Search results

+
  1. Czesiek62

    Aktualizacja 2.01

    Bill zapomniał otworzyć lokalu ;)
  2. Czesiek62

    Jak teraz po aktualizacjach gra działa?

    Amen. Osobiście gram od wersji 1.03 i nie miałem błędów uniemożliwiających grę nie licząc sytuacji gdzie uszkodziły się pliki (weryfikacja na steam wystarczyła). W starszych wersjach zdarzały się bugi graficzne, czy samochód spawnował się zatopiony w ziemię itp ale to nie są błędy które...
  3. Czesiek62

    Problem z zebraniem stroju fixera

    Cześć. Chciałem zebrać zestaw fixera, ale nie spawnuje mi koszulki w Vista Del Rey. Ktoś wie czy jest to jakiś błąd czy miejsce w którym można ją znaleźć jest zmienione? Resztę kompletu mam
  4. Czesiek62

    Po aktualizacji 1.21 gra się wypłaszcza w misji "Bezład"

    Edit udało się przejść kawałek dalej niż na filmie po wyekwipowaniu katany, ale gra się wypłaszczyła w następnym pomieszczeniu Edit 2.0 Weryfikacja steam wykryła "3" uszkodzone pliki i pobiera je na nowo (16.8gb). Po naprawie plików wszystko na razie ok. Cześć. Po aktualizacji 1.21 gra mi się...
  5. Czesiek62

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Najprostsza poprawka moim zdaniem to dodanie przełącznika chodzenia... Teoretycznie są mody, ale wolałbym po prostu oficjalnie móc przypisać klawisz i móc przełączać się na stałe a nie tylko podczas trzymania klawisza przypisanego w modzie
  6. Czesiek62

    Pochwal się swoim V

    Zdjęcie zrobione przed akcją u Kosiarzy w prologu. Za piątym razem się nieco postarałem w kreatorze ;) Albo tu... Trzecia postać... Cytując klasyka... "O k**wa diabeł" ;) I jeszcze jedno zdjęcie, tym razem czwarta postać i lekkie nawiązanie do pewnej piosenki zespołu Lej Mi Pół, robione tak na...
  7. Czesiek62

    Pochwal się swoim V

    Moja V po zakończeniu gry, była korpo. P.s zdjęcie robione przy rezydencji Kerrego ;)
  8. Czesiek62

    Rozwinięcie zakończeń (Edit)

    Cześć. Przeszedłem grę dwa razy (aktualnie to bodajże 5 razy ;) ), przy okazji sprawdziłem większość zakończeń. Według mnie można by rozwinąć nieco zakończenia i dać możliwość gry po ukończeniu fabuły (jeśli V nie zginie podczas zakończenia) zamiast wracać do spotkania z Hanako, ponieważ jak dla...
Top Bottom