Search results

+
  1. C

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Witam w trakcie misji "Cisza przed burza" z Aldecaldos dostajemy kurtke i możemy wygrać pistolet Amnesty od Cassida. Po ukończeniu misji pistoletu nie ma w naszym ekwipunku.
  2. C

    Ukryta Prawda - Prorok Garry ciągle śpi...

    Ojjj chyba straciłeś zadanie. Później prorok znika i stoi jego koleżanka. Która daje Ci zadanie 😃
  3. C

    Pochwal się swoim V

    Moja mała spiżarnia ;)
  4. C

    Sposób na łatwą kasę

    Po co zdradziłeś mój sekret? :D
  5. C

    Złomowanie

    Oczywiście na umietności rozmontowanie nie zarobisz ale w ogólnym rozrachunku tak jak napisał Tharnog to Ci się opłaci. Zobacz na ss który zamiesciłem. Mam kupione wszystkie auta ,wszczepy ktore potrzebuje i 600tys eurodolcow. Od początku gry nie sprzedaje złomu.
  6. C

    Złomowanie

    Nie wiem ale przeczytaj jeszcze raz krok po kroku co napisałem. Dla kolegi odpowiedziałem i zasugerowałem :)
  7. C

    Złomowanie

    No widzę :D
  8. C

    Złomowanie

    Poczytaj umiejętności.
  9. C

    Nowe sterowniki Nvidia 466.47 [18.05.2021]

    Mam więcej FPS po nowej aktualizacji nvidi. Pozatym polecam zaktualizować windows 10 do wersji 20h2.
  10. C

    Złomowanie

    To jest bardzo dobrą umietność na tym można zarobić dużo eurodolcow ale musisz dodać kilka umietnośći pozatym jeśli już zaczeles dodawać punkty w technika to dodawaj do 18. Gdyż na 18 lvl odblokowuja Ci się ulepszenia do broni Ikonicznych🙂;) 🙂
  11. C

    Katana Black Unicorn - nie można wytworzyć - bug?

    Jeżeli wersję karany Rare (niebieską) usunołeś to nie utworzysz epickiej. Potrzebujesz także w Craftingu dodania jednego punktu umietnosci do wytwrzania epickich przedmiotów. Możesz mieć też Buga który powoduje brak możliwości utworzenia przedmiotu mam taki błąd z Dying Night. Wszystkie...
  12. C

    Jak zwrócić tą grę

    Po co zakładasz temat zadajesz pytanie, skoro w napisanej przez siebie wiadomości sam sobie odpowiadasz na pytanie?
  13. C

    Brak możliwości wytworzenia Dying Night

    Wiem o tym tylko dlaczego nie moge polepszyc Dying Night do poziomu Rare:). W tym tkwi problem. Wszystkie podzespoły posiadam, inne bronie moge wytwarzać normalnie.
  14. C

    Brak możliwości wytworzenia Dying Night

    1609317598 Ta To znaczy ze są dwie wersie ale drugiej nie mogę kupić u Willsona dostalem od niego Epicki Lexington za qest
  15. C

    Brak możliwości wytworzenia Dying Night

    Witam posiadam pistolet Dying Night. Mój problem jest trochę inny gdyż nie mogę go ulepszyć do poziomu rzadkiego (Rare). Jutro zamieszcze film z problemem. Dobrym pomysłem jest zaimplementowanie do gry schematów każdej broni która zdobedziemy podczas przechodzenia gry.
Top Bottom