste wrażenie, że CD Project Red wymyślił bajkę o ataku tak jak z tym Fake świrusem. Aby mieć pretekst nad pracami nad aktualizacją v1.2. Serio CDPR? Ile wy macie tam pracowników już szybciej aktualizacje wydaje Ubisoft i bez takich gliczy. Już lepiej Rockstar się potrafi...
  11. owcuxd

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Wypłaszcza, stabilna wersja to 1.06. Inne aktualizacje to jakaś porażka. Prędzej ja sam bym te bugi naprawił.
  12. owcuxd

    Hotfix 1.12

    W dalszym ciągu nie można dzwonić wciskając klawisz T :( idę grać w inne gry.
  13. owcuxd

    Hotfix 1.11

    Fajnie, że CDPR wprowadza aktualizacje, będziemy testować :)
  14. owcuxd

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    hehe CDP wasze poprawki, poprawek v1.1, nie wiem kto tam u was pracuje obstawiam, że pracownicy Outsourcing... XD ale błąd dalej występuje z misją z DELAMAIN, zrzut ekranu w załączniku, spróbowałem przełączać misję a DELAMAIN i dalej nie znika. - Policjanci dalej się respawnują przy postaci...
  15. owcuxd

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Ile godzin? 300h? XD gra się kończy po 25h (wątek fabularny główny) a misje poboczne nie da się zrobić przez glicze XD, to wątek fabularny w Assassin’s Creed Valhalla kończy się po ok 70h. A CyberPunk 2077 pozostaje niedosyt.
  16. owcuxd

    Hotfix 1.06 — lista zmian

    Po przejściu głównego wątku fabularnego w grę nie da się grać, po mimo różnych "Gorących Napraw", występują na mapie wypłaszczone glicze. Kiedy rozpoczynam grę ( swobodna rozgrywka - misje poboczne ) teleportuje mnie w miejsce gdzie ginę i za każdym razem się wypłaszczam, wczytuje grę i ginę XD...
  17. owcuxd

    #Shutterpunk2077 — Konkurs Trybu Foto Cyberpunka 2077

    Licze na glicze :)
Top Bottom